Modern Mimarisiyle İstanbul’un Kalbinde: Karat 34

Karat 34 konut projesi, İstanbul’un en yeni değeri olarak karşımıza çıkıyor. Uygun konut fiyatları, modern mimarisi ve şehrin en merkezinde yer alan lokasyonuyla tam bir cazibe merkezi olan Karat 34 projesi sunduğu imkanlarla, hayat standartlarınızı en yukarıya çıkarmayı hedefliyor!

 

Konutunuza Değer Katan Zengin Donanımlar


 

İstanbul’un göbeğinde harika bir yaşam vadeden Karat 34 projesi, içinde yer verdiği zengin konut özellikleri sayesinde hayatınızı her anlamda çok kolay hale getiriyor. Projenin içerisinde merkezi ısıtma sistemi, hidrofor, yüksek hızda internet altyapısı, yük asansörü, ısı ve ses yalıtımı, jeneratör sistemleri gibi önemli donanım ve konut özellikleri yer alıyor. Özellikle kış aylarında yüksek tutarda gelen doğal gaz faturalarının önüne geçen merkezi ısıtma, sizleri daima sıcacık bir konutta yaşatıyor olmanın ayrıcalığını tattıracak. Yüksek hızda internete sahip olabileceğiniz altyapı bandı sayesinde dilediğiniz gibi sanal dünyada kendinize bir yer bulabilirsiniz. Aynı zamanda projede yer alan jeneratör sistemleri sayesinde elektrik kesintileri karşısında hayatınıza ara vermeyecek ve hiçbir işinizi yarım bırakmak zorunda kalmayacaksınız. Projede yer alan yük asansörleri, en ağır eşyalarınızı konutunuza kadar taşımınıza yardımcı olacak ve ekstra taşıma ücretlerine son vermiş olacaksınız. Konfor ve kaliteli bir hayatın kapılarını ardına kadar açan konut projesi sayesinde hayatın her alanında kolaylık ve rahatlık duygusu sizlerle olacak.

 

Geniş Oturma Seçenekleriyle Karat 34


 

Modern mimarisiyle İstanbul’un kalbinde yer alan Karat 34 konut projesi, toplamda 36.000 metrekarelik devasa bir arazide konumlanmış durumda. 441 daire ve 12 kattan oluşan Karat 34 oldukça geniş oturma planlarına da sahip. Sizlere sunduğu çok seçenekli yaşam alanlarıyla, dilediğiniz dairede dilediğiniz alanı rahatça seçebileceksiniz. Konut projesi 1+0, 1+1, 2+1 ve son olarak da 3+1 daire tiplerine bünyesinde yer veriyor. Farklı metrekare ölçülerine sahip daireler sayesinde rahatça yaşam alanlarınızı seçebiliyorsunuz. Projede 1+0 daire tipleri 36 metrekarelik kullanışlı bir alan sunarken 1+1 daire tipleri ise 54 metrekare ile 92 metrekare arasında değişkenlik gösterebiliyor. 2+1 daire tipleri 93 metrekare ile 130 metrekarelik geniş bir alanı sizlere sunarken son olarak 3+1 daire tipleri ise 268 metrekarelik oldukça ferah bir yaşam alanını, sizlerin konforu için sunuyor. Geniş oturma seçenekleriyle Karat 34 projesinde, ideal yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi oluşturabileceksiniz. Gereksiz gördüğünüz, kullanmak istemediğiniz alanlara fazladan para ödemeyeceğiniz konut projesinde sizlere özel dairelerde, ayrıcalıklı bir şekilde yaşayacaksınız.

 

Herkese Göre Sosyal Yaşam Donatıları


 

Karat 34 içinde barındırdığı sosyal yaşam alanlarıyla her yaştan insana hitap ediyor. Gündelik yaşamda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bu alanlarda konfor ve kaliteyi bulacaksınız. Projede yer alan yüksek donanımlı fitness ve spor salonlarında, sağlıklı yaşamı deneyimleyebilecek ve hep hayalini kurduğunuz vücut formuna bu alanlarda rahatlıkla kavuşabileceksiniz. Aynı zamanda günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atıp rahatlayabileceğiniz saunaları da bünyesinde barındıran proje sayesinde hayatınızdaki konfor duygusunu, sonuna kadar yaşayabileceksiniz. Akşamları keyifle yürüyüşler yapabileceğiniz özel tasarım peyzaj alanlarında, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güzel sohbetler edip, hoş vakitler geçirebileceksiniz. Karat 34 projesinde çocuk sahibi olan aileler de düşünülmüş. Tamamıyla çocuklara özel tasarlanmış, tam bir eğlence dünyası olan oyun alanlarında çocuklarınız, dilediği gibi oyunlar oynarken sizler de onların bu eğlencelerine ortak olabileceksiniz. Modern mimarisiyle, hayatınıza kalite getiren konut projesi, lüks ve konforlu yaşamın yeni adresi olarak karşımıza çıkıyor.

 

Yüzme Havuzlarıyla Eğlenceye Doyacaksınız!


 

Karat 34 konut projesinde yer alan geniş yüzme havuzları sayesinde daima tatil ruhunu yaşayacak ve dostlarınızla doyasıya eğlenebileceksiniz. Çocuklarınız için de fazladan çocuk yüzme havuzları bünyesinde yer veren projede, çocuklarınız ve sizler doyasıya eğlenip yüzebileceksiniz. Karat 34 konut projesi, eğlenceli yaşamı temel anlayış edinerek inşa edildi. Karat 34'ün her alanında kendiniz için her türlü alanı bulabilecek ve burada yaşıyor olmaktan dolayı çok mutlu olacaksınız!

 

Şehrin Her Noktasına Rahatlıkla Ulaşın


 

Modern mimarisiyle, şehrin kalbinde yer alan Karat 34 konut projesi eşsiz lokasyonu sayesinde İstanbul’un her noktasına rahatça ulaşmanızı sağlıyor. Metro başta olmak üzere diğer tüm toplu ulaşım seçeneklerine yürüme mesafesinde bulunan konut projesi, ulaşım sorununuzu tamamıyla ortada kaldırıyor. Aynı zamanda üniversiteler, hastaneler ve bankalar gibi tüm kamusal alanlara da oldukça yakın bir konumda bulunan proje sayesinde gündelik yaşamda ihtiyaç duyabileceğiniz her şeye kolaylıkla erişebileceksiniz.