Onur Park Life Konut Projesi İstanbul’un Merkezinde

Estetik mimarisi ve uygun konut fiyatları ile İstanbul’un merkezinde yer alan Onur Park Life konut projesi, sağladığı ayrıcalıklar, içinde barındırdığı sosyal imkan ve olanaklarla son derece gözde bir proje! Ulaşım konusunda sunduğu avantajlardan, kaliteli bir yaşama kadar birçok noktada alanında öncü olan proje, bulunduğu bölgede oldukça ilgi görüyor!

 

Oturma Planları Herkese Uygun


 

Onur Park Life konut projesi oturma seçenekleriyle ideal yaşam alanlarınızı seçme konusunda oldukça yardımcı oluyor. Tamamıyla kullanışlı alanlarıyla, sadece size uygun olan alanları seçebilecek ve kullanmadığınız alanlar için para ödemek zorunda kalmayacaksınız. 2+1 ve 3+1 tipte daireleri bünyesinde bulunduran proje, farklı daire tiplerinde değişkenlik gösteren metrekare ölçülerine sahip. 2+1 daireler 132 metrekarelik bir alanda tasarlanmışken 3+1 daireler ise 253 metrekare gibi geniş alanda planlanmış durumda. Çok çeşitli oturma alanlarını sizler için sunan Onur Park Life konut projesi, size en uygun olabilecek yaşam alanını doğru bir şekilde, kolayca seçmenize olanak sağlıyor.

 

Sosyal Yaşam İçin Donatılar Çok Geniş


 

İstanbul’un merkezinde yer alan Onur Park Life konut projesi, sosyal yaşamda ihtiyaç duyacağınız tüm isteklerinize, kendi bünyesinde cevap verebilecek kadar geniş imkanlar sunuyor. Son derece özel bir şekilde dizayn edilmiş Türk hamamı ve saunalarda doyasıya ter atabilecek, fitness ve spor salonları sayesindeyse hayalini kurduğunuz forma rahatça kavuşabileceksiniz. Aynı zamanda çocuklar için özel tasarlanmış oyun ve park alanlarında, çocuklarınız gönüllerince oynayıp eğlenceye doyacak. Dört mevsimde de tatil ruhunu içinizde yaşatabileceğiniz kapalı havuzlarda dilediğiniz zaman yüzebilecek ve keyifli zamanlar yaşayabileceksiniz.

 

Onur Park Life ile İstanbul’un Merkezinde Yaşam


 

Onur Park Life konut projesi, İstanbul’un merkezinde yer alan Esenyurt’ta yükseliyor! Bulunduğu alanın en hızlı gelişen kısmında yer alan proje özellikle ulaşım konusunda sizlere oldukça fazla kolaylıklar sağlıyor. Toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde yer alan konumuyla oldukça ilgi gören konut projesi, okul, hastane ve diğer resmi alanlara da son derece yakın bir lokasyonda yer alıyor. Metropol hayatın tüm ayrıcalıklarını yanı başınıza taşıyan Onur Park Life projesi, ulaşım sorununuza da kökünden çözüm buluyor. Artık bir yerlere yetişme telaşında olmayacak, işinize gitmek için evden erken çıkmak zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca yeni yapılan İstanbul Havaalanı’na 20 dakikalık bir yakınlıkta bulunan proje, TÜYAP Kitap Fuarı’na ise sadece birkaç dakikalık bir mesafede bulunuyor. Şehrin tam da merkezinde ayrıcalıklarla dolu bir yaşam, Onur Park Life ile sizleri bekliyor!

 

Sizin İçin Ekstra Güvenlik!


 

7 gün 24 saat boyunca hiçbir kesinti olmadan sağlanan güvenlik, konutunuzda huzur ve güven duygusuyla yaşamanızı sağlıyor. Alanında tamamen uzman güvenlik ekiplerince kontrolü sağlanan güvenliğiniz, gece devriyeleri ile de destekleniyor. Aynı zamanda kapalı devre kamera sistemleri de kullanılan projede güvenlik en üst düzeye çıkarılıyor. Konutunuz başta olmak üzere projenin her alanında, her detayında güven ve huzur duygusunu sonuna kadar hissedeceksiniz.

 

Her İhtiyacınız Burada Karşılanıyor


 

Projenin içerisinde bulunan zengin ve tam destekli donanımlar sayesinde hayatınız tamamıyla kolaylaşıyor. Merkezi ısıtma sistemleri, hidrofor ve jeneratör gibi önemli donanımları bünyesinde barındıran Onur Park Life, günlük hayatınızda duyacağınız ekstra ihtiyaçlarınıza da tam anlamıyla cevap verebiliyor. Güç ve elektrik kesintileriyle karşılaşmanız durumunda devreye giren jeneratör ile işleriniz yarım kalmayacak ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Özellikle su sorunu yaşamayacağınız projede kullanılan hidrofor sistemiyle tüm sıkıntılarınızın önüne geçilecek ve herhangi bir mağduriyet yaşamayacaksınız. Kış aylarında özellikle tüm ihtiyacınızı karşılayacak merkezi ısıtma sistemleri ise konutunuzu daima sıcak tutacak. Şehrin en değerli yapısı haline gelen Onur Park Life konut projesi, konfor ve lüksünüz için her alanında detaylıca çalışılmış bir proje olarak karşımıza çıkıyor.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu