Novus Mersin Projesi ile Yeni Bir Yaşam!

Novus Mersin projesi, Mezitli’de hayata geçirildi. Daire fiyatları ile Mersin konut projeleri arasında farkını gösteren yapı, taksitlendirme seçenekleri ile de büyük bir ödeme kolaylığı sağlıyor. Şehrin en güzel yerinde, rahat bir şekilde konut sahibi olabileceğiniz proje, Mersin’in en nezih bölgesinde sizleri bekliyor!

 

Novus Mersin, Şehrin En Moderni!


 

Her metrekaresinin özenle tasarlandığı Novus Mersin konut projesi, kaliteli ve huzurlu bir yaşam vadediyor! Estetik tasarımıyla son derece modern bir yapıya sahip olan proje, özenli bir çalışmanın sonucunda hayata geçirildi. Geniş kullanım alanları, ferah daireleri ve özel tasarlanmış konut bahçeleri ile mutluluk hissini sonuna kadar hissedeceğiniz konut projesinde, konfor dolu günler sizleri bekliyor! Her bütçe için uygun fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri ile kolayca konut sahibi olmanızı sağlayan proje, şehrin en değerli bölgesi Mezitli’de sizleri bekliyor! Aynı zamanda taksitlendirme seçeneklerine de yer verilen konut projesinde kolayca ödemelerinizi gerçekleştirebilir, banka kredisiyle rahat bir şekilde konut sahibi olabilirsiniz! Mersin’in en huzur veren bölgesinde, modern ve kaliteli bir konut hayatı sizler için şekilleniyor!

 

Mutlu Bir Ev Hayatı Sizinle!


 

Novus Mersin konut projesi, geniş ve ferah oturma seçenekleri ile hayatınıza rahat ve mutlu bir yaşam tarzı getiriyor! Şık ve kullanışlı daire alanları, ihtiyaçlarınıza en uygun kullanım alanını rahat bir şekilde seçmenize olanak tanıyor. Her metrekaresinde ince bir işçiliğin bulunduğu konut projesinde, mutlu ve kalite dolu bir konut yaşamı sizler için şekilleniyor! 4.800 metrekarelik, büyük bir arazi üzerine tasarlanan Novus Mersin konut projesi, 42 adet konut dairesine ev sahipliği yapıyor. Farklı metrekare ölçüleriyle bütün ihtiyaç ve isteklerinize cevap sağlayan konut daireleri, uygun fiyatları ile de rahatça ev sahibi olmanızı sağlıyor. Her metrekaresinde mutluluğu ve kaliteyi hissedeceğiniz konut daireleri, iki farklı konseptten meydana geliyor.

 

Ferahlığı Sonuna Kadar Hissedin!


 

Novus Mersin projesi şehrin en merkezi bölgelerinden biri olarak görülen Mezitli’de hayata geçirildi. Farklı metrekare ölçüleri ve geniş kullanım alanları ile rahat bir konut yaşamı vadeden proje, ihtiyaçlarınıza uygun daire seçeneklerini sizler için sunuyor. 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer verilen konut projesinde, ideal yaşam alanlarınızı rahatça oluşturabilir, uygun fiyatlar ile kolayca ev sahibi olabilirsiniz.

Birinci sınıf malzemeler donatılan konut daireleri, metrekare ölçülerine göre farklılıklar gösteriyor. Böylelikle sadece ihtiyaçlarınıza uygun olan konut dairesini seçebiliyor ve yalnızca kullanmak isteyeceğiniz alanları satın alıyorsunuz. Mersin’in en değerli bölgesinde hayata geçirilen konut projesi, geniş ve rahat bir yaşam vadediyor! Uygun daire fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri ile kolayca ev sahibi olabileceğiniz projede, ihtiyaçlarınızın tümüne cevap sağlayan konutlar yer alıyor!

 

Novus Mersin, Şehrin Tam Kalbinde!


 

Mersin’in en çok gelişim gösteren bölgesi Mezitli, yıl boyunca aldığı büyük yatırımlar ve gelişen sektörleri ile birlikte şehrin en merkezi bölgesi haline geliyor. Novus Mersin projesi ile birlikte daha da değer kazanan Mezitli ilçesi, merkezde yaşıyor olmanın tüm avantajlarını sizlere sunuyor. Konutunuz birkaç dakikalık mesafesinde yer alan alışveriş merkezleri, gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz birçok şeye en kısa yoldan ulaşmanızı sağlayacak.

Şehrin en canlı, en popüler bölgesinde yer alan Novus Mersin konut projesi, çevresinde giyim mağazaları, kasap, manav ve süpermarket zincirleri gibi birçok alanı da bulunduruyor. Böylelikle alışveriş yapmak için uzaklara gitmenize gerek kalmıyor. Bütün alışverişlerinizi keyifli bir hale getiren konut projesi, şehrin tam kalbinde sizler için yükseliyor! Mersin’de yaşıyor olmanın bütün ayrıcalıklarını burada deneyimleyecek, bütün avantajlarına bu proje sayesinde sahip olacaksınız!

 

Doğanın Her Halini Keşfedin!


 

Novus Mersin konut projesi, kendi bünyesinde, tamamı özel bir şekilde tasarlanmış olan peyzaj alanlarına yer veriyor. Çeşit çeşit bitkilerin yer aldığı, onlarca ağacın bulunduğu yeşil alana sahip proje, doğanın her anını keşfetmenizi sağlıyor. Hayatın en keyifli anlarını deneyimleyeceğiniz konut projesinde, pencerenizde içeriye giren tertemiz doğa kokusu, sabahlarınıza eşlik eden kuş sesleriyle mükemmel bir yaşamın merkezinde yer alacaksınız.

Projenin büyük bir kısmını kaplayan peyzaj alanları, yaşamınızın her anına artı bir değer katacak. Evinize misafir olacak çiçeklerin kokusu, akşamınıza eşlik eden yeşil alanlar ve ağaçların güzel görüntüsüyle, kusursuz bir konut yaşamının içinde olacaksınız. Mersin’in en prestijli konut projesinde, doğanın merkezinde olacak, yeşilin her tonunu burada keşfedeceksiniz. Novus Mersin projesiyle birlikte şehrin gürültülü ortamından uzakta, doğayla iç içe bir yaşam sizler için şekillenecek.

 

Şehrin En Donanımlı Konut Projesi


 

Novus Mersin projesinin zemin etüdü ve yapı denetimi oldukça özenli bir şekilde yapılmış. Deprem yönetmeliği konusuna da oldukça hassasiyet gösterilen proje, yönetmeliğe tamamıyla uygun ve uyumlu şekilde tasarlanmış. Projede ısınma yöntemi olarak merkezi ısıtma sistemi kullanırken, hidrofor ve jeneratör gibi önemli donanımlar da unutulmamış. Elektrik ve güç kesintilerinin yaşanmasının önüne geçen jeneratör sistemleri, herhangi bir güç kesintisi durumunda anında devreye giriyor.

Böylelikle herhangi bir mağduriyet yaşamıyor ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Güveni, lüksü ve konforu her yönüyle deneyimleyeceğiniz konut projesinde yaşamaktan çok keyif alacaksınız! Mersin’in en özel yapısında, kusursuz bir konut yaşamı sizleri için şekilleniyor!


BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu