Nidapark Bomonti ile Şişli’de Ayrıcalıklı Bir Hayat

Nidapark Bomonti konut projesi, şehrin merkezinde harika bir yaşam vadediyor! Uygun konut fiyatları ile İstanbul’un kalbinde, her yere rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz, eşsiz bir lokasyonda bulunan proje sayesinde ulaşım sorununuz ortadan kalkacak! Metropol şehir hayatının tüm ayrıcalıklarını yaşayacağınız konut projesi, İstanbul’un merkezi Şişli’de yükseliyor!

 

Eşsiz Lokasyonu ile Tüm Şehir Yanı Başınızda


 

Nidapark Bomonti ile tüm şehir ayaklarınızın altında olacak! Beşiktaş’a, Taksim’e, Karaköy’e ve Fatih’e dakikalar içinde ulaşabileceksiniz. Deniz ulaşımına 10 dakikalık bir mesafede bulunan proje, metroya yürüme mesafesinde bulunurken diğer toplu ulaşım seçeneklerinin tümünü de oldukça yakın bir konumda bulunuyor. İstanbul’un her yanına kolayca ulaşabileceğiniz eşsiz lokasyonuyla Nidapark Bomonti projesi bütün ulaşım sorunlarını ortadan kaldırıyor. İstanbul trafiğini tamamen geride bırakacağınız projede, özellikle deniz ulaşımı seçeneği sayesinde trafiksiz ve konforlu bir ulaşım sizleri bekliyor! Osmanbey Metrosu’nun hemen yanı başında bulunan proje sayesinde şehrin bütün alanlarına rahatlıkla erişim sağlayabileceksiniz.

 

Oldukça Zengin Sosyal Yaşam Donatıları


 

Bölgenin en kapsamlı, en prestijli projesi olan Nidapark Bomonti, içinde barındırdığı zengin ve bol seçenekli sosyal yaşam alanlarıyla herkese hitap ediyor. Konforlu ve kaliteli bir hayatın kapılarını ardına kadar açan konut projesi, hayatı en iyi şekilde yaşamanız için tüm sosyal yaşam alanlarını özenle tasarladı. Akşamları keyifle yürüyüşlere çıkacağınız, işten yorgun bir şekilde geldiğinizde, tüm yorgunluğunuzu götürecek, özel tasarımlı peyzaj alanlarında hoş vakitler geçirebileceksiniz. Yeşilin hakim olduğu, oldukça ferah, tamamı özel tasarım olan bu peyzaj alanlarında sevdikleriniz ve ailenizle birlikte mutlu anlarınızı paylaşabileceksiniz. Nidapark Bomonti’de sosyal yaşam alanları tasarlanırken çocuklar ve çocuklu aileler de düşünülmüş. Tamamen güvenli bir şekilde tasarlanmış oyun ve park alanlarında çocuklarınız doyasıya eğlenirken sizler de çocuklarınızın oyunlarına eşlik edebileceksiniz.

 

Saunalarda Stres Atabileceksiniz!


 

Nidapark Bomonti’de konforlu bir yaşam sürmeniz için her detay, özenli bir şekilde düşünülmüş. Gündelik yaşam stresini tamamen üzerinizde atabileceğiniz sauna ve hamamları bünyesinde bulunduran projede, rahat bir yaşamın ayrıcalığını sonuna kadar yaşayacaksınız. Spor ve fitness alanlarında bulunan koşu bantları, dambıllar, halter çeşitleri ve diğer fitness aletleriyle, sağlıklı bir yaşam sürebilir, hayalini kurduğunuz forma kavuşabilirsiniz. Aynı zamanda daima tatil ruhunu yaşayabileceğiniz, geniş yüzme havuzlarına da sahip olan proje sayesinde arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte eğlenceli zamanlar yaşayabilirsiniz. Konfor ve lüksü kendi bünyesinde harmanlayan konut projesi, şehrin merkezinde kalite bir yaşamı sizlere sunmak adına her alanı, her detayı özenli bir şekilde planlamış.

 

Her Yanıyla Güvenli Bir Konut


 

7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet sunan konut projesi, uzman güvenlik ekipleriyle birlikte çalışıyor. Alanında tamamen uzmanlaşmış güvenlik ekiplerince sağlanan güvenlik kontrolleri sayesinde konutunuzun her alanında güven duygusunu hissedeceksiniz. Kapalı devre kamera sistemleri ve atılan devriyeler sayesinde tüm projede sıkı güvenlik önlemleri alınmış durumda. Nidapark Bomonti konut projesinin her alanında huzur ve güven duygusunu hissetmeniz ve geceleri yatağınıza içiniz rahat bir şekilde girmeniz için çok özenli bir şekilde çalışılıyor.

 

Geniş Oturma Seçenekleri Sunuluyor!


 

Toplamda 18.079 metrekarelik oldukça geniş bir arazi üzerine konumlanan Nidapark Bomonti konut projesi, 599 adet daireden oluşuyor. Nidapark Bomonti, 1+0, 1+1, 2+1 ve son olarak 3+1 tip daireleri bünyesinde barındırıyor. Tüm daireler tamamıyla kullanışlı ve ferah bir şekilde tasarlanmış. Son derece geniş oturma seçeneklerine sahip bu daireler, kendi içinde farklı metrekare ölçülerine barındırıyor. İdeal yaşam alanlarınızı kendiniz seçeceğiniz projede, geniş oturma alanları sayesinde rahatlıkla seçim yapabileceksiniz. Uygun konut fiyatları ve çeşitli oturma alanlarıyla, sadece kullanacağınız alanları seçecek, gereksiz gördüğünüz hiçbir alana fazladan para ödemek durumunda kalmayacaksınız.

 

Uygun Ödeme Seçenekleriyle Nidapark Bomonti


 

Nidapark Bomonti konut projesindeki daireleri, banka kredisine uygun durumda planlanmış. Konutu satın alırken yalnızca yüzde 15 peşinat veriyorsunuz ve 60 ay vade farksız taksit yepyeni bir konuta sahip olabiliyorsunuz. Uygun konut fiyatları sayesinde herkesin ev sahibi olabileceği proje, peşin alımlarda ise %25 gibi oldukça yüksek düzeyde indirimleri sizler için yapıyor. Kira ödeme derdinden kurtaracak Nidapark Bomonti, her bütçeye uygun daire seçenekleri sayesinde rahatlıkla ev sahibi olmanızı sağlıyor.

 

Konut Özellikleriyle Hayatınız Kolaylaşacak!


 

Nidapark Bomonti, İstanbul’un merkezinde, metropol şehrin tüm ayrıcalıklarına bünyesinde barındırıyor. Hayatınızı her alanda kolaylaştıran konut özellikleriyle, günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz her şeye rahatlıkla ulaşmanızı sağlıyor. Lobi hizmetleri, ADSL altyapı, merkezi ısıtma sistemleri, yük asansörleri, hidrofor, ısı yalıtımı, kapalı otoparklar ve jeneratör sistemleri gibi önemli donanım ve özelliklerine konut bünyesinde yer verilmiş. Daima kesintisiz bir şekilde, online dünyada gezebileceğiniz, gündemin hiçbir noktasını kaçırmayacağınız, hızlı internet altyapısı sunan proje, çağa tamamen ayak uyduran, modern bir anlayış ile tasarlanmış. Taşınma durumları başta olmak üzere, ağırlığı yüksek boyutlarda olan her yükünüz ve eşyalarınız için konutta bulunan yük asansörü sayesinde ekstradan taşıma işlemlerine ücret ödemeniz gerekmeyecek. En zorlu kış koşullarında dahi, kapalı otoparklar sayesinde araçlarınız herhangi bir zarar görmeyecek ve beklenmedik hiçbir maddi zararla karşılaşmayacaksınız.

 

Merkezi Isıtma ile Tasarruf Sağlayın!


 

Nidapark Bomonti projesinde kullanılan jeneratörlerde oldukça hayatınızı kolaylaştıracak. Yaşanacak güç ve elektrik kesintileri durumunda hemen devreye giren jeneratör sistemleri sayesinde hiçbir işiniz yarım kalmayacak ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.
Özellikle soğuk kış aylarında yüksek tutarlı gelen doğal gaz faturaları, can sıkıcı olabiliyor. Nidapark Bomonti bu durumu da ortadan tamamen kaldırıyor. Konutta ısınma yöntemi olarak merkezi ısıtma sistemleri kullanılıyor ve doğal gaz faturalarında ciddi bir tasarruf sağlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda daima sıcacık bir konutta yaşamanın da ayrıcalığını yaşayabiliyorsunuz. Konforunuz ve huzurunuz için her detayın düşünüldüğü bir projede, tamamıyla kalite bir yaşam süreceksiniz.