Oden Luxe ile Ankara’da Benzersiz Bir Hayat!

Oden Luxe konut projesi, şehrin en merkezi bölgelerinden biri olan Batıkent’te yükseliyor! Cazip daire fiyatları ile Ankara konut projeleri arasında farkını gösteren Oden Luxe, ödeme kolaylıkları ile de kolay bir şekilde ev sahibi olmanızın önünü açıyor!

 

Oden Luxe ile Doğal Bir Konut Yaşamı!


 

Oden Luxe konut projesi, Ankara’nın en popüler bölgesi Batıkent’te hayata geçirildi. Alıcılarına sunduğu benzersiz avantaj ve ayrıcalıklarının yanı sıra büyüleyici bir doğa ortamını sizlere sunan proje, yaşamınıza ferahlığı getiriyor. Lüks ve yüksek standartlı bir ev hayatı vadeden proje, doğal yaşamı sonuna kadar keşfetmenize olanak tanıyor. Her bütçe için uygun daire fiyatları, rahat ve kullanışlı daireleri ile Oden Luxe konut projesi, şehrin tam kalbinde, kusursuz bir doğal yaşamı sizler için kurguluyor!

Tamamı özel olarak tasarlanmış olan peyzaj alanlarında, ferah ve temiz bir nefes alacak, kusursuz bir hayatın ayrıcalığını hissedeceksiniz! Modern bir tasarımın öncüsü olan konut projesi, sizlere doğal yaşam ortamıyla, benzersiz bir yaşamını kapılarını ardına kadar açıyor. Ankara’nın kalabalığından, stresinden uzak, rahat bir yaşam süreceğiniz projede, şehrin tüm avantajlarından yararlanabileceksiniz.

 

Ulaşımlarınızın Tamamen Konforlu!


 

Oden Luxe konut projesi, Ankara’nın en merkezi bölgesi Batıkent’te hayata geçirildi. Benzersiz lokasyonunun sunduğu en büyük avantaj ise şehrin her noktasına kolay bir şekilde ulaşım imkanı tanıması. Şehrin her noktasına kolayca ulaşım sağlayacağınız proje sayesinde ulaşım sorununuz tümüyle ortadan kalkıyor. Toplu ulaşım araçlarına yürüyerek, dakikalar içinde erişim sağlayabiliyorsunuz.

Böylelikle şehir içi bütün seyahatleriniz oldukça kolay bir hale geliyor. Ayrıca Tima Terrace; hastane, alışveriş merkezleri, bankalar, üniversiteler ve diğer kamusal alanlara da oldukça yakın bir konumda bulunuyor. Böylece gündelik yaşamda ihtiyaç duyduğunuz her şeye cevap verirken yapmanızı gereken bütün işleri, çok uzaklara gitmeden halletmenize olanak tanıyor.

 

Her Geçen Gün Artan Konut Değeri!


 

Oden Luxe bulunduğu merkezi konumuyla, sunduğu modern ve ayrıcalıklı imkanlarıyla Ankara’nın yükselen konut değerini en iyi yansıtan konut projeleri arasında yer alıyor. Şehrin en merkezi bölgesinde hayata geçirilen proje, bütün iş merkezlerine, alışveriş ve sosyal alanlara dakikalar içinde erişmenize olanak tanıyor. Ulaşım kolaylığı, estetik mimari anlayışı ve yüksek standartları ile her geçen gün değer kazanan konut projesi, kusursuz bir yaşam vadediyor!

 

Oden Luxe ile Ferah Bir Konut Yaşamı Sizlerle!


 

Tertemiz doğa ortamı ve ileri teknoloji donanımları ile Ankara’nın en merkezi bölgesinde hayata geçirilen Oden Luxe konut projesi, rahat ve ferah bir konut hayatı vadediyor! Modern mimarisi ve birinci sınıf, ince işçiliği ile hayal ettiğiniz yaşamı sizler için kurgulayan proje, Ankara’nın merkezinde yükseliyor!

Geniş ve ferah oturma alanlarınızda, daima keyifli ve mutlu zamanlar yaşayacak, özel tasarlanmış konut bahçelerinde, doğal yaşamın tadını çıkarabileceksiniz. Şehrin en merkezi konumunda hayata geçirilen konut projesi, cazip daire fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri ile kolay bir şekilde konut sahibi olmanızı sağlıyor!

 

Kullanışlı ve Ferah Oturma Seçenekleri!


 

Ankara’nın en prestijli yapısı olan Oden Luxe konut projesi, ferah ve kullanışlı konut daireleri ile rahat bir hayat sürmenize olanak tanıyor. Birbirinden kullanışlı dairelere ev sahipliği yapan konut projesi, her metrekarede konforu ve kaliteyi sonuna kadar sizlere sunuyor! 8.300 metrekarelik, büyük bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 66 konut dairesine de ev sahipliği yapıyor.

Özel olarak tasarlanmış yaşam alanları, tüm ihtiyaçlarınızın cevap sağlayan zengin bir yapıda. İdeal yaşam alanlarınızı kolaylıkla oluşturmanızı sağlayacak Ankara’nın en donanımlı yapısında, şehrin tam kalbinde, benzersiz bir hayatın tam merkezinde yer alacaksınız!