Oxopia Residence ile Denizle İç İçe Bir Hayat

Oxopia Residence, Antalya, Alanya’da hayata geçirilen bir konut projesi. Muhteşem bir deniz manzarası sunan proje, ülkenin en iyi tatil bölgesi olan Alanya’da, kusursuz bir yaşam vadediyor. Modern mimarisi ve eşsiz yapısıyla Oxopia Residence, her bütçeye uygun konut fiyatları ile sizleri bekliyor!

 

Denizle İç İçe Bir Yaşam!


 

Oxopia Residence, denizle iç içe, kusursuz bir yaşam vadediyor. Şehrin etkileyici denizini ve benzersiz manzarasını yaşam alanlarınıza taşıyan proje, Antalya’nın en gözde yeri olan Alanya’da yükseliyor. Pencerenizden içeri giren, büyüleyici deniz manzarasıyla geçen her gün, huzurlu ve anlamlı olacak. Oxopia Residence ile mavinin en güzel tonlarını keşfedeceksiniz. Sevdikleriniz, aileniz ve en yakınlarınızla birlikte prestijli bir hayatın içinde var olacak, yaşadığınız her günde farklı bir güzellik bulacaksınız. Alanya’da yaşıyor olmanın farkını sonuna kadar hissedecek, yaşadığınız şehrin en güzel ayrıcalıklarını, bu projeyle birlikte yaşayacaksınız. Her güne neşe, her güne mutlu uyanacak, tüm gününüzü huzurlu ve sakin bir şekilde geçireceksiniz. Mavinin en farklı tonlarını, bu konut projesiyle birlikte keşfedecek ve deniz manzaralı bir evde yaşıyor olmanın en özel duygularını, içinizde hissedeceksiniz.

 

Oxopia Residence ile Modern Bir Hayat


 

Oxopia Residence, konforlu ve modern bir yaşamın yeni merkezi olarak hayata geçirildi. Antalya’nın en hızlı gelişim gösteren bölgesi Alanya’da yükselen konut projesi, modern mimarinin en kusursuz örneklerinden biri olarak karşımıza geliyor. Eşsiz tasarımı ve merkezi konumuyla tüm dikkatleri üzerine çeken proje, modern bir hayatın öncülüğünü yapıyor. Bütün ihtiyaçlarınızı karşılayan, kusursuz bir yapı tasarımına sahip Oxopia Residence, hayalini kurduğunuz yaşamı sizler için sunuyor. Yaşamınızın tamamını güzelleştirecek konut projesi, her detayında konfor, her alanında kaliteli bir yaşam vadediyor. Antalya’nın en prestijli konut projesi olan Oxopia Residence, estetik tasarımı ve seçkin yapısıyla, yaşamınıza yepyeni bir heyecan getiriyor.

Büyüleyici bir deniz manzarasını sizlere sunan konut projesi, yaşadığınız her ana, büyük bir anlam taşıyor. Denizle iç içe bir yaşam vadeden Oxopia Residence, masmavi bir yaşamın içinde olmanızı sağlıyor. Mavi rengin her tonuyla bu proje sayesinde tanışacak, dört mevsim boyunca, denizin değişimine bu projeyle birlikte tanıklık edeceksiniz. Bir evden çok daha fazlasını sunan konut projesi, modern ve kusursuz bir yaşamı sizler için sunuyor!

 

Hayatı, Merkezde Keşfedin!


 

Antalya’nın en hızlı gelişim gösteren bölgesi Alanya’da yer alan konut projesi Oxopia Residence, hayatı, merkezde keşfetmenize olanak tanıyor. Eşsiz bir konuma sahip olan proje, dört dörtlük bir yaşam vadediyor. Hem Antalya’nın kalabalık ve yoğun ortamında uzak kalıyorsunuz hem de şehrin bütün avantajlarına sahip, sakin bir hayat yaşıyorsunuz. Bir konut yaşamından çok daha fazlasını sizlere sunan proje, yaşamı, merkezde keşfetmenizi sağlıyor! Oldukça canlı bir bölge olan Alanya’da hayata geçirilen proje, toplu ulaşım araçlarına da bir hayli yakın bir konumda yer alıyor. Böylece şehir içindeki tüm seyahatleriniz son derece kolay ve konforlu bir hale geliyor.

Aynı zamanda gündelik yaşamda ihtiyacını duyacağınız bütün alanlara da yakın olan konut projesi, hayatınıza, pratik bir yön veriyor. Bankalar, süpermarketler, okullar, özel ve devlet hastaneleri, alışveriş alanları gibi birçok kamusal kurum ve alanlara yakın olan proje, ihtiyaç duyduğunuz her şeye, en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyor. Kaliteli bir yaşamın kapılarını sizler için ardına kadar açan konut projesi Oxopia Residence, hayatı, merkezde deneyimlemenizi sağlıyor!

 

Ferah ve Kullanışlı Yaşam Alanları


 

Antalya’nın en gözde yerinde hayata geçirilen konut projesi Oxopia Residence, geniş ve kullanışlı yaşam alanlarını sizler için sunuyor! 3.500 metrekarelik bir arazi üzerinde konumlanan proje, 60 daireye ev sahipliği yapıyor. Her metrekaresinin özenle tasarlandığı konutlarda, huzuru ve konforu sonuna kadar hissedeceksiniz. Prestijli bir yaşama ilk adımı bu proje sayesinde atacak, yaşamın tadını yine bu projeyle birlikte alacaksınız. Geniş ve ferah daire seçenekleri sayesinde ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturacak ve seçim yaparken asla zorlanmayacaksınız. Ülkenin en değerli tatil bölgesi Alanya’da yaşıyor olmanın ayrıcalığını, konutunuzda beş yıldızlı bir tatil yaparken daha net hissedeceksiniz! Ferah ve kullanışlı yaşam alanlarını, sizlerin konforu için sunan Oxopia Residence projesi, prestijli bir yaşam vadediyor!

 

Sinema Salonlarında Eğlenceyi Keşfedin!


 

Antalya’da yaşıyor olmanın bütün avantaj ve ayrıcalıklarını sonuna kadar hissettiren Oxopia Residence, sosyal yaşam alanlarıyla da gününüzü bir hayli güzelleştiriyor. Her yaştan insana hitap eden, dönemin en ses getiren filmlerini bulabileceğiniz, geniş sinema salonları, Antalya’nın en prestijli projesiyle birlikte artık sizlerle! Vizyon filmleri, Yeşilçam filmleri, yabancı ve yerli, birçok kategoride, binlerce filmin gösterime girdiği, mini sinema salonu sayesinde ev rahatlığında, sinema keyfini yaşayabileceksiniz!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu