Park Dora Konut Projesi Gaziantep’te Yükseliyor!

Park Dora konut projesi, şehrin en değerli bölgelerinden biri olan Oğuzeli’nde hayata geçirildi. Yaşam standartları ile Gaziantep konut projeleri arasında farkını ortaya koyan yapı, modern ve estetik mimarisi ile de bir hayli dikkat çekiyor! Şehrin en gözde bölgelerinden birinde yükselen konut projesi, kusursuz bir yaşam sunmak için sizleri bekliyor!

 

Park Dora ile Her Alan Size Özel!


 

Gaziantep’in en merkezi bölgelerinden birinden yükselen Park Dora konut projesi, 65 adet villadan meydana geliyor. Her alanı sizlere özel olarak tasarlanan villalarda, yaşam alanlarınızın sadece sizin olacak! Modern ve estetik tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken projede, konforlu ve kaliteli bir yaşam sizleri bekliyor! Huzurlu ve sakin bir konut hayatı vadeden proje, izole bir yaşam sürmemeniz adına, komşuluk ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz sosyal alanlara da bünyesinde yer veriyor. Şehrin en kaliteli konut projesinde, prestijli bir yaşam sizler için şekilleniyor!

 

Konut Bahçelerinin Tadını Çıkarın!


 

Park Dora konut projesi, sizler için özel olarak tasarlanmış peyzaj alanlarına bünyesinde yer veriyor. Projenin dört bir yanını çevreleyen yeşil alanlar ve konut bahçenizi oluşturan peyzaj alanları ile doğanın tüm halini, yaşam alanlarınızda keşfediyorsunuz! Uzman peyzaj mimarları tarafından aylar süren bir tasarım çalışması ile hayata geçirilen yeşil alanlarda konforu ve sakinliği sonuna kadar deneyimleyeceksiniz! Tertemiz doğa havasını, ferah bir nefes alacak, kusursuz yeşilliğin tadını, yaşam alanlarında çıkaracaksınız. Şehrin en kaliteli konut projesinde, konfor dolu bir yaşam süreceksiniz!

 

Tatilin Keyfi Havuzlarda Çıkar!


 

65 adet villaya ev sahipliği yapan Park Dora konut projesinde, sizler için özel olarak tasarlanmış yüzme havuzları bulunuyor. Konutlarınızın bahçelerinde konumlanan yüzme havuzları tamamıyla size özel olacak. Hiçbir şekilde ortak kullanıma dahil olmayan yüzme havuzlarında, tatilin ve eğlencenin tadını sonuna kadar çıkarabileceksiniz. Aileniz, sevdikleriniz ve en yakınlarınızla birlikte keyif dolu zamanlar geçirecek, yazın tadını hep birlikte doyasıya çıkaracaksınız. Şehrin en donanımlı konut projesinde, mutlu bir yaşam sürmek için çok güzel sebepleriniz olacak!

 

Uygun Fiyatlar ile Kolayca Konut Sahibi Olun!


 

Gaziantep’in en prestijli konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlayan Park Dora, uygun fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri ile de kolay bir şekilde konut sahibi olmanızı sağlıyor. Banka kredisine uygun bir şekilde satışlarına devam eden konut projesi, taksitlendirme seçeneklerine de bünyesinde yer veriyor. Böylece kira öder gibi ev sahibi olabiliyor, taksitlendirme seçenekleri sayesinde bütçenizi sarsmadan, rahat bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ferah ve konforlu bir yaşamın yeni adresi Park Dora, sizlere her alanda, her detayda kusursuz bir konut yaşamı vadediyor!

 

Ferah Kullanım Alanlarını Keşfedin!


 

Gaziantep’in en kaliteli konut projesi Park Dora, ferah ve kullanışlı yaşam alanları ile hayatınızın her anına değer katıyor! Şehrin en merkezi bölgelerinden birinde hayata geçirilen konut projesi, her alanı sizler için özel tasarlanmış villalarda kusursuzluğu vadediyor! 9.450 metrekarelik, geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen Park Dora, 65 adet villaya ev sahipliği yapıyor. Her metrekaresinde konforu ve kaliteyi keşfedeceğiniz villanızda, huzurlu bir yaşamı sonuna kadar deneyimleyebileceksiniz.

3+1 oturma seçeneğine sahip villalar, 150 metrekareden meydana gelen, son derece geniş ve konforlu bir yaşam alanını sizler için sunuyor. Rahat ve konfor dolu bir konut yaşamının merkezinde yer alacak, geniş metrekare ölçüleri sayesinde ideal yaşam alanlarınızı kolaylıkla oluşturabileceksiniz. İhtiyaçlarınız tümüne cevap sağlayan Park Dora konut projesi, kusursuz bir konut yaşantısını sizler için kurguluyor!

 

Alışveriş Alanları Yanı Başınızda!


 

Park Dora konut projesi, Gaziantep’in en merkezi bölgelerinden biri olan Oğuzeli’nde hayata geçirildi. Şehrin en kapsamlı alışveriş alanlarına yürüme mesafesinde yer alan proje, gündelik hayatta ihtiyacını duyduğunuz her şeye en pratik şekilde ulaşmanıza imkan tanıyor. Dakikalar içinde erişim sağlayabileceğiniz alışveriş alanları ile yaşamanızın her anı kolay bir hale geliyor. Şehrin en büyük alışveriş merkezlerine dakikalar içinde erişim sağlayabildiğiniz konut projesinde, süpermarket zincirleri, eczaneler, fırın ve diğer mağazalar da yürüme mesafesinde bulunuyor. Gündelik yaşamda ihtiyaç duyduğunuz her şeye en kolay yoldan ulaşmanızı sağlayan Park Dora konut projesi, şehrin en merkezi bölgesinde sizleri bekliyor!

 

Çocukların Eğlence Dünyası Kids Club!


 

Şehrin en kapsamlı konut projesinde, çocukların eğlence dolu bir dünyanın içinde yer almasını sağlayacak birçok alan bulunuyor. Bu alanların başında gelen çocuk kulübü, güvenli ve neşe dolu zamanların kapısını ardına kadar açıyor! Çocuklarınızın doyasıya eğlenebileceği, yeni arkadaşlar edinip sosyal yaşama ilk adımlarını atabilecekleri Kids Club, tamamıyla özel ve güvenli bir şekilde tasarlandı. Şehrin en değerli yapısında, her yaştan insanın kendinden bir şeyler bulabileceği alanlar mevcut.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu