Özgün Mimarisiyle Şehrin Tam Merkezinde: Nef Bahçelievler

Yaptığı her projeyle büyük ses getiren Nef, yine bir başarıya imza attı! Özgün mimarisiyle şehrin tam merkezinde yer alan Nef Bahçelievler; tasarımı, ulaşım kolaylığı ve sosyal alanlarıyla herkesin gözdesi olmaya aday!


Doğayla İç İçe Bir Proje!İstanbul’un en sevilen ilçelerinden biri olan Bahçelievler’e yeni bir değer, yeni bir soluk getiren Nef, 45 dönümlük arazide yer alan yeni projesiyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Nef'in Bahçelievler projesi; tüm sosyal alanlarla komşu, doğayla iç içe bir yaşamı sizlere sunuyor! İstanbul'un parlayan projesinde kusursuz bir deneyimin tam merkezinde olacaksınız!


Proje Şehrin Tam Merkezinde!Proje hakkında açıklamalarda bulunan, Nef’in, satış ve pazarlama bölümünden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Çelik projeyle ilgili şu açıklamalarda bulundu:
“Şehrin tam merkezinde yer alan Nef Bahçelievler projemiz özgün mimarisiyle, doğayla iç içe, tüm sosyal yaşam alanlarını içinde barındıran bir proje. Projenin çok büyük bir kısmı, yatay ve dikey yeşil alanlardan oluşuyor. Özellikle yeşile, doğaya önem verdik. İnsanımızın doğayla, ormanla, yeşille olan uzaklığını biz yakınlaştırmaya çalışıyoruz. Bunu da yaptığımız projelerle başarıyoruz ve başarmaya devam edeceğiz.”


Tam Bir Sosyal Bir Yaşam Alanı45 dönümlük arsanın, 25 dönümünde özel tasarlanmış peyzaj alanlarının bulunduğu söyleyen Çelik, projenin tam bir sosyal yaşam alanı olduğunu söyledi ve sözlerine şu şekilde devam etti:
“Projede, 9000 metrekarelik alana yayılmış şekilde teras ve kat bahçelerimiz bulunuyor. Nef’te yaşayan her insana, doğayı, yaşam alanlarında sunuyoruz. Ayrıca Nef Bahçelievler projesinde yaklaşık 20.000 metrekarelik bir park alanı da mevcut. Diğer yandan dev havuz alanları, uzmanlar tarafından özel tasarlanmış sokak lambaları, saat kulesi, seramik ve marangoz atölyeleri bulunurken; aile ve arkadaş ortamlarının samimi ve keyifli vakit geçireceği dinlenme alanları, mini sera, alışveriş alanları, çınaraltı meydan kahvesi gibi alanlar da bulunuyor. Bu alanlarda insanlarımıza, eğlenceli ve keyifli vakit geçirme imkanları da tanımış oluyoruz.


Özgün Mimari ve Kaliteli Yaşam Bir Arada!Nef Bahçelievler’in toplamda 10 bloktan oluştuğunu ifade eden Çelik aynı zamanda projede, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 seçeneklerinin yer aldığını da sözlerine ekledi.
“Dairelerimizdeki bloklar, 6 ila 20 kat olarak tasarlandı. Dairelerin yanında 20’ye yakın dükkanın bulunduğu bir alışveriş alanı da yer alıyor. Özgün mimarisiyle, kalite yaşamı bir aradan sunan Nef Bahçelievler, şehrin tam merkezinde, doğanın kalbinde yer alıyor.”

Sosyal olanakları bakımından son derece donanımlı olan Nef Bahçelievler konut sahiplerine konforlu ve keyifli vakit geçirebilecekleri imkanlar sunuyor.
Projede daire sahiplerine güvenlik sistemleri, otoparklar, sauna, restoran, yüzme havuzu, sinema, kafe, çocuk oyun alanları, süs havuzları gibi alanlar sağlıyor. Konum olarak E-5’e 1, TEM’e 6 kilometre uzaklıkta bulunurken, Keresteciler Tramvay Durağı’na sadece birkaç adım uzaklıkta yer alıyor. Aynı zamanda Haliç Köprüsü’ne 6 kilometreyken metrobüs durağına ise 1 kilometre mesafede bulunuyor.


BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu