Ordu’da Denize Sıfır Konut Projesi: Belde Evler

Belde Evler konut projesi, Ordu’nun en harika lokasyonunda, denize sıfır durumda, benzersiz bir yaşam sunuyor. Karadeniz’in en hızlı gelişen, en çok yatırım alan bölgesi Ordu’da hayata geçirilen konut projesi Belde Evler, Altınordu ilçesinde yükseliyor! Uygun ödeme seçenekleri ile kolayca ev sahibi olabileceğiniz proje, sizlere hayal ettiğiniz bir yaşam sunuyor!

 

Pencereniz Sonsuz Bir Denize Açılıyor!


 

Belde Evler konut projesi, denize sıfır bir yaşam vadediyor. Pencerenizi açtığınızda Karadeniz’in büyüleyici denizi ile baş başa olacaksınız ve denizden gelen rüzgarla sakinleşeceksiniz. Mavinin her tonunu burada keşfedecek, yaşamınızın her anında ayrı bir güzellik bulacaksınız. Denizden gelen dalga sesleriyle, uyandığınız her sabah daha anlamlı olacak. Denizle iç içe bir yaşamın ayrıcalığını burada yaşayacaksınız! Belde Evler projesinin tüm dairelerinden görülebilen deniz manzarası, sizleri rüya gibi bir hayata götürecek. Bir tarafınızda Karadeniz’in eşsiz mavisi, bir yanınızda doğanın en güzel yeşili… Ağaçlar, kuş sesleri, denizin uğultusu ve alabildiğine huzur… Masal gibi bir yaşam Belde Evler ile şekilleniyor!

 

Ordu’nun Benzersiz Orman Havası!


 

Ordu’nun en iddialı konut projesi Belde Evler, mavi ve yeşilin her tonunu yaşayabileceğiniz bir ortamı sizler için sunuyor! Karadeniz’in büyüleyici sularında gelen rüzgarlar ile tertemiz bir nefes alabileceğiniz projede, doğanın içinde bir yaşam süreceksiniz. Üstelik şehrin bütün ayrıcalıklarını yaşayarak! Uyandığınız her sabaha kuş sesleri eşlik edecek, ağaçların ve toprağın mucizevi kokusuna tanık olacak ve burada yaşıyor olmaktan dolayı çok özel hissedeceksiniz! “Pastoral bir yaşam” anlayışıyla hayata geçirilen konut projesi, kusursuz bir doğal yaşam ortamını sizlere sunuyor. Özellikle çocuklarınız, denizle iç içe ve harika bir orman havasıyla günlerini geçirebilecek ve bu proje sayesinde doğanın değerini öğrenerek büyüyecekler. Ağaçları tanıyacaklar, kuşları dinleyecekler, denizdeki yüzlerce çeşit canlıyı görecekler ve bütün bu doğanın tadını çıkaracaklar… Kısacası Belde Evler konut projesi sayesinde çocuklar çok özel bir şekilde yetişecekler!

 

Bir Evden Daha Fazlası!


 

Belde Evler konut projesi şehrin merkezinde, kusursuz bir yaşam vadediyor. Zengin konut özelliklerinin yanı sıra yüksek yaşam standardı sağlayan yapısıyla, özel bir yaşam burada, sizleri bekliyor olacak! Ordu’nun en kaliteli, en dikkat çeken projesi Belde Evler, kusursuzluğu ile sizlere bir evden çok daha fazlasını sunuyor! Denizle iç içe bir yaşamın kapılarını ardına kadar açan proje, hayatın en farklı yönlerini deneyimlemenizi sağlıyor. Uygun ödeme koşullarına sahip Belde Evler sayesinde rahatça ödeme yapabileceğiniz bir konutun sahibi olacaksınız. Banka kredisine uygun olarak satışa sunulan konut projesiyle, kusursuz bir yaşama kolay yoldan ulaşabileceksiniz!

 

Geniş Oturma Seçenekleri Sunuyor!


 

Ordu’nun en iddialı konut projesi olan Belde Evler, sunduğu geniş oturma seçenekleri sayesinde ideal yaşam alanlarınızı rahatça belirlemenizi sağlıyor. Her dairesinde konfor ve kaliteyi bulacağınız konut projesinde, seçim yaparken asla zorluk yaşamayacaksınız. İhtiyaçlarınıza cevap veren yapısı, ferah yaşam alanları ve birinci sınıf donanımlarıyla Belde Evler’de, kendiniz ve aileniz için en uygun olanı, son derece kolay bir şekilde seçebileceksiniz. Geniş daire planları sayesinde ideal yaşam alanlarınız keşfedebileceğiniz projede, 4 farklı daire seçeneği yer alıyor. 11.575 metrekarelik bir alan üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 275 daireye ev sahipliği yapıyor ve toplamda 17 kattan oluşuyor. Her dairesi, konforlu ve kullanışlı bir şekilde tasarlanan Belde Evler, hayal ettiğiniz yaşamı fazlasıyla sizlere sunuyor!

 

Yaşam Alanlarınızı Kendiniz Belirleyin!


 

Farklı metrekare ölçülerine sahip daireler sayesinde sizlere en uygun yaşam alanını, rahatça seçebileceğiniz projede, 4 farklı daire seçeneği yer alıyor. 2+1, 3+1, 4+1 ve son olarak da 5+1 daire tiplerine yer verilen konut projesinde, ideal yaşam alanlarınızı kolaylıkla oluşturabileceksiniz. Projede yer alan 2+1 daire tipleri 131 metrekarelik kullanışlı bir alanı sizlere sunarken 3+1 daire tipleri ise 167 metrekarelik geniş bir yaşam alanından meydana geliyor. Bir diğer daire seçeneği olan 4+1’ler 206 metrekarelik bir yaşam alanından oluşurken son olarak 5+1 daire tipleri ise 305 metrekarelik, son derece ferah bir kullanım alanını, sizlerin konforuna sunuyor. Farklı metrekare ölçüleri sayesinde rahatça seçim yapabileceğin konut seçeneklerinde, kendiniz ve aileniz için en uygun alanları oluşturabileceksiniz.

 

Bütün Olumsuz Duygulardan Arının!


 

Türk geleneğinin, modern bir mimari ile buluştuğu Belde Evler konut projesi ile yaşamın en harika duygularını keşfedeceksiniz! Tamamıyla özel olarak, Türk mimarisine sadık bir şekilde tasarlanan sauna ve Türk hamamları sayesinde konforun ve sakinliğin tadına varacaksınız! Otantik bir atmosferin içinde bütün olumsuz duygularınızda arınabileceğiniz bu alanlarda, gündelik yaşamın stresinden kurtulabileceksiniz. Sütliman bir yaşamın içinde olacağınız konut projesinde, bütün yorgunluğunuzdan ve stresinizden kurtulacağınız, sizlere özel olarak tasarlanmış sauna ve Türk hamamları daima hizmetinizde olacak!

 

Çocuklara Özel Sosyal Alanlar


 

Ordu’nun en iddialı konut projesi Belde Evler’de, çocuklara özel birçok alan tasarlandı. Çocuklarınızın en iyi şekilde günlerini geçirebileceği bu alanlar, alanında uzman mimarlar tarafından haftalar süren bir çalışmanı ardından tamamlandı. Tamamıyla güvenli alanlarda oluşan park ve oyun bölümlerinde çocuklarınız, gönüllerince oyunlar oynayıp eğlenebilecekler. Günlerini, eğlence dolu bir şekilde geçirecekler ve çok özel bir şekilde yaşayacaklar. Bu oyun alanlarında yeni arkadaşlar edinecekler ve öz güvenlerini oluşturabilecekler. Aynı zamanda çocuklar için kreş seçeneğini de bünyesinde bulunduran proje sayesinde çocuklarınız, kaliteli ve bilime dayalı bir eğitim alabilecekler. Öğretici oyunlar oynayacaklar ve çok özel bir şekilde yetişebilecekler. Ebeveynleri olarak sizlerin de içi son derece rahat olacak.


BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu