Myway Deluxe Alsancak İzmir’de Yükseliyor

Myway Deluxe Alsancak, şehrin en değerli bölgesinde hayata geçirildi. İzmir konut projeleri arasında farkını net bir şekilde ortaya koyan Myway Deluxe Alsancak, uygun fiyatları ile de göz dolduruyor. Hemen teslim seçeneği ile satışa sunulan konut projesi, alıcılarını bekliyor!

 

İzmir’in En Değerli Konut Projesi!


 

Myway Deluxe Alsancak, şehrin merkezinde kusursuz bir yaşam vadediyor. Lüks ve konforu bir arada yaşatan proje, merkezi konumu, deniz manzarası ve sosyal donatılarıyla İzmir’in en değerli konut projesi olarak görülüyor. Aynı zamanda her bütçeye uygun fiyatları sayesinde kolayca ev sahibi olmanızı sağlayan Myway Deluxe Alsancak, çeşitli ödeme seçenekleriyle de satın alımlarınızı bir hayli kolaylaştırıyor. Harika bir deniz manzarasını, yaşam alanlarınıza taşıyan konut projesi, şehrin en gözde bölgesi Alsancak’ta yer alıyor.

 

Pencereleriniz Denize Açılıyor!


 

İzmir’in en değerli konut projesi Myway Deluxe Alsancak, muhteşem bir deniz manzarasını, yaşam alanlarınıza getiriyor. Mavinin her tonunu keşfedeceğiniz proje, her zaman hayalini kurduğunuz hayatı, sizlerle buluşturuyor! İzmir’in büyüleyici denizinden, konutunuza esen rüzgarlar, uyandığınız her sabaha farklı bir anlam katıyor. Denizle iç içe, kusursuz bir yaşam vadeden konut projesinin her penceresi efsunlu bir manzaraya açılıyor. Konutunuzda dışarıya her baktığınızda Ege’nin etkileyici denizi ile baş başa olacaksınız ve her yönden gelen deniz havası ile sakin, mutlu bir hayata geçireceksiniz. Mavi rengin her tonunu burada keşfedecek, yaşamınızın her anında farklı güzellikler bulacaksınız. Denizden gelen dalga sesleri ile güne başlayacak ve evinizde uyandığınız her sabah daha bir güzel olacak. Myway Deluxe Alsancak ile bambaşka bir hayat yaşamak için yolculuğa çıkacaksınız!

 

Tüm İstekleriniz Karşılanıyor!


 

Myway Deluxe Alsancak, her isteğinizi, kusursuz bir şekilde karşılayan resepsiyon hizmetlerine bünyesinde yer veriyor. Projede yer alan resepsiyon hizmetleri sizler için toplantılarınızı düzenliyor, organizasyon isteklerinizi planlıyor, uçak, araç ve ulaşım biletlerini ayarlıyor. Ayrıca tüm rezervasyonlarınızı da sizlerin adına planlıyor. Kendiniz özel bir süitte hissedeceğiniz projede, tüm istekleriniz kusursuz bir şekilde karşılanıyor ve size özel olarak sunulan tüm ayrıcalıklardan sonuna kadar yararlanıyorsunuz. Konforlu ve kaliteli bir yaşamın yeni adresi olan Myway Deluxe Alsancak, tüm imkan ve olanaklarıyla sizleri bekliyor!

 

Spa Kullanım Alanlarında Rahatlayın!


 

Sizler için tamamen özel tasarlanmış spa kullanım alanları, gününüzü sakin ve huzur dolu geçirmenizi sağlıyor. Tamamıyla özel bir tasarım ürünü olan bu alanlar sayesinde gündelik yaşamın bütün stresinden arınabileceksiniz. Projede yer alan saunada dilediğiniz gibi rahatlayacak, spa kullanım alanlarının tümünde hayatın bütün olumsuz duygularından kurtulabileceksiniz. Gündelik hayatın ve iş yaşamının getirmiş olduğu bütün stresli duyguları bir kenara bırakacak ve size özel olarak tasarlanmış spa kullanım alanlarında, yaşamın en huzurlu yanlarını keşfedeceksiniz. Myway Deluxe Alsancak’ta dinginliği ve konfor duygusunu sonuna kadar deneyimleyeceksiniz!

 

Yaşam Alanlarınızı Kolayca Oluşturun!


 

İdeal yaşam alanlarınızı son derece kolay bir şekilde oluşturabileceğiniz konut projesi, sizlere geniş oturma seçenekleri sunuyor. Tamamı konforlu ve kaliteli bir yaşamın yansıması olan konut daireleri, kusursuz bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor. Sizler için en uygun olan kullanım alanını kolayca seçebileceğiniz projede, uygun daire fiyatları ile de zorlanmadan satın alımlarınızı gerçekleştirebileceksiniz.12.000 metrekarelik bir arsa üzerinde hayata geçirilen Myway Deluxe Alsancak, 110 konuta ev sahipliği yaparken 11 ticari üniteyi de bünyesinde ağırlıyor. Banka kredisini uygun bir şekilde satışa sunulan konut projesinde, hayal ettiğiniz yaşama, bütçenizi sarsmadan, kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

 

Herkese Uygun Daire Seçenekleri


 

Myway Deluxe Alsancak, bünyesinde üç çeşit daire konseptine yer veriyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren bu daireler, ihtiyacınıza en uygun kullanım alanını rahatça seçebilmenizi sağlıyor. Projede 1+1, 2+1 ve son olarak da 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. 1+1 daire tipleri 70 metrekarelik, kullanışlı bir alanı sizlere sunarken 2+1 daire tipleri ise 100 metrekarelik, oldukça geniş bir alandan oluşuyor. Projedeki son daire seçeneği olan 3+1’ler ise 140 metrekarelik, ferah ve kullanışlı bir yaşam alanından meydana geliyor. İdeal yaşam alanlarınızı son derece kolay bir şekilde oluşturabileceğiniz konut projesinde, seçim yaparken asla zorluk yaşamayacaksınız. Birinci sınıf malzemelerle donatılmış dairelerin her metrekaresinde kaliteyi, her alanında konforu keşfedeceksiniz. Uygun fiyatları ve farklı ödeme seçeneklerini de sizler için sunan Myway Deluxe Alsancak, oldukça kolay bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlıyor.

 

Hayatın Tam Merkezinde Olun!


 

Myway Deluxe Alsancak projesi içerisinden birbirinden güzel sosyal yaşam alanlarını bulunduruyor. Şık kafelerden, dünya mutfağını tadabileceğiniz restoranlara kadar geniş bir sosyal yaşam alanına sahip olan konut projesi, hayatı tam da merkezde yaşamınıza olanak tanıyor. Dünya mutfağında en iyi örnekleri keşfedebileceğiniz yeni lezzetleri burada keşfedecek ve tattığınız her yemekte, egzotik ülkelere yolculuğu çıkacaksınız! Şef ve garsonların kusursuz hizmetiyle bu restoranlarda birbirinden güzel hizmetleri alabileceksiniz. Aynı zamanda aileniz ve dostlarınızla birlikte hoş kahve sohbetleri yapmanıza imkan tanıyan, kafelere yer verilen projede, keyifli zamanlar yaşayabileceksiniz. Sosyal yaşamın en kusursuz yanlarını sizler için yaratan bu alanlar sayesinde daima hayatın merkezinde olacak ve yepyeni bir dünyaya yolculuğa çıkacaksınız! İzmir'in en iddialı konut projesi, bir evden çok daha fazlasını sizler için sunuyor!