Mykale Boğaziçi Projesi ile Denize Karşı Yaşam!

Mykale Boğaziçi projesi, şehrin en merkezi bölgesinde yükseliyor! Daire fiyatları ile Çanakkale konut projeleri arasında farkını yansıtan proje, kusursuz deniz manzarası ile yaşamınızın her anına artı bir değer katıyor! Benzersiz bir konut yaşamı kurgulayan Mykale Boğaziçi projesi, şehrin en değerli bölgesinde sizler için yükseliyor!

 

Deniz ile İç İçe Bir Yaşam!


 

Çanakkale’nin en prestijli konut projesi olan Mykale Boğaziçi, büyüleyici bir deniz manzarasını, yaşam alanlarınıza kadar getiriyor. Denize karşı, benzersiz bir konut yaşamı sunan konut projesi, mavi rengin her tonunu, oldukça yakından keşfetmenize olanak tanıyor. Hayalini kurduğunuz ev hayatını sizler için oluşturan konut projesi, şehrin en gözde bölgesinde yükseliyor. Çanakkale’nin tertemiz denizini, konutunuzun penceresinden giren rüzgarlar ve kusursuz bir doğa ortamı; uyandığınız her sabaha farklı güzellikler katıyor.

Denize karşı harika bir yaşam vadeden konut projesi, pencereden her baktığınızda ferahlığı hissedeceğiniz bir görüntüyü sizlerle buluşturuyor. Çanakkale’nin temiz ve güzel denizinden gelen kokularla baş başa kalacak ve konforlu bir yaşam süreceksiniz. Dört mevsim boyunca, mavinin her tonunu keşfedecek, hayatınızın her alanında konforu bulacaksınız. Şehrin en merkezi bölgesinde yükselen Mykale Boğaziçi projesi, kusursuz bir konut hayatını sizler için kurguluyor!

 

Özel Tasarlanmış Peyzaj Alanları


 

Mykale Boğaziçi projesi, özel tasarlanmış peyzaj alanları ile tamamen doğaya ve çevresine uyumlu bir şekilde tasarlandı. Projenin büyük bir alanını kaplayan peyzaj alanları ve özel tasarlanmış konut bahçeleri sizlerin konforu için özenle tasarlandı. Uzman peyzaj mimarları tarafından tasarlanan bahçelerde, doğal yaşamın en büyülü yanlarını keşfedecek, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte keyifli vakitler geçirebileceksiniz.

Bahçelerinizin tertemiz çimenlerinde uzanıp geleceğe daire en güzel hayallerinizi kurabilecek, yeşil alanların içinde yer alan kameriyelerde, sevdikleriniz, aileniz ve dostlarınız birlikte keyifli sohbetler gerçekleştirebileceksiniz. Yaşamı en huzurlu, en anlamlı şekilde yaşamanız için her detayı özenle düşünülen projede, mutlu olmak için birçok sebebiniz olacak.

 

Huzur Dolu Bir Yaşamın Merkezinde!


 

Mykale Boğaziçi konut projesi, birinci sınıf malzemelerle donatılmış, son derece ferah ve geniş oturma seçeneklerine bünyesinde ağırlıyor. Her metrekaresinde kaliteyi ve konfor duygusunu hissedebileceğiniz daire alanlarında, hayatın en keyifli anlarını doyasıya keşfedeceksiniz. Geniş metrekare ölçüleri ve modern tasarımı sayesinde konforlu bir yaşamın kapılarını ardına kaçan Mykale Boğaziçi konut projesi, kaliteli bir yaşam sunuyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren daire planları, ihtiyacınıza en uygun kullanım alanını seçmenize yardımcı oluyor. Geniş oturma seçenekleri sayesinde ideal yaşam alanlarınızı kolay bir şekilde oluşturabileceğiniz konut projesinde, huzuru ve konforu sonuna kadar hissedeceksiniz.

 

Mykale Boğaziçi ile Düzenli Bir Spor Hayatı!


 

Mykale Boğaziçi konut projesi, sağlık bir yaşama adım atabilmeniz için tam donanımlı fitness ve spor salonlarını sizlerin hizmetini sunuyor. Dilediğiniz her sporu rahatça yapabileceğiniz konut projesinde, fitness malzemeleri, kondisyon aletleri, koşu bantları gibi oldukça geniş bir malzeme donanımı bulunuyor. Hali hazırda kısıtlı olan zamanınızı uzaktaki spor salonlarına gitmek için harcamayacak, tüm zamanınızı kendinize ayırabileceksiniz. Evinizin hemen altında yer alan spor ve fitness salonlarında sağlıklı bir yaşama “merhaba” diyecek, enerjik ve fit bir bedene sahip olacaksınız. Şehrin en kaliteli konut projesinde, konfor ve kaliteli bir yaşam sizleri bekliyor!

 

Bütçenize Uygun Daire Seçenekleri


 

Mykale Boğaziçi konut projesi, Çanakkale’nin en merkezi bölgelerinden birinde hayata geçirildi. Ulaşım kolaylığı ile yaşamınıza büyük bir konfor getiren proje, uygun daire fiyatları ile de bir hayli ilgi görüyor! Şehrin merkezinde yer almasına rağmen her bütçe için uygun daire seçeneklerine bünyesinde yer veren Mykale Boğaziçi, kolay bir şekilde ev sahibi olmanıza imkan tanıyor.

Cazip konut fiyatları ve ödeme kolaylıkları sunan konut projesi, bütçenizi sarsmadan kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor. Banka kredisine uygun bir şekilde satışlarına başlayan konut projesi, taksitlendirme seçenekleri ile de rahat bir şekilde ödeme yapmanıza olanak sağlıyor! Çanakkale’nin tam merkezinde yer alan Mykale Boğaziçi ile kusursuz bir konut yaşamı sizler için şekilleniyor!

 

İhtiyaçlarınıza Cevap Sağlayan Daireler


 

Şehrin en değerli yapısı olan Mykale Boğaziçi konut projesi, geniş ve ferah yaşam alanları ile hayatınıza artı bir değer katıyor. Birbirinden şık ve kullanışlı oturma seçenekleri sayesinde ideal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturabileceğiniz projede, rahatça daire seçimi yapabiliyorsunuz. 24 adet konut dairesine ev yapan proje, farklı metrekare ölçülerine sahip yapısıyla, ihtiyaçlarınızın tümüne cevap sağlayabiliyor.

2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine bünyesinde bulunduran konut projesi, 120 metrekare ile 150 metrekare arasında ferah ve geniş kullanım alanları sunuyor! Her metrekaresinde konforu ve kaliteyi keşfedeceğiniz konut projesinde, kusursuz bir yaşam sizler için şekilleniyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu