Online Gayrimenkul Satışı: Online Satışlar 100 Milyon Türk Lirasını Aştı!


Online gayrimenkul satışı terimi popülerlik kazanırken, klasikleşen yöntemlerin dezavantajlarına görünürlük kazandırmıştır. Türkiye’de yabancılara 100 milyon Türk Lirasını aşan dijital gayrimenkul satışı, geleceğin habercisi olarak kabul edilebilir. Türkiye genelinde ise Mart ayında konut satışları bir önceki yılın aynı ayına göre %3,4 artış sağladı. İstanbul %18,3 ile en büyük paya sahip il olarak öne çıktı.


Daha yüksek verim elde etmenizi sağlayacak olan online gayrimenkul satışı nedir ve güvenilir mi? Öncelikle unutmayın gayrimenkul sektörü veya başka bir sektöre yatırım yapmayı düşünüyorsanız, güvenilir olması şartı ile dijitalleşmenin getirdiği yüksek verimlilik söz konusudur. Ve yatırım yaparken paranızın en çok çalıştığı ve aynı esnada ne kadar çaba sarf ettiğiniz hepsi bir pakettir. Size bu noktada dijital hizmetin avantajlarını anlatmamız gerekecek çünkü temin edilen hizmet ile yüksek verim sağlayacaksınız.


Türkiye’de profesyonel gayrimenkul danışmanları tarafından verilen online satış hizmeti ile dijital yoldan mülk satın almak, “yeni normal” olarak trend haline gelmiştir. Küresel sağlık krizinin ardından Türkiye’de gayrimenkul sektöründe yaşanan fiyat düşüşü ile yatırımcılar bu krizi fırsata çevirmiştir. Türkiye’de indirimli ve avantajlı konut projeleri hakkında online destek almak için buradan bize ulaşabilirsiniz…


Yeni Bir Çağ Başlıyor: “Gayrimenkul Sektöründe Dijital Dönüşüm’’


Online yollardan gayrimenkul satın alırken hangi yöntemler kullanılıyor ve güvenli mi? Bugün ivme kazanan teknolojik gelişmeler ile dijital araçların kullanımı trend haline gelmiştir. Yatırım yaparken hızlı aksiyon almak için yenilikçi yaklaşımları kabul etmek, yatırımınızın değerini artıracak bir görüştür. Türkiye’de bu yenilikçi bakış açısına sahip olan şirketler ve tüketiciler, online araçların kullanımına ivme kazandırmıştır.


Türkiye’de gayrimenkul sektöründe yaşanan dijitalleşmenin geliştirilmesi ve online hizmetlerin dönüşüm sürecinin hızlanması için çalışmalar hızla sürdürülüyor. Artırılmış gerçeklik teknolojisi, sanal turlar, dijital CRM ve reklam hizmetleri gibi sektörel aksiyonların geliştirilmesi için Türkiye’de düzenlemeler getiriliyor.


Türkiye’de Mart ayında yaşanan çevrimiçi dönüşümün beraberinde gayrimenkul sektöründe yönetim ve satış sürecinde emlak şirketlerinin yetkilerine dair büyük bir dönüşüm yaşanacaktır.


Emlak Acentelerinin Yerini Emlak Siteleri Alıyor! | Online Gayrimenkul Hizmeti

Türkiye’de gayrimenkul satın almanın şekli değişiyor. Yaşanan küresel sağlık krizinin ardından, online gayrimenkul satın almak yeni trend haline geliyor. Yapılan araştırmalara göre, mülk satın almaya aday kişilerin %89’u konut fiyatlarını ve mülkler hakkında araştırmalarını online yollardan gerçekleştiriyor. Daha kısa sürede daha çok seçeneği bir arada görme imkanı sunan web siteleri, geleneksel emlak acentelerinin yerini alıyor.


Türkiye’de emlak sektörü hızla dijital bir dönüşümün içine girmiştir. Gayrimenkul satın almaya aday kişiler için büyük bir veri ağı sunulmaktadır. Ev satın almak için online yolları tercih eden muhtemel alıcılar için sanal turlar hatta mülkü satın almadan önce birkaç gün sanal yaşam sürebilecekleri imkanlar geliştirilmektedir.


İçinde bulunduğumuz süreç, gelişen teknoloji ve dijital dönüşümlerin beraberinde ulusal ve uluslararası çapta yeni bir çağın başlangıcı olarak gösterilmektedir. Daha fazla sayıda konut seçeneğini ve gelişmiş hizmet anlayışını sunan online gayrimenkul hizmeti ile nakdinizi ve vaktinizi korumaya alabilirsiniz…


Türkiye’de Online Gayrimenkul Satın Almak için 6 Adım


Online destek ve hizmet alarak Türkiye’de bir ev satın almak için 6 adım atmanız gerekecek ve profesyonel gayrimenkul danışmanları işlemlerinizin güvende kalması için en önemli araç olacak! Günümüzde çok çaba sarf etmeden paranızı çalıştıracak ve en hızlı geliştirecek olan gayrimenkul sektörüne çevrimiçi yollardan yatırım yapmak, içinde bulunduğumuz dönemde en doğru seçenek. Türk vatandaşlarının yanı sıra TUIK raporuna göre yabancı uyruklu kişilerin Mart ayı gayrimenkul yatırımı rakamları %13.8 oranında artış göstermiştir. Genel gayrimenkul satışları ise %33 oranında artış yaşamıştır.


Gayrimenkul fiyatlarında yaşanan düşüş, hem Türk vatandaşları hem de yabancı uyruklu yatırımcılar için büyük fırsatlar sunmaktadır. Yaşanan küresel salgın, gayrimenkul sektöründe online hizmet alma dönemini başlatmıştır. Sanal gerçeklik gözlükleri ile sanal turların düzenlenmeye başlaması gibi satış operasyonlarının, talep doğrultusunda hızla yenilikçi bir davranışa sahip olacağı açık bir şekilde gözükmektedir.


Paranızı yatırdıktan sonra hiçbir faaliyet gerçekleştirmenize gerek kalmadan geri dönüşünü hızlı bir şekilde alacağınız mülkler hakkında ayrıntılı bilgiye profesyonel uzmanlar yardımı ile ulaşabilirsiniz. Gelin önce kısaca online gayrimenkul satın alma adımlarını inceleyelim…


1-Görüntülü Görüşme ile Profesyonellerle İletişim Kurun!


Türkiye’de yabancı veya yerli vatandaşlar için sunulan ve yeni bir dönemi başlatan online gayrimenkul hizmetinin ilk adımı, profesyonellerle görüntülü toplantı gerçekleştirmektir. Dilediğiniz mülk için veya size en uygun seçenekleri içeren portföyü oluşturması için profesyonel gayrimenkul danışmanına iletişim bilgilerinizi iletin. Sizlerle görüntülü iletişime geçerek satın almak istediğiniz mülk hakkında tüm bilgileri aktararak, canlı destek sağlayacaktır!


Türkiye’de online yollardan gayrimenkul satın alabilir ve tüm süreçler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm projeler, yatırımınız için ideal teklifler ve bu gibi tüm hizmetlere profesyonel gayrimenkul danışmanı aracılığı ile rahatça ulaşabilirsiniz!


2-Size En Uygun Projeyi Bulun!


Online hizmet alarak, satış temsilcimizle görüşün ve isteklerinizi aktarın. Size sunulan tüm proje ve yatırım tekliflerini değerlendirdikten sonra en uygun alternatifi seçin. En uygun mülkü seçtikten sonra geriye yasal süreci başlatmak kalıyor. Devam edelim!


3-Emlak Danışmanınıza Güvenin ve Rahat bir Nefes Alın!


Emlak danışmanınız ile koordineli bir şekilde tüm işlemleriniz sürdürülürken siz yalnızca güvenilir ve profesyonel bir emlak şirketi seçtiğinize emin olun ve arkanıza yaslanın…


4- Para Transferini Gerçekleştirin!


Tüm işlemleriniz profesyoneller tarafından gerçekleştirilirken, proje geliştiricisinin banka hesabına peşinat veya mülk fiyatı karşılığında belirlenen bir miktar parayı transfer etmelisiniz. Bu süreçte mülk edinme işlemleriniz sizin yerinize sürdürülüyor olacak.


5-Online Gayrimenkul İşlemlerinizi Garantiye Alın!


Türkiye’de online olarak gerçekleştirmek istediğiniz gayrimenkul satın alma işlemi için son adımları atıyorsunuz. Türkiye’de gayrimenkul sektöründe online hizmetler hızla geliştiriliyor. Yapılan yasa düzenlemeleri ile sürekli işlemlerinizi kolaylaştırıcı yenilikler sağlanıyor.


Türkiye’de kendinize uygun mülkü seçtikten ve işlemleriniz sizin yerinize vekalet verdiğiniz aracı tarafından tamamlandıktan sonra mülk devri ve tapu alınma işlemine geçiliyor. Mülk satın almak için gerekli tüm belgeler ve sözleşmeler posta yolu ile tarafınıza iletiliyor.


6-Gayrimenkul Yatırımınız Hakkında Bilgi Alın!


Gayrimenkul satın alma işlemleriniz tamamlandı. Peki yatırımınız hakkında satış sonrası bilgi edinmek mi istiyorsunuz? Aracı şirketlerin sizler için sağlayacağı en önemli hizmetlerden biri ise yatırımınız hakkında satış sonrasında da size yardımcı olmasıdır. Yatırım getirileriniz size mülkünüzde devredilecek. Yatırım yapmanın en konforlu yolu olan online gayrimenkul hizmet sistemi ile hızla kar edeceksiniz.


Türkiye’de yenilikçi satın alma işlemine dahil oldunuz, hadi gelin online gayrimenkul satış hizmetinin size sağladığı avantajları gözden geçirelim. Yaşanan küresel salgının ardından yatırımınız güneş gibi doğarken yaşayacağınız kazançlar neler olacak?


Türkiye’de Online Hizmet ile Mülk Satın Almanın Avantajları


Türkiye’de online hizmetler aracılığı ile yatırım yapma imkanı sunan profesyonel gayrimenkul danışmanlarının sağladığı avantajların yanı sıra yasal olarak geliştirilen avantajlar bulunmaktadır. Kısaca gözden geçirelim!


Türkiye’de hiçbir çaba harcamadan online yollardan gayrimenkul satın alabilir ve zaman kazanabilirsiniz. Küresel krizin ardından Türkiye’de yeni bir yaşama merhaba diyebilirsiniz.


Türkiye gayrimenkul sektöründe sağlanan online hizmetler ve yatırımınızın geri dönüşü esnasında elde ettiğiniz kar, önünüzdeki en büyük avantajdır. Fakat Türkiye’de düşen emlak fiyatları göz ardı edilmemelidir. Türkiye jeopolitik özellikleri ve yatırım faaliyetleri açısından birçok imkan sunmaktadır. Bunun yanı sıra Avrupa ülkeleri ile kıyaslandığında eşdeğer hatta daha lüks konutları daha uygun fiyata bulabilirsiniz. Son günlerde düşen ve büyük bir artış yaşanması beklenen Türk gayrimenkul sektörüne yatırım yapmak, son günlerde en avantajlı yatırım aracı olacaktır.


Türkiye’de ekonominin hızla gelişmesi ve Dünya Bankası tarafından açıklanan rapor doğrultusunda Türk ekonomisi, gelecek dönemlerde dünyanın en büyük 12. Ekonomisi olacaktır. Ve bu durum sayesinde Türkiye'nin yıldızı her gün daha da ışıldamaktadır. Gayrimenkul sektörü ise yatırım aracı olarak Türkiye’de en çok talep gören sektördür. Türkiye’de sürekli artan konut fiyatları ile kısa sürede yüksek kar sağlayarak geri dönüş alacağınız ilk sektör gayrimenkul sektörüdür. Üstelik bir çaba harcamanız gerekmeden!


Turizm sektörünün güçlü olması ise 4 mevsim boyunca Türkiye’de satın alınan gayrimenkulü kazanç kaynağına dönüştürmektedir. Kısa sürede satın aldığınız gayrimenkul üzerinden kar sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizler için bir araya getirdiğimiz indirimli projelere Projeskop.com üzerinden ulaşabilir ve online hizmet alabilirsiniz...


Fortis Sinanlı | Türkiye'nin Karma Yaşam Ödüllü Projesi


549.000 TL'den Başlayan Fiyatlar

50 m² (10.98TL/m²)

  • Konut Tipi : Daire
  • Geliştirici : Yiğit İDK Group
  • m2 Aralıkları : 50 - 330 m²
  • Teslim Tarihi : Hazır

 

Türkiye'de yaşanan kentsel dönüşüm projeleri ile yeni bir dönem başlamıştır. Kadıköy'ün kalbinde yaşam sloganı ile hayat geçirilen Fortis Sinanlı projesi, karma yaşam konsepti ile dikkat çekmektedir. Yüksek tavanlı geniş daireler ve ferah balkonlarının yanı sıra, ulaşım araçlarına yakınlığı ile dikkat çekmektedir. Fortis Sinanlı yalnızca ev değil aynı zamanda karma yaşam niteliğini sunan ofis ve cadde mağazaları ile ayrıcalıklı bir yaşamın kapısını aralamaktadır.


Her bütçeye uygun ve birbirinden farklı daire seçenekleri ile her isteğinize yanıt verecektir. Projeskop.com üzerinden Fortis Sinanlı Kadıköy ve diğer indirimli projeler hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca dijital dönüşüme ayak uydurup web sitemiz üzerinden kendinize en uygun daireyi seçebilir ve online hizmet alabilirsiniz...


 (Proje Hakkında Daha Detaylı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)