Modern Mimarisiyle Denize Sıfır Konut Projesi: Alesta Yalova

Alesta Yalova konut projesi, denize sıfır konumuyla tatil havasını, yaşam alanlarınıza getiriyor! Özel tasarımlı bir plajı hayata geçiren proje, konutunuzdan çıkıp saniyeler sonra eşsiz bir tatil ruhunu yaşamanızı sağlıyor. Yalova’nın en gözde yerinde konumlanan proje satışlarına devam ediyor!

 

Kum ve Güneşin Tadına Varın!


 

Alesta Yalova konut projesi kusursuz bir plaja ev sahipliği yapıyor! Alanında uzman peyzaj mimarları tarafından tasarlanan plaj, konutunuzda dört mevsim boyunca tatil ruhunu yaşamanızı sağlıyor. Kum ve güneşin tadını, konutunuzun hemen önünde yaşayabileceğiniz proje, çok özel bir yaşam alanını sizlere sunuyor. Lüks ve konfor dolu bir yaşamın kapılarını sonuna kadar açan Alesta Yalova konut projesi, yaşam alanlarınıza kusursuz güzellikler getiriyor. Artık otellere para dökmek zorunda kalmayacak, plaj ve güneşin tadını konutunuzun hemen önünde yaşayabileceksiniz!

Özel tasarlanmış plaj alanlarında, sizlere özel olarak ayrılan bölümlerde, şezlongunuza uzanıp güneşin tadını, doyasıya çıkarabileceksiniz! Konutunuzun hemen önünde, benzersiz bir deneyim sunan proje, dört dörtlük bir yaşam alanını sizler için tasarladı! Beş yıldızlı bir otel konforunda, çok uzaklara gitmenize gerek kalmadan, kusursuz bir tatil yapmak çok kolay ve masrafsız olacak! Eşsiz duyguları deneyimleyeceğiniz konut projesinde, harika bir tatil yapabileceksiniz ve tertemiz denizin, ferah kokusunu içinize çekip doyasıya yüzebileceksiniz! Üstelik tüm bunların evinizin hemen önündeki, sizlere özel olarak tasarlanmış plajlarda yapacaksınız.

 

Özel Tasarlanmış Peyzaj Alanları


 

Huzurlu bir yaşamın yeni adresi olan Alesta Yalova konut projesi, özel tasarlanmış peyzaj alanları sayesinde doğayla iç içe bir hayatın içinde olmanızı sağlıyor. Benzersiz bir deneyimi sizlere sunan proje, uyandığınız her sabaha, huzurla başlamanızı sağlıyor. Konutunuzda içeri giren doğa ortamının temiz kokusu, her gününüze ayrı bir anlam katacak, kuş cıvıltıları ve yeşillerle dolu bir dünyanın içinde, doğanın huzurlu kollarında olacaksınız! Şehrin kalabalığında ve kirli havasından uzakta, sakin ve huzur dolu tüm anlar sizinle olacak! Trafikten, korna seslerinden olabildiğince uzak olacak, doğanın merkezinde, kusursuz bir yaşamı deneyimleyeceksiniz. Maviyle, yeşilin her tonunu Alesta Yalova’da keşfedecek ve burada yaşıyor olduğunuz için çok özel hissedeceksiniz! Konforlu ve lüks bir yaşam Alesta Yalova konut projesi ile sizler için şekilleniyor!

 

Geniş ve Ferah Daire Seçenekleri


 

Marmara Denizi’ne sıfır konumda yer alan Alesta Yalova konut projesi, yaşam alanlarınızın tamamını ferah ve lüks bir şekilde kurguladı. Son derece geniş oturma seçeneklerine bünyesinde yer veren konut projesi, seçim yaparken size, en uygun yaşam alanını bulmanızda yardımcı olacak! 2 farklı daire konseptine sahip proje, farklı metrekare ölçüleriyle, bütün ihtiyaçlara cevap sağlıyor. 5.920 metrekarelik bir alanda haya geçirilen proje, 88 daireye de ev sahipliği yapıyor. Her bütçe için uygun oturma seçenekleri sunan Alesta Yalova, geniş ve kullanışlı daire planları sayesinde de ideal yaşam alanlarınızı oluşturmanızı sağlıyor. Son derece donanımlı bir şekilde tasarlanan daireler arasında seçim yaparken asla zorlanmayacaksınız.

 

İhtiyacınıza Uygun Daire Tipleri


 

88 daireden meydana gelen Alesta Yalova konut projesi, ihtiyaçlarınıza cevap veren farklı metrekare ölçülerini de beraberinde getiriyor. Toplamda 2 daire konseptine sahip proje, 2+1 ve 3+1 daire tiplerini bünyesinde barındırıyor. 111 metrekarelik son derece kullanışlı bir yaşam alanını sizler için oluşturan proje, rahat bir oturma seçeneği sunuyor. Projede yer alan 3+1 daire tipleri ise dubleks konseptinde bir kullanım alanından meydana geliyor. 226 metrekarelik oldukça geniş ve ferah bir alan sunan daire tipi, geniş aileler için de iyi bir seçenek haline geliyor. Birinci sınıf malzemeler donatılmış yaşam alanlarınızda, konforlu ve ferah bir hayat süreceksiniz. Her metrekaresinde ayrı bir güzellik, konutunuzun her alanında ayrı bir kalite keşfedeceksiniz. Konforlu bir yaşamın yeni adresi olan Alesta Yalova konut projesi, sizlere bir evden çok daha fazlasını verecek!

 

Yalova’nın En Kusursuz Konut Projesi


 

Modern mimarinin en iyi örneklerinden biri olan Alesta Yalova konut projesi, şehrin en değerli yapısı olarak karşımıza geliyor. Özel tasarlanmış peyzaj alanları, konut sahiplerine özel plajı ve merkezi lokasyonu sayesinde Alesta Yalova son derece dikkat çekiyor. Şehrin en iddialı konut projeleri arasında olan Alesta Yalova, aynı zamanda kaçırılmayacak kadar iyi bir yatırım fırsatı olarak görülüyor. Uygun konut fiyatlarının yanı sıra kolay ödeme seçenekleri de sunan konut projesi, rahat bir şekilde, bütçenizi sarsmanıza gerek kalmadan ev sahibi olmanızı sağlıyor. Bulunduğu bölgenin de değerini aynı oranda arttıran proje, geçtiğimiz her gün, potansiyel yatırım durumunu da ikiye katlıyor. Buraya yapacağınız yatırım sayesinde hem kusursuz bir yaşamın içinde olmuş oluyorsunuz hem de doğru bir yatırım fırsatını seçmiş oluyorsunuz. Bir konuttan çok daha fazlasını sizlere sunan Alesta Yalova, hayata daire çok şey kazandırıyor!

 

Hayatı Merkezde Yaşayın!


 

Yalova’nın en hızlı gelişen bölgesinde hayata geçirilen konut projesi Alesta Yalova, şehrin merkezinde, benzersiz bir yaşam deneyimi vadediyor. Ulaşım kolaylığı sağlayan merkezi lokasyonu sayesinde her yere rahatlıkla erişim sağlayabiliyorsunuz. Osmangazi Köprüsü ile İstanbul’a yalnızca 30 dakika bir sürede gidebiliyor, Kocaeli’ne ise 45 dakikada varabiliyorsunuz. İzmit-Yalova yolu üzerinde konumlanan proje, birçok il dahil olmak üzere şehir içi seyahatlerinizi de oldukça konforlu bir hale getiriyor. Aynı zamanda gündelik yaşamınızı da oldukça kolaylaştıran konut projesi, kamusal alanlara da bir hayli yakın bir mesafede bulunuyor. Hastane, bankalar, alışveriş merkezleri ve süpermarket zincirleri gibi gündelik yaşamda ihtiyacını duyacağınız bütün yerlere yakın olan proje, işlerinizi kolay yoldan halletmenize imkan tanıyor. Yaşamınızı tümüyle konforlu ve kaliteli bir hale getiren konut projesi, şehrin en merkezi yerinde hayata geçirildi.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu