Muhteşem Deniz Manzarasıyla Fabay Adabükü Evleri

Fabay Adabükü Evleri, deniz manzaralı yapısı ve fiyatları ile Muğla konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlıyor. Eşsiz bir ortamın içinde yer alan konut projesi, Bodrum’un en kaliteli yerleşim yeri Adabükü’nde yükseliyor! Kolay ödeme seçenekleri sayesinde rahatça ev sahibi olmanızı sağlayan proje, şehrin en değerli bölgesinde sizleri bekliyor!

 

Panoramik Deniz Manzarası Sizlerle!


 

Fabay Adabükü Evleri, kusursuz bir deniz manzarasını sizlerle buluşturuyor. Panoramik olarak görebileceğiniz deniz, etkileyici güzelliği ile yaşamınızın her anına değer katacak. Mavinin her tonunu bu proje ile keşfedecek, dört mevsim boyunca denizin tüm değişimlerine şahit olacaksınız. Uyandığınız her sabah büyük bir mutluluk dolu olacak çünkü bütün pencereleriniz, kusursuz bir denize açılacak. Fabay Adabükü Evleri ile her yanınız mavinin en güzel tonlarıyla donanacak ve Muğla’da yaşıyor olmanın farkını sonuna kadar hissedeceksiniz. Modern ve estetik bir tasarımı sizlerle buluşturan konut projesi, şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak, masmavi bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor. Fabay Adabükü Evleri ile huzurun ve sakinliğin içinde, denizle iç içe bir yaşam süreceksiniz!

 

Şehrin En Kaliteli Konut Projesi


 

Fabay Adabükü Evleri, Muğla’nın Bodrum ilçesinde hayata geçirildi. Lüks yaşam standartlarını sizler için sunan proje, her detayda kusursuzluğu vadediyor. Şehrin en modern tasarımlı konut projesinde, eşsiz bir deniz manzarası ve ferah tasarlanmış yaşam alanlarını sizleri bekliyor. Muğla’nın dünyaca ünlü tatil bölgesi Bodrum’da yükselen Fabay Adabükü Evleri, hayal ettiğiniz yaşamı sonuna kadar yaşatmayı vadediyor. Merkezi lokasyonunun yanı sıra ileri teknoloji konut özellikler ve geniş sosyal yaşam alanlarıyla da ön plana çıkan konut projesi, sizler için eşi benzeri olmayan bir yaşam kurguluyor! Banka kredisine uygun bir şekilde satışlarına devam eden proje, taksitlendirme seçenekleri sayesinde de rahatça ödeme yapmanızın önünü açıyor. Kolayca ev sahibi olmanızı sağlayan proje, şehrin kalbinde kusursuz bir yaşam sunmak için sizleri bekliyor!

 

Adabükü’nün Anlamını Keşfedin!


 

Fabay Adabükü Evleri, Ege’nin en gizemli yerinde sizi cennet gibi bir yaşam bölgesine davet ediyor! Ege Bölgesi’nin en durgun, en sütliman sularına sahip Adabükü bölgesi, masmavi bir yaşam arzulayanları, keyif veren koylarında, tüm güzellikleri keşfetmeye çağırıyor! Bodrum’un tertemiz yolları, yemyeşil zeytin ağaçları ve benzersiz deniziyle yaşamınızın her anı dolu dolu geçecek! Şehrin en sakin, en güzel bölgesinde yaşam sizler için yeniden kurgulanıyor. Tüm güzellikler ile Fabah Adabükü Evleri, bambaşka bir dünyanın kapılarını sizler için açıyor. Benzersiz bir tatil ruhunu, yaşam alanlarınızda hissedeceğiniz konut projesinde, her gününüz huzurlu, her anınız çok değerli olacak!

 

Ferah Yaşam Alanlarında Huzur Bulun!


 

Fabay Adabükü Evleri, 260 metrekarelik bir alandan oluşan, 45 adet havuzlu ve lüks villaya ev sahipliği yapıyor. Aynı zamanda 143 konut dairesini de bünyesinde ağırlayan proje, ideal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturmanızı sağlıyor. Geniş ve kullanışlı alanlarıyla ön plana çıkan proje, ferah bir yaşam sürmeniz için farklı metrekare ölçüleriyle her ihtiyacınızı karşılıyor. 66.000 metrekarelik geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve son olarak da villa tipinden meydana gelen 4+1 yaşam alanı seçenekleri yer alıyor.

 

Her Metrekaresinde Kaliteyi Hissedin!


 

Son derece ferah ve kullanışlı yaşam alanlarını bir araya getiren konut projesi, metrekare ölçülerine göre değişiklik gösteren daire seçenekleri ile ihtiyacınıza en uygun yaşam alanını, tamamen kolay bir şekilde seçmenize yardımcı oluyor. İdeal alanlarını rahat bir şekilde oluşturabileceğiniz konut projesinde, her metrekarede kaliteyi ve konforu sonuna kadar hissedeceksiniz. Her bütçe için uygun fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri sayesinde de Muğla’nın en güzel bölgesinde, bütçenizi sarsmadan ev sahibi olabileceksiniz!

Projedeki 1+1 daire seçenekleri 69 metrekarelik kullanışlı bir yaşam alanını sizlere sunarken 2+1 daire tipleri ise 88 metrekarelik bir alandan meydana geliyor. Projedeki bir diğer daire seçeneği olan 3+1 daire tipleri ise 163 metrekareden oluşan, geniş bir kullanım alanını sizlere sunuyor. Konut projesindeki son oturma seçeneği olan 4+1 villa tipleri ise 260 metrekarelik, son derece ferah ve konforlu bir yaşam alanını, sizlerin kullanımına sunuyor. Her metrekaresinde huzur ve kaliteyi keşfedeceğiniz projede, ihtiyacınıza en uygun daire alanını rahat bir şekilde seçebileceksiniz.

 

Butik Çarşı’da Yaşamın Merkezinde Olacaksınız!


 

Fabay Adabükü Evleri, bünyesinde yer verdiği Butik Çarşı konsepti ile gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz her şeye kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyor. Birbirinden şık kafelerin yer aldığı çarşıda, en keyifli sohbetlerinizi gerçekleştirip sıcacık kahvelerinizi yudumlayabileceksiniz. Dünya mutfağının en iyi örneklerine sahip restoranlarda, lezzetli akşam yemeklerini tadacak, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte hoş zamanlar yaşayabileceksiniz. Aynı zamanda süpermarket, manav ve fırın gibi ihtiyaçlarınızı karşılamanız içinde çeşitli alanların bulunduğu çarşı konseptinde, gündelik yaşamda ihtiyaç duyduğunuz ne varsa, en kolay, en pratik şekilde erişim sağlayabileceksiniz. Şehrin en kapsamlı konut projesi Fabay Adabükü Evleri, rahat ve konforlu bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor! Bodrum’da yaşıyor olmanın ayrıcalığını bu proje ile birlikte sonuna kadar hissedeceksiniz!

 

Merkezi Konumu Fark Yaratıyor!


 

Fabay Adabükü Evleri, merkezi lokasyonuyla Bodrum’un en dikkat çeken konut projesi olarak karşımıza geliyor. Denize sıfır bir şekilde konumlanan proje, şehrin her noktasına kolay ulaşım imkanı tanıyor. Ana halter ve bağlantı yollarına komşu olan proje, şehrin en çok kullanılan yollarının yanı başında yer alıyor. Böylece şehir içi seyahatlerinizin tümü konforlu ve pratik bir hale geliyor. Aynı zamanda Muğla’nın en turistik bölgelerine dakikalar içinde ulaşmanızı sağlayan proje, Milas-Bodrum Havaalanı’na da 10 dakikalık bir mesafede bulunuyor.

Gündelik yaşamda ihtiyaç duyduğunuz birçok alana da yakın olan proje, yaşamınızın her anını kolay bir hale getiriyor. Bankalar, eğitim kurumları, alışveriş alanları, sahiller gibi birçok noktaya dakikalar içinde ulaşım sağlayabiliyor ve şehir hayatını tam merkezde yaşayabiliyorsunuz. Muğla’nın en kaliteli konut projesi Fabay Adabükü Evleri, sizleri eşi benzeri olmayan, masal gibi bir yaşama davet ediyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu