Palm City Modern Projesi ile Antalya’yı Keşfedin

Palm City Modern, Döşemealtı bölgesinde hayata geçirildi. Özgün tasarımıyla Antalya konut projeleri arasında öne çıkan konut projesi, daire fiyatları ve uygun ödeme seçenekleriyle de oldukça dikkat çekiyor! Şehrin en donanımlı konut projesi olan Palm City Modern’de kusursuz bir yaşam sizi bekliyor!

 

Antalya’nın Yükselen Değeri: Palm City Modern


 

Özgün mimarisi ve modern tasarımı ile şehrin en dikkat çeken konut projesi Palm City Modern, yüksek standartlı bir yaşam vadediyor. Çizgi üstü tasarımı ve sunduğu ayrıcalıklarla, kusursuz bir yaşamın kapılarını ardına kadar açan konut projesi, her bütçeye uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Antalya’nın doğası ile tamamen uyumlu olan proje, şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesi Döşemealtı’nda yer alıyor. Birçok sosyal yaşam alanını bünyesinde barındıran proje, dört dörtlük bir konut hayatını sizlerin konforuna sunuyor!

 

En İyi Plajlara Dakikalar İçinde Ulaşın!


 

Dünyanın en ünlü tatil şehri olan Antalya, harika plajları, tertemiz denizleri ve canlı atmosferiyle ünlü bir şehir. Dünyanın her bölgesinden insanın, binlerce kilometre yolu geride bırakıp geldiği plajlar, sizlerin yaşam alanlarınızın hemen yanı başında yer alıyor! Konyaaltı ve Konyaaltı’nın en harika plajlarına 15 dakikalık bir mesafede yer alan proje, dört dörtlük bir tatil yaşamınızı sağlıyor.

Aynı zamanda dünyanın en ünlü şelalelerinden biri olan Düden Şelalesi’ne de dakikalar içinde ulaşmanızı sağlayan konut projesi, Antalya’yı tam merkezde yaşamanızı sağlıyor. Tertemiz denizlere dakikalar içinde ulaşabilecek, şehrin en turistik bölgelerine kolay bir şekilde erişim sağlayabileceksiniz. Kaliteli bir yaşamın yeni adresi olan Palm City Modern projesi, kusursuz bir konut hayatı sunmak için sizleri bekliyor!

 

Alışveriş Alanları Yanı Başınızda!


 

Şehrin en prestijli konut projesi Palm City Modern, Antalya’nın en kapsamlı alışveriş merkezleri ve alışveriş alanlarını çevresinde barındırıyor. Birçok alışveriş merkezine komşu olan konut projesi, giyimden, teknolojiye, gıdadan, şarküteriye kadar geniş kapsamlı ürünlere, kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyor. Merkezi konumu sayesinde gündelik yaşamda ihtiyaç duyduğunuz ne varsa, en pratik şekilde erişim sağlayabiliyor, bütün işlerinizi kolayca halledebiliyorsunuz. Şehrin en merkezi lokasyonunda hayata geçirilen konut projesinde, yaşamın her anından büyük bir keyif alıyorsunuz!

 

Dünyanın En Ünlü Tabiat Parkı Sizinle!


 

Antalya’nın en merkezi bölgesinde hayata geçirilen Palm City Modern projesi, dünyanın en ünlü tabiat parklarından biri olan Güllük Dağı Milli Parkı’na 15 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Yüzlerce hayvana ev sahipliği yapan Güllük Dağıt Milli Parkı, Antalya’nın doğasını oldukça iyi yansıtıyor. Yılda binlerce ziyaretçiyi ağırlayan bu milli park, dünyanın en ünlü parklarından biri. Sadece dakikalar içinde ulaşım sağlayabileceğiniz, doğasına ve tertemiz havasına hayran kalacağınız Güllük Dağı Milli Parkı, sizlere bugüne kadar yaşamadığınız duyguları tattıracak! Tertemiz Antalya havasını içinize çekecek, çeşit çeşit yeni bitkileri tanıyacak ve binlerce hayvana ev sahipliği yapan parkta, farklı yaşamları, kendi ortamlarında keşfedeceksiniz! Dağ ve doğa yürüyüşlerinizi bu alanlarda gerçekleştirecek dilerseniz heyecanlı kamp maceralarını burada yapabileceksiniz. Palm City Modern ile bambaşka bir dünyanın kapıları sizin için açılacak!

 

Villalarınızda Ferahlığı Tadın!


 

Antalya’nın en lüks konut projesi olan Palm City Modern, geniş ve ferah yaşam alanları sayesinde rahat bir nefes almanızı sağlıyor. 64.000 metrekareye yakın bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 178 adet ikiz villaya ev sahipliği yapıyor. Kaliteli ve konforlu bir yaşamı sonuna kadar deneyimleyeceğiniz villalarınızda ferahlığı tamamen hissedeceksiniz. 3+1 oturma seçeneğinden meydana gelen villalar, sizlere ihtiyacınız olan ideal yaşam alanlarınızı sunuyor. Rahatlığı ve ferah tadacağınız kullanışlı oturma alanlarında, eşyalarınızı dilediğiniz gibi yerleştirebilecek, ideal oturma alanlarınızı dilediğiniz gibi oluşturabileceksiniz. 186 metrekarelik geniş ve kullanışlı bir yaşam alanı, sizlerin konforlu bir yaşam sürmesi için tasarlandı. Palm City Modern projesinde, ayrıcalıklı bir dünyanın içinde yer alacaksınız!

 

Düzenli Spor Yapabileceğiniz Alanlar


 

Telaşın ve zamansızlığın yüksek olduğu şehir hayatında çoğu zaman, yüksek enerjili bir bedene ihtiyaç duyuyoruz. Bu enerjinin asıl kaynağı da düzenli spor yapmaktan geliyor. Fakat hali hazırda kısıtlı olan vaktimiz, uzaklarda bulunan spor salonlarına gitmeye yetmiyor! Palm City Modern, kendi bünyesinde tam donanımlı Sport Center adını verdiği bir spor ve fitness alanını tasarladı. Artık tüm vaktinizi kendinize ayırabilir ve bu alanlarda düzenli sporun tadını çıkarabilirsiniz.

Son derece geniş bir alana yayılan spor alanları, uzman mimarlar tarafından özenle tasarlandı. 800 metrekaresi kapalı bir alandan oluşan spor alanlarının, 6.500 metrekarelik geniş bir alanı ise açık bir alana ayrıldı. Tam donanımlı yapısıyla her sporu deneyimleyebileceğiniz bu alanlarda, dilediğiniz sporu dilediğiniz gibi yapabileceksiniz. İkisi açık olmak üzere toplamda üç havuzun yanı sıra fitness merkezi, masa tenisi, futbol ve basketbol sahaları gibi çeşitli spor alanları, Palm City Modern ile yaşam alanlarınıza taşınıyor. Artık istediğiniz düzende sporu yapabilir ve hayalini kurduğunuz ideal vücut formuna, bu alanlarda rahatlıkla kavuşabilirsiniz!