Muhteşem Deniz Manzarasıyla Tual Adalar Konut Projesi

Tual Adalar konut projesi ile yeşil ve mavinin her tonunu tadacaksınız. Hemen yanı başınızdaki Aydos Ormanı’yla temiz oksijene doyacak, Adalar manzarasına açılan pencereleriniz ile hayatın en keyifli yanlarını hissedeceksiniz. Uygun konut fiyatları ile Tual Adalar, muhteşem deniz manzarasıyla sizleri çok huzurlu hissettirecek! Bu projede yaşamaktan asla sıkılmayacaksınız!

 

Her İhtiyacı Karşılayan Sosyal Donatılar


 

Tertemiz havası ve her detayında ayrı bir keyif veren manzarasıyla Tual Adalar konut projesi, her ihtiyacınıza cevap verecek türden geniş sosyal alanlara sahip. Akşamları keyifli yürüyüş yapacağınız, özel tasarımlı yeşil alanlar, hemen yanı başınızdaki Aydos Ormanı ve harika bir deniz manzarası… Burada yaşamak için sebebiniz çok! Son teknoloji spor aletlerinin yer aldığı fitness ve spor salonları ile sağlıklı bir yaşamın kapılarını açacak, ideal vücut formunuza burada kavuşacaksınız. Özellikle çocuk bulunan aileleri rahat ettirecek, oyun ve park alanlarıyla çocuklarınız, gönüllerince eğlenip oyunlar oynayabilecek. Tamamıyla çocuklara özel tasarlanmış bu alanlar, çocuklarınızın tüm güvenliği düşünülerek hayata geçirildi. Aynı zamanda projede yer alan geniş havuzlar sayesinde her mevsimde tatil ruhunu kaybetmeyecek, arkadaşlarınız ve ailenizle keyifle yüzebileceksiniz. Ayrıca havuzdan sonra doyasıya ter atıp rahatlayabileceğiniz saunalar da yine Tual Adalar konut projesinde yerini almış durumda.

 

Yaşam Alanlarınızı Kendiniz Belirleyin!


 

Tual Adalar konut projesi sosyal yaşam alanları ve harika manzarasının yanı sıra sizler için geniş oturma seçenekleri de sunuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tip dairelerdeki geniş oturma seçenekleri sayesinde ideal yaşam alanlarınızı kendiniz belirleyebileceksiniz. 1+1 tipteki daireler 76 metrekareden meydana gelirken 2+1 daireler ise 116 metrekare ile 134 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor. 3+1 tip daireler ise 160 metrekare ile 178 metrekare arasında değişirken son olarak da 4+1 tip daireler 186 metrekare gibi geniş bir alanda planlanmış durumda. Son derece geniş oturma plan ve seçenekleri sunan Tual Adalar konut projesi, ideal yaşam alanlarınızı seçmenize tamamen yardımcı oluyor. Bu kadar zengin oturma planları sayesinde sadece kullanmak istediğiniz alanları kendiniz belirleyecek ve kullanmadığınız, gereksiz gördüğünüz alanları satın almak zorunda kalmayacaksınız. Hem yaşam alanınızın en uygununu seçecek hem de fazladan para ödemek zorunda kalmayacaksınız.

 

Ulaşım Kolaylığı ile Dikkat Çekiyor!


 

Tual Adalar konut projesi bulunduğu lokasyon ile oldukça ilgi gören bir proje. Şehrin en hızlı gelişen bölgesinde yer alan konut projesi sayesinde ulaşım sorununuz ortadan kalkacak! Bütün toplu ulaşım seçeneklerine yürüme mesafesi kadar yakın bir konumda bulunan proje sayesinde artık bir yerlere ulaşmak hiç zor olmayacak. Üniversite, okullar, banka ve hastane gibi kamusal ve resmi tüm alanlara son derece yakın olan proje, metropol yaşamın tüm ayrıcalıklarını sizlere yaşatıyor. Sosyal yaşamdan keyif alacağınız Aydos Ormanı’nı hemen yanı başınızda, böylelikle aileniz ve sevdiklerinizle birlikte kalabalık piknikler yapabilecek, eğlenceli aktiviteler için çok uzaklara gitmenize gerek kalmayacak.

 

Daima Değer Kazanan Bir Konut Projesi


 

Modern ve eşsiz mimarisi, bulunduğu önemli lokasyon, sunduğu sınırsız imkanlarla Tual Adalar konut projesi, her zaman değerli kalacak bir proje olarak karşımıza geliyor. Modern şehir hayatının tüm imkan ve olanaklarını ayaklarınıza kadar getiren konut projesi, sizler için hem ideal yaşam alanlarını sunacak hem de çok kârlı bir yatırım seçeneği olacak. Geniş ve üstün konfor sunan daire seçenekleri, lüks sosyal yaşam alanlarıyla; şık ve kaliteli bir hayatın kapılarını sizler için açan Tual Adalar konut projesi, muhteşem deniz manzarasıyla, görkemli Adalar görüntüsü ve hemen yanı başındaki Aydos Ormanı ile daima değerli kalacak bir konut projesi. Tual Adalar’ın her detayında, her alanında konfor ve huzuru sonuna kadar hissedeceksiniz.

 

Her Alanında Sıkı Güvenlik Kontrolleri


 

7 gün 24 saat boyunca kesintisiz güvenlik hizmeti aldığınız konut projesinde, her alan, her detay özenli bir şekilde kontrol ediliyor. Uzman güvenlik ekiplerinin sağladığı güvenlik kontrolleri sayesinde projenin her detayında huzur ve güven duygusunu tamamen hissedeceksiniz. Kapalı devre kamera sistemlerinin kullanıldığı projede, atılan devriyeler ile birlikte çok üst düzeye çıkarılan konut güvenliği, sizlerin gece yatağa huzur içinde girmenizi sağlıyor. Güven ve konfor duygusunu sonuna kadar hissetmeniz için özverili bir çalışma sergilenen projede, içiniz tamamıyla rahat olacak.

 

Zengin Donanımla Hayat Çok Kolay!


 

Tual Adalar konut projesi, hayatınızı her anlamda kolaylaştırmak adına bünyesinde zengin donanımlara yer veriyor. ADSL altyapı, otopark seçeneği, merkezi ısıtma sistemleri, hidrofor, jeneratör sistemleri gibi birçok önemli donanıma bünyesinde yer veren konut projesi, hayatınıza tüm kolaylıkları sağlamak adına tüm ayrıntılar düşünülerek tasarlanmış. Güç ve elektrik kesintileri yaşandığı anda devreye giren jeneratör sistemi sayesinde hiçbir işiniz yarım kalmayacak ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Su konusunda yaşayacağınız tüm sorunları ortadan kaldıran hidroforlar ve en olumsuz hava koşullarında dahi araçlarınızın zarar görmeyeceği otoparklar ile hayatınız çok kolaylaşacak. Aynı zamanda yüksek doğal gaz faturalarından kurtulacağınız, bilhassa kış aylarında asla soğuk bir konutla karşılaşmayacağınız merkezi ısıtma sistemleri sayesinde daima sıcak bir evde yaşamanın konforunu sonuna kadar hissedeceksiniz.

 

Depreme Tamamıyla Dayanıklı Bir Yapı!


 

İstanbul, deprem kuşağında yer alan bir şehir, özellikle denize kıyısı olan ilçelerde yaşayan insanlar, deprem konusunda daha bir tedirgin oluyor. Çünkü fay hatları denizin hemen altından geçiyor. Tual Adalar konut projesi sayesinde artık depremden korkmanıza, evinizde tedirgin yaşamanıza gerek kalmayacak! Zemin etüt çalışmaları son derece titiz bir şekilde yapılan konutta, huzurla oturabileceksiniz. Aynı zamanda deprem yönetmeliğine tamamen uyumlu inşa edilen Tual Adalar konut projesi ile huzurlu ve güvenli bir yaşamın içinde olacaksınız. Projenin sizlere sunduğu harika deniz manzarasıyla Tual Adalar konutunda güvenli günlerinizi geçirebilecek, geceleri yatağınıza içiniz rahat gireceksiniz.


BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu