Neta Balat Konut Projesi ile Bursa’yı Keşfedin!

Neta Balat konut projesi, modern mimarisi ve uygun daire fiyatları ile Bursa konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlıyor! Şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesi Nilüfer’de yükselen proje, yüksek yaşam standartları ile herkesin ilgi odağında olmayı başarıyor!

 

Neta Balat ile Lüks Bir Yaşam!


 

Bursa’nın en kaliteli konut projesi olan Neta Balat, tüm çehresine değer katıyor! Tam donanımlı yapısı ve eşsiz tasarımıyla, harika bir konut deneyimi vadeden proje, şehrin merkezinde sizleri bekliyor! Üst düzey donanımlarıyla kaliteli bir yaşam süreceğiniz konut projesinde, sosyal donatılar, yeşil alanlar ve yaşamınıza artı değer katacak konut özellikleri yer alıyor. Şehrin en kapsamlı konut projesinde, kusursuz bir hayat sizler için şekilleniyor!

 

İdeal Bir Yatırım Fırsatı Sunuluyor!


 

Günden güne artan değeri ile Bursa’nın en merkezi bölgesi olan Nilüfer ilçesi, merkezi lokasyonu ve aldığı büyük yatırımlar ile daima gelişmekte olan bir yer. Neta Balat konut projesi ile daha da değerlenen Nilüfer ilçesi, yatırımcıların ilgi odağında olan bir yer. İlçenin değerinden, aynı oranda yararlanan proje Neta Balat ise harika bir yatırım fırsatını, ayaklarınıza kadar getiriyor! Uygun daire fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri ile rahatça ev sahibi olmanızı ve iyi bir yatırım yapmanızı sağlayan konut projesi, Bursa’nın kalbinde sizleri bekliyor! Kısa bir zaman içinde değerinin çok üzerine çıkacak olan yapı, maddi açıdan harika bir geri dönüş sağlayacak! Uygun fiyatlar ve taksitlendirme seçenekleri ile kira öder gibi ev sahibi olabileceğiniz konut projesinde, benzersiz bir yatırım fırsatı sizleri bekliyor!

 

Ferah ve Kullanışlı Konut Daireleri


 

Bursa’nın en dikkat çeken konut projeleri arasında yer alan Neta Balat, ferah ve kullanışlı daire seçenekleri ile yaşamınızı zenginleştiriyor. Farklı metrekare ölçüleriyle, ideal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturabileceğiniz projede, her bütçe için uygun, oturma seçenekleri yer alıyor. 2.900 metrekarelik, son derece büyük bir arazi üzerinde yükselen konut projesi, 64 daireye ev sahipliği yapıyor. 3+1 daire tiplerinden meydana gelen konut projesi, ihtiyaçlarınızı karşılamak için değişkenlik gösteren, farklı metrekare ölçüleri sunuyor. 154 metrekare ile 194 metrekare arasında değişen oturma seçenekleri, son derece rahat bir şekilde daire seçimi yapmanızı sağlıyor. Her metrekaresinde konforu ve huzuru bulacağınız konut projesinde, daire seçimi yaparken hiçbir zorluk çekmeyeceksiniz. Bursa’nın en prestijli yapısı olan Neta Balat konut projesi, uygun fiyatları ve ferah oturma alanlarıyla, şehrin merkezinde sizleri bekliyor!

 

Dört Mevsim Havuzun Keyfini Yaşayın!


 

Sosyal yaşam alanlarıyla ön plana çıkan konut projesi, bünyesinde yer verdiği kapalı havuzlar ile dört mevsim boyunca yüzmenin keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Son derece geniş tasarlanan yüzme havuzlarında, mevsim ne olursa olsun yüzebilecek ve suyun tadını çıkarabileceksiniz. Şehrin en prestijli konut projesinde, aileniz, sevdikleriniz ve dostlarınızla birlikte kaliteli bir konut hayatını deneyimleyebilecek ve burada yaşadığınız için çok şanslı hissedeceksiniz!

 

Çocuklara Özel Oyun Alanları!


 

Neta Balat konut projesi sayesinde artık gözünüz arkada kalmayacak! Tamamıyla çocuklara özel olarak tasarlanmış, kapalı oyun ve park alanlarında çocuklarınız, gönüllerince oyunlar oynayıp eğlenebilecek! Sizlerin de içi tamamen rahat olacak! Uzman mimarlar tarafından özel olarak tasarlanmış oyun alanları, her alanında güvenliği ön planda tutuyor. Çocuklarınız eğlence dolu bir dünyanın içinde yer alırken sizler de onların bu neşesine eşlik edebilecek, onlarla keyifli zamanlar geçirebileceksiniz!

 

Alışveriş Yapmak Çok Keyifli!


 

Şehrin en merkezi lokasyonunda yer alan Neta Balat, birçok alışveriş alanına dakikalar içinde ulaşmanızı sağlıyor. Şehrin en kapsamlı alıveriş merkezleri olan Endülüs Park AVM ve Korupark AVM’ye 5 dakikalık bir mesafede yer alan proje, gündelik yaşam ihtiyaç duyduğunuz her şeye kolayca erişim sağlamanıza imkan tanıyor. Aynı zamanda fırın, manav, süpermarket zincirleri gibi alışveriş alanlarını da çevresinde barındıran konut projesi, alışveriş yapmayı zahmetsiz ve keyifli bir hale getiriyor.

 

Konforlu Bir Seyahat İmkanı!


 

Bursa’nın en merkezi yerleşim yeri Nilüfer’de yükselen proje, şehir içi ulaşımlarınızın tümünü konforlu bir hale getiriyor. Toplu ulaşım araçlarına yürüyerek dakikalar içinde erişim sağlayabileceğiniz konut projesinde, yolculuk yapmak oldukça pratik ve konforlu! Ayrıca araçla yapacağınız seyahatleri de kolay bir hale getiren Neta Balat, çevre yoluna dakikalar içinde ulaşmanızı sağlıyor. Bursa’nın en kaliteli yapısı olan Neta Balat, kusursuz bir konut yaşamını sizler için kurguluyor!