Nüans Deluxe Konut Projesi ile Merkezde Yaşam!

Nüans Deluxe konut projesi, şehrin en merkezi bölgesi Bornova’da yükseliyor! İzmir konut projeleri arasında daire fiyatları ile ön plana çıkan yapı, kusursuz bir konut yaşamı vadediyor! Ferah yaşam alanlarını sizler için sunan proje, geniş ve rahat daire planlarını sizlerle buluşturuyor!

 

Rahat Bir Hayata Adım Atın!


 

İzmir’in en kaliteli konut projesi Nüans Deluxe, geniş ve ferah oturma alanları ile rahat bir nefes almanızı sağlıyor. Tüm ihtiyaçlarınıza uygun olarak planlanan konut projesi, ideal oturma alanlarınızı kolaylıkla oluşturmanıza olanak tanıyor. Her bütçeye uygun daire fiyatları ile rahatça konut sahibi olmanızı sağlayan yapı, taksitlendirme seçenekleri ile de kolay bir ödeme olanağı sunuyor.

Bornova’nın en değerli bölgelerinden birinden yükselen Nüans Deluxe konut projesi, merkezi konumu sayesinde sunmuş olduğu birçok avantajı da sizlerle buluşturuyor. Ulaşım kolaylığı sağlayan konut projesi, son derece rahat bir şekilde şehir içi yolculuklarınız gerçekleştirmenize imkan tanıyor. İzmir’in en prestijli konut projesinde, konforlu bir ev hayatı sizler için şekilleniyor!

 

Şehrin Her Noktasına Ulaşın!


 

İzmir’in en hızlı gelişim gösteren ilçesi Bornova’da hayata geçirilen Nüans Deluxe konut projesi, şehir içi yolculuklarınızın tümünü konforlu ve rahat bir hale getiriyor. Toplu ulaşım araçlarına dakikalar içinde ulaşım sağlayabildiğiniz konut projesinde, İzban ve metro hatlarına da yürüyerek erişebileceksiniz. Aynı zamanda İzmir’in tüm bağlantı yollarına da komşu olan konut projesi, ulaşım sorunlarınızın tamamını ortadan kaldırıyor. İzmir’in en özel tasarımlı konut projesinde, konforlu ve kaliteli bir hayat sizler için kurgulanıyor!

 

Özel Olarak Tasarlanmış Konut Bahçeleri


 

Nüans Deluxe konut projesi, tamamıyla özel olarak tasarlanmış konut bahçesi alanlarına kendi bünyesinde yer veriyor. Konut projesinin dört bir yanına konuşlanan peyzaj alanları ile doğal hayatın tüm halini, yaşam alanlarınızda keşfedebileceksiniz! Alanından uzmanlaşmış peyzaj mimarları tarafından hummalı bir tasarım çalışması ile yaşama geçirilen peyzaj alanlarında ferahlığı ve dinginliği sonuna kadar deneyimleyeceksiniz! Tertemiz doğa havasını keşfedecek, rahat bir nefes alacak, kusursuz peyzaj alanlarının tadını, yaşam alanlarında bulacaksınız. İzmir’in en kapsamlı konut projesinde, prestij dolu bir hayat sizleri bekliyor!

 

Yüzme Havuzlarının Keyfini Çıkarın!


 

İzmir’in en prestij sahibi konut projesinde, tamamı sizler için özel olarak tasarlanmış yüzme havuzları bulunuyor. Tatilin yapmanın tadını doyasıya çıkaracak, yaşamın her anını dolu dolu yaşayacaksınız! Aileniz, sevdikleriniz ve en yakın arkadaşlarınızla birlikte eğlence dolu zamanlar geçirecek, havuzun ve tatilin tadını hep birlikte doyasıya çıkarabileceksiniz. İzmir’in en prestijli konut projesinde, mutlu ve konfor dolu bir hayat sizlerle olacak!

 

Gündelik İhtiyaçlarınızı Rahatça Karşılayın!


 

Nüans Deluxe konut projesi, İzmir’in en merkezi bölgelerinden biri olan Bornova’da hayata geçirildi. Şehrin en büyük alışveriş alanlarına yürüme mesafesinde yer alan konut projesi, günlük hayatta ihtiyacını duyduğunuz ne varsa en rahat şekilde erişim sağlamanıza olanak tanıyor. Dakikalar içinde ulaşım sağlayabileceğiniz alışveriş alanları ile hayatınızın her anı rahat ve pratik bir hale geliyor.

Şehrin en geniş, en kapsamlı alışveriş merkezlerine dakikalar içinde ulaşım sağlayabildiğiniz konut projesinde, süpermarket zincirleri, eczaneler, fırın, manav ve diğer alışveriş mağazaları da yürüme mesafesinde yer alıyor. Gündelik hayatta ihtiyacını duyduğunuz her şeye en pratil yoldan erişmenizi sağlayan konut projesi, İzmir’in en merkezi bölgesi Bornova’da sizleri bekliyor!

 

Çocuklar İçin Oyun Alanları


 

İzmir’in en özel konut projesinde, sadece çocuklar için tasarlanmış, özel oyun alanları yer alıyor. Çocuklarınız eğlence dolu bir dünyanın merkezinde yer almasını sağlayan bu park ve oyunlarında, onları çok farklı oyunlar bekliyor olacak! Tamamen çocuklara özel olarak tasarlanmış park ve oyun alanlarında çocuklarınızı, eğlenceli ve neşeli bir dünyanın tam merkezinde yer alacaklar!

Çocuklarınızın gün boyu eğlenebileceği, yeni oyun arkadaşlarıyla tanışıp sosyal yaşama ilk adımlarını atabilecekleri oyun ve park alanları, tamamen özel ve güvenli bir şekilde planlandı. İzmir’in en değerli yapısında, konfor ve mutluluk bir hayatın tam merkezinde, siz ve ailenizi harika zamanlar bekliyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu