Mülk Diamond Projesi Tekirdağ’da Yükseliyor!

Mülk Diamond projesi, uygun daire fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri ile şehrin en merkezi bölgesinde hayata geçirildi. Tekirdağ konut projeleri arasında kendi farkını ortaya koyan yapı, yüksek yaşam standartları ve ferah daire seçenekleri ile prestijli bir yaşam vadediyor!

 

Tekirdağ’ın Merkezinde Olacaksınız!


 

Mülk Diamond projesi, Tekirdağ, Çerkezköy’de hayata geçirildi. Şehrin en merkezi bölgesinde yükselen konut projesi, birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Hayatı, merkezde yaşamanızın önünü açan konut projesi, gündelik yaşamda ihtiyaç duyduğunuz her şeye kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Süpermarket zincirleri, alışveriş alanları, fırın, manav gibi günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz bütün alanlara dakikalar içinde erişim sağlamanıza imkan tanıyan proje, hayatınızın her detayında konforu hissetmenizi sağlıyor!

 

Mutlu Bir Konut Yaşamı!


 

Her metrekaresinde kaliteyi ve konforu hissedeceğiniz Mülk Diamond projesinde, mutlu bir yaşam süreceksiniz! Geniş ve ferah oturma seçeneklerini sizler için sunan proje, birinci sınıf malzemelerle donattığı dairelerinde, keyifli zamanlar vadediyor! Şehrin en merkezi bölgesinde, ayrıcalıklık bir yaşamı deneyimleyeceğiniz konut projesinde, her bütçe için uygun daire planları, ev sahibi olmanızı da kolaylaştırıyor. Tekirdağ’ın yükselen değeri Mülk Diamon projesi, kusursuz bir konut hayatı sunmak için sizleri bekliyor!

 

Her Yere Rahatça Ulaşın!


 

Tekirdağ’ın en hızlı gelişim gösteren bölgesi Çerkezköy’de hayata geçirilen proje, şehir içindeki tüm ulaşımlarınızı kolay ve pratik bir hale getiriyor. Toplu ulaşım araçlarına yalnızca birkaç dakika içinde ulaşabileceğiniz projede, şehrin her noktasına kolayca erişim sağlayabileceksiniz. Aynı zamanda çevre yoluna komşu lokasyonu ile de büyük bir avantaj sağlayan proje, konforlu bir yolculuğun yeni adresi oluyor!

 

Yeşil Alanların Tadını Çıkarın!


 

Son derece geniş ve ferah yaşam alanları sunan Mülk Diamond konut projesi, bünyesinde yer verdiği yeşil alanlarla da harika bir doğa ortamını, konut hayatınıza taşıyor. Ferah bir nefes almanızı sağlayacak, özel tasarlanmış peyzaj alanlarında her anınız keyifli ve mutlu olacak. Şehrin en prestijli konut projesinde, yemyeşil bir dünyanın merkezinde olacak, doğa ile iç içe yaşamanın ayrıcalığını sonuna kadar hissedeceksiniz!

 

Ferah ve Kullanışlı Oturma Seçenekleri


 

Tekirdağ’ın en kaliteli konut projesi Mülk Diamond, ferah ve son derece geniş oturma planları ile kusursuz bir konut yaşamı vadediyor! 6.220 metrekareden oluşan, geniş bir arazi üzerine tasarlanan konut projesi, her detayında konforlu yaşamı hissettiriyor. 100 adet konut dairesine ev sahipliği yapan proje, farklı metrekare ölçüleriyle, ihtiyacınız olan daire seçeneğini rahatça oluşturmanızı sağlıyor. İdeal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturabileceğiniz konut projesinde, daire seçimi yaparken hiçbir zorluk yaşamayacaksınız!

 

İhtiyacınız Olan Yaşam Alanı Sizinle!


 

Farklı metrekare ölçüleriyle değişiklik gösteren, iki daire konseptine sahip konut projesi, ihtiyaçlarınıza uygun oturma seçenekleri sunuyor. 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer verilen projede, ferahlığı ve rahatlığı sonuna kadar hissedeceksiniz. 120 metrekarelik bir alanda oluşan 2+1 daire tipleri, konforu ve kaliteyi hissettirirken 3+1 daire tipleri ise 150 metrekarelik geniş ve kullanışlı bir yaşam alanı sunuyor. Her metrekaresinde kalite ve konfor barındıran konut daireleri, ideal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturmanızı sağlıyor! Şehrin en prestijli yapısı olan Mülk Diamond projesi, bir konut hayatından çok daha fazlasını sizlere sunuyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu