Basın Ekspres’de Yükselen Bir Konut Projesi: Nef 36

Basın Ekspres yolu üzerinde yer alan Nef 36 konut projesi, yakaladığı yüksek satış grafiğiyle Güneşli bölgesinde oldukça dikkat çekmeye başladı! Yatırım değeri son derece yüksek olan Nef 36, diğer konut projeleri arasında oldukça iyi bir lokasyonda yerini alıyor.


Nef 36 Konut Projesi Şehrin Merkezinde!


İstanbul’un tam göbeğinde yerini alan Nef 36, her türlü toplu taşıma aracına son derece yakın bir konumda yer alıyor. Özellikle metroya yürüme mesafesinde konumlanan Nef 36 konut projesi, İstanbul’daki diğer konut projelerinden ulaşım rahatlığıyla ayrılıyor. Bu kadar çok ulaşım imkanının bulunması da gelişen ve gelişmeye devam eden bir bölge olan Güneşli’de, Nef 36 projesinin değerini bir hayli yükseltiyor.

 

Nef 36 Geniş Oturma Seçeneği Sunuyorİki bloktan oluşan Nef 36 Basın Ekspres, 12.000 metrekarelik bir arsa alanına inşa edilmiş, 503 konuttan meydana gelmiştir. Nef 36 Basın Ekspres lüks, kalite ve konforun bir arada bulunduğu projede 1+1’den başlayan daire seçenekleri 2+1 ve 3+1 olarak devam ediyor. 1+1 olan dairelerin metrekareleri 62 ile 79 metrekare arasında değişirken 2+1 dairelerin 106 ile 128 metrekare, 3+1 daireler ise ortalama 175 metrekare büyüklüğündedir. 331 adet 1+1, 114 adet 2+1 ve 58 adet 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.


Ayrıcalıklı Sosyal Alanlar Göz Dolduruyor!Nef 36 tüm detayları düşünülerek inşa edilen bir konut projesi olarak karşımıza çıkıyor. Proje, daire sakinlerine ayrıcalıklı sosyal olanakları oldukça geniş bir alternatifle sunuyor. Bu geniş alternatifler arasında sinema odası, kapalı futbol sahası, kapalı basketbol sahası, konsol oyunları oynayabileceğiniz özel tasarım odalar, spor ve fitness salonları, parti odası, karaoke odası ve teras bahçeleri yer alıyor. Aynı zamanda Nef 36 sakinlerine; özel ve keyifli zamanlar yaşatacak; açık hava sineması, açık hava parti alanları, gökyüzü gözlem odası ve misafirlerinizi ağırlayacağınız özel davet odaları bulunuyor.


Sektöründe Öncü Bir Kuruluşİki bloktan oluşan Nef 36, 212 AVM’nin hemen arkasında yer alıyor. Uzun yıllardır inşaat sektöründe yer almakta olan firma, şehirde her bir bölgeye özel, ayrıcalıklı hizmeti en kaliteli haliyle sunuyor. Yıllarca inşaat sektöründe emin adımlarla ilerleyen kuruluş, oldukça iyi referanslara sahip. Başta nitelikli referanslar da dahil olmak üzere Nef 36, tamamen güvenli bir konut proje haline geliyor! Şehrin en değerli yapısı olan konut projesinde, eşsiz bir yaşam sizleri bekliyor!


Güvenlik İçin Fazladan Özen!Nef 36, diğer civar konut projeleri arasında güvenliğe verdiği ekstra özen ve dikkatle ön plana çıkıyor. Hali hazırda Basın Ekspres gibi güvenli ve merkezi bir konumda bulunan Nef 36 projesi, kullandığı kapalı devre kamera sistemi ve deneyimli güvenlik ekibiyle, tamamen korunaklı ve güvenli bir alana dönüşüyor. Nef 36 için yaptığınız yatırım, karşılığını en iyi şekilde alacağınız bir konut projesi haline geliyor.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu