NEF’ten Brooklyn 4. Cadde’de 12 Katlı Rezidans Projesi!

Nef New York Projesi, 21 Ocak’ta satışa sunuluyor! Brooklyn 4. Cadde üzerinde 100 rezidans olarak geliştirilen proje, “Saint Marks Place” adı ile satışa sunulacak. İşte New Yorklu geliştirici firma olan Avdoo & Partners ortaklığında geliştirilerek 21 Ocak’ta yeni sahiplerini bulmak için satışa sunulacak olan NEF projesi için ayrıntılar…


Avrupa ve Kazakistan’ın Ardından NEF New York!


Türkiye’nin en değerli gayrimenkul firmalarından biri olan NEF, Avrupa başkentleri ve Kazakistan’ın ardından Brooklyn New York projesi ile imzasını bir kez daha atıyor. 2021 Yılında teslim edilecek Brooklyn NEF dahil yurtdışı projelerinin toplam değeri 507 milyon dolar değerinde!


New York NEF Projesinin Teslimi 2021’de!

NEF’in dünya çapında ses getirecek 12 katlı ve 100 rezidanstan oluşan projesinin teslimi, 2021 Yılı Son Çeyreğinde gerçekleştirilecek.


Brooklyn’in Merkezinde NEF Projesi!


Brooklyn’in merkezinde geliştirilen NEF “Saint Marks Place” projesi, 9 metro hattının kesiştiği noktada bulunan önemli metro hatlarına 3 dakika yürüme mesafesinde konumlandırıldı! 12 katlı projenin kaba inşaatı tamamlandı ve 2021 son çeyreğinde ise teslimi yapılacak.


Brooklyn’in merkezi olan Downtown Brooklyn, Park Slope, Gowanus, Fort Greene, Cobble Hill ve aynı zamanda akla ilk gelen Boerum Hill’in tam ortasında yer alıyor. Merkezi konumu ile dikkat çeken bu değerli NEF projesi, en önemli ulaşım noktalarına da 3 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor.


Manhattan Central Park’a metro ile yalnızca 10 dakika içinde ulaşabileceğiniz “Saint Marks Place” sunduğu lokasyon özellikleri ile konforlu yaşam için her ayrıntıyı bir arada sunuyor.


595 Bin Dolar’dan Satışa Sunulacak!


NEF, global çapta ses getiren Türk konut geliştiricisi olarak dikkatleri üzerine topladı. 2021 Ocak ayında NEF’in New York projesi, 595 Bin Dolar’dan başlayan fiyatlarla satışa sunacak!


210 Milyon Dolarlık Proje!


Nef “Saint Marks Place” projesi, 210 Milyon Dolar yatırım değerine sahip konut projesi olarak küresel çapta dikkat çekiyor! NEF, 2020 yılında 1 Milyar 52 milyon liralık satış cirosu elde edildiğini açıkladı.


1 Milyar 52 Milyonluk Satış Cirosunun %23’ü Online Satış!


NEF 2020’yi teslim senesi ilan etmişti! 2020 yılı boyunca 1 milyar 52 milyon lira satış cirosu elde eden NEF, cirosunun %23’ünü online satışlardan elde etti. “Saint Marks Place” olarak satışa sunulacak olan New York projesi, 21 Ocak’ta satışa sunulacak.


NEF Newyok Satışlarında Yüzde 10 Peşinat, 30 Yıl Kredi İmkanı!


NEF Newyork “Saint Marks Place” projesinde ödeme şartları da belli oldu. Konut alıcıları için ödeme esnasında fırsatlar sunuluyor. %10 Peşinat ve geri kalan ödemenin teslim sırasında sağlayabileceğiniz New York NEF projesinde daha birçok avantajlı fırsat konut alıcılarını bekliyor.


%10 peşinat ve geri kalan ödemeyi teslim esnasında yapabilme fırsatı sunulan NEF New York projesinde ayrıca geri kalan %90’lık ödeme için 30 yıl vadeli kredi kullanma imkanı sunuluyor.


Ayrıca teslim anından itibaren evinizi kiraya vererek ayda yalnızca 399 dolar ödemek şartı ile NEF Brooklyn projesinden ev sahibi olma şansına sahip olabileceksiniz.


FOLD HOME Sistemli NEF Evleri!


NEF patentli FOLD Home Sistemi, New York projesinde de hayat buluyor. Konut alıcıları için yaşam standartlarını yükseltecek projeler geliştiren NEF, Fold Home sistemi ile geleneğini sürdürüyor. NEF Newyork projesinde stüdyo dairelerden 4+1'e kadar değişen daire seçenekleri sunuluyor. Stüdyo daire fiyatlarının 595 Bin Dolardan başladığı projenin teslim tarihi, 2021 son çeyreği!BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu