Modernliğin Adresi: Bizim Evler 8 Konut Projesi

Mutlu bir yaşamın temellerini Bizim Evler ile sekizinci kez atan İhlas firması, Bizim Evler 8 konut projesi ile modernliğin adresi olmaya devam ediyor. İstanbul için oldukça uygun konut fiyatları ile sektöre bir konut projesi daha kazandıran İhlas firması, 556.000 liradan başlayan konut fiyatlarıyla oldukça dikkat çekiyor. Modern mimari ve konforun bir arada harmanlandığı projede, lüksü sonuna kadar yaşayacaksınız.

 

Boğaz Manzarası Hayatınızı Güzelleştirecekİstanbul’un en popüler, en merkezi konumu Avcılar'da yer alan Bizim Evler 8 konut projesi sizlere sunduğu boğaz manzaraları daireleri ile hayatınıza çok farklı güzellikler getirecek. TEM otoyolunun Ispartakule gişelerine oldukça yakın bir konumda tasarlanan proje, yapımı planlanan Kanal İstanbul projesinin de hemen yanı başında bulunuyor. Bizim Evler 8 konut projesi şehrin en merkezi yerinde yer alırken tüm ihtiyaçlarınıza tek koldan cevap veriyor ve sizlere sunduğu boğaz manzarasıyla da hayattan daha çok keyif almanızı sağlıyor.

 

Oturma Planı Çok SeçenekliBu konut projesi toplamda 20.000 metrekare gibi geniş bir alanda tasarlandı. Seçim yapmanızı kolaylaştırmak için oldukça geniş bir oturma planına sahip konut projesi 2 blok ve 236 konuttan meydana geliyor. Bizim Evler 8 tam da istediğiniz yaşam alanlarını sizlere sunuyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi geniş oturma seçenekleriyle proje, daire tiplerinde farklı metrekare ölçülerini bünyesinde barındırıyor. 2+1 tipi daireler 130 metrekare gibi bir alanda tasarlanmışken 3+1 tipi daireler ise 168 metrekarelik bir alanda kendine yer bulmuş. Son olarak da 4+1 tipi daireler 208 metrekare gibi geniş bir kullanım alanında planlanmış. Böylelikle rahatça yaşam alanlarınızı seçebilecek ve istediğiniz konforu, istediğiniz dairede tadabileceksiniz.

 

Bizim Evler 8 Projesinde Güvendesiniz!Tamamıyla özenli ve itinalı bir şekilde kat ve zemin etüdü yapılan projenin, son derece hassasiyet gösterilen deprem yönetmeliğine de uyumlu bir şekilde inşa edilmesi, projede huzurlu ve güvenle oturmanızı sağlıyor. Sevdikleriniz ve ailenizle tamamıyla huzur içinde yaşayacağınız bu konut projesinde 7 gün 24 saat güvenliğiniz için çalışılıyor. Alanında tamamen uzman güvenlik ekiplerince gece devriyeleri atılan projede güvenlik çok üst düzeyde tutuluyor. Aynı zamanda kapalı devre kamera sisteminin de kullanıldığı konut projesi son teknoloji donatılarla da güçlendirilmiş durumda. Hidrofor ve jeneratörün de kullanıldığı projede, herhangi bir elektrik ve güç kesintisi durumunda mağduriyet yaşamayacak, hayatına kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Güven ve huzuru kendi bünyesinde oluşturan Bizim Evler 8 konut projesinde siz ve sevdikleriniz, kaliteli bir yaşamın içinde olmaktan mutluluk duyacaksınız.

 

Herkese Uygun Sosyal DonatılarHarika bir İstanbul manzarasıyla harmanlanan projede sosyal yaşam alanları da son derece geniş ve özel bir şekilde tasarlanmış. Akşamınıza keyif katacak yürüyüşler yapabileceğiniz yürüyüş parkurları ile yaşamın tadına varacak, muazzam boğaz manzarası ile huzurun her tonunu deneyimleyeceksiniz. Dört mevsim boyunca tatil havasını hissedebileceğiniz kapalı yüzme havuzlarıyla eğlencenin tadına varırken saunada dilediğiniz gibi ter atabileceksiniz. Tamamıyla çocuklara özel tasarlanmış oyun ve park alanlarında çocuklarınız gönüllerince eğlenip, oyunlar oynayabilecek. Aileniz ve sevdiklerinizle beraber tamamen mutlu ve huzur dolu bir hayat geçireceğiniz Bizim Evler 8 konut projesi, sizlere harika bir sosyal yaşamın kapılarını sonuna kadar açıyor. Bütün ihtiyaçlarınızı, kendi bünyesinde karşılayabilecek kadar geniş bir potansiyele sahip proje, hayal ettiğiniz yaşamı sizlere sunabilmek için son derece özenli ve detaylı bir şekilde tasarlandı.

 

Kaliteli Yaşam Burada ŞekilleniyorModern ve seçkin mimarisiyle Bizim Evler 8 konut projesi, İstanbul’un en harika konumlarından birinde yükseliyor. Konut sahiplerinin mutluluğunu amaçlayarak tasarlanmış proje, size lüks ve konforu tüm yanlarıyla yaşatıyor. Doğa ile barışık, çevreye duyarlı ve ileri teknoloji ürünlerle donatılmış konut projesinde çok farklı hisleri deneyimleyeceksiniz. Tamamen özenli ve detaylı bir disiplinle ortaya çıkmış bu çalışma, konfor ve lüksü yaşam alanlarınızın merkezine taşıyor!

 

Bizim Evler 8 ile Ulaşım Çok KolayArtık bir yerlere geçme kalma derdiniz, evden erken çıkmak gibi sorunlarınız Bizim Evler 8 konut projesi ile tarihe karışacak. İstanbul’un en hızlı gelişen, en popüler lokasyonunda olan proje, ulaşım konusunda tüm kolaylıkları sağlıyor. Toplu ulaşım seçeneklerine yürüme mesafesinde olan konut projesi, yeni yapılan İstanbul Havaalanına ise oldukça yakın bir mesafede yer alıyor. Ayrıca okul, cami, hastane gibi kamusal ve resmi alanlara da son derece yakın olan Bizim Evler 8 projesi, hayatın merkezinde harika bir yaşamı ayaklarınıza kadar getiriyor.