Modern Mimarisiyle Deniz Manzaralı Konut Projesi: Fors Marina

Fors Marina konut projesi, toplamda 6.000 metrekarelik geniş bir alanda hayata geçirildi. Beylikdüzü’nün en gözde konut projeleri arasında olan Fors Marina, büyüleyici deniz manzarasıyla, sizlere kusursuz bir yaşam vadediyor! Her bütçe için uygun konut fiyatları ile İstanbul’da rahatça ev sahibi olmanızı sağlayan proje, hemen teslim seçeneği ile alıcılarını bekliyor!

 

Pencereleriniz Denize Açılıyor!


 

Fors Marina, sabahları huzurla uyanacağınız, benzersiz bir deniz manzarasını sizlere sunuyor. İstanbul’un büyüleyici atmosferini, tertemiz denizini, yaşam alanlarınıza kadar taşıyan konut projesi, yaşamdan büyük bir keyif almanızı sağlıyor. Fors Marina projesinde tüm pencereler denize açılıyor! İçinizi huzurla dolduracak manzara ile her anınız oldukça mutlu ve keyifli geçecek. Yatağınızdan her kalktığınızda, benzersiz bir deniz manzarasıyla karşılayacaksınız ve uyandığınız her güne, yeni bir güzellik sığdıracaksınız. Fors Marina’da mavinin her tonunu keşfedecek, İstanbul gibi metropol bir kentte yaşamanın ayrıcalığını burada sonuna kadar hissedeceksiniz. Modern mimarisi ve benzersiz tasarımıyla sizlere kusursuz bir hayat sunan proje, yaşadığınız her anı özel kılacak. İstanbul’un betondan uzak yaşamında uzak, huzurun içinde, benzersiz güzelliklerin olduğu bir hayatı Fors Marina’da süreceksiniz.

 

Kullanışlı ve Ferah Yaşam Alanları


 

Beylikdüzü’nün en gözde konut projelerinden biri olan Fors Marina, 6000 metrekarelik geniş bir arazi üzerinde konumlandı. 107 daireye ev sahipliği yapan proje, ideal yaşam alanlarınızı rahatça oluşturmanıza olanak tanıyor. Geniş ve kullanışlı daireleri sizlerin konforu için tasarlayan projede, seçim yaparken asla zorlanmayacaksınız. Kendiniz için en uygun yaşam alanını rahatlıkla seçebileceksiniz ve kullanmadığınız hiçbir alana fazladan para ödemek durumunda kalmayacaksınız. Geniş oturma seçeneklerine bünyesinde yer veren konut projesi sayesinde ideal yaşam alanlarınızı kolay bir şekilde oluşturabileceksiniz. Geniş daire planlarına yer veren proje, seçim yapmanızı son derece kolay bir hale getirecek. Konut projesinde, 2+1, 3+1, 3+2 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Rahatlıkla seçiminizi gerçekleştireceğiniz daire planları, metrekare ölçülerine göre farklılıklar gösterebiliyor.

Projedeki 2+1 daire tipleri 147 metrekarelik geniş bir yaşam alanını sizlerin konforu için sunarken 3+1 daire tipleri ise 169 metrekareye yayılmış, oldukça geniş bir oturma alanı sağlıyor. Projedeki bir diğer daire seçeneği olan 3+2 daire tipleri 202 metrekarelik kullanışlı ve ferah bir yaşam alanını sizlere sunuyor. Son olarak da 4+2 daire seçenekleri, 334 metrekarelik son derece büyük ve ferah bir kullanım alanını sizler için oluşturmuş durumda. Geniş oturma seçenekleri sayesinde Fors Marina konut projesi, yaşamak istediğiniz alanları rahatça seçebilmenizi sağlıyor. Gereksiz gördüğünüz hiçbir alanı satın almak zorunda kalmayacağınız konut projesinde, yalnızca kullanmak istediğiniz alanlara para ödeyeceksiniz. İdeal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturacağınız konut projesinde, konfor duygusu daha daire seçiminizi yaparken kendini hissettirmeye başlıyor.

 

Yemeklerinize Tat Katan Harika Mutfaklar!


 

Fors Marina’nın her dairesinde, uzman mimarlar tarafından özenle tasarlanmış mutfak alanları yer alıyor. Her detayında kusursuzluğu bulacağınız mutfağınızda, yemek yapmak çok keyifli olacak! Ailenizle birlikte mutlu mutfak sohbetlerini burada gerçekleştirecek, eşinizle birlikte unutulmaz yemekleri yine bu mutfak alanında yapacaksınız! Projenin içine dahil olan kullanışlı lavabolar, son teknoloji ankastre ürünleri, fırınlar, geniş mutfak tezgahları ve dolaplar sayesinde her işinizi kolayca halledebileceksiniz! Oldukça geniş bir şekilde tasarlanan daire mutfaklarına buzdolabınızı, ekmekliğinizi, yemek masanızı, halınızı ve daha birçok mutfak eşyanızı rahat bir şekilde sığdırabileceksiniz. Özenli bir çalışmanın sonucu tasarlanan daire mutfaklarınızda yemek yapmak, sizlere büyük bir keyif verecek!

 

Türk Hamamları ile Huzurlu Günler!


 

Fors Marina konut projesi, konforlu bir yaşam sürmeniz için en ince detayına kadar düşüldü ve özenli bir çalışma sonucunda hayata geçirildi. Projede yer alan Türk hamamları ve saunalarda konfor ve huzuru sonuna kadar yaşayacaksınız. Gününüz bütün olumsuz duygularından arınacağınız, üzerinizdeki yorgunluğu atacağınız bu özel tasarımlı alanlarda, tamamen dinlenmiş olarak yeni güne başlayacaksınız. Türk hamamında yer alan sıcacık göbek taşında rahatlayacak, saunalarda dilediğiniz gibi ter atabileceksiniz. Gündelik hayatın ve iş yaşamının getirdiği bütün stresli duyguları bir kenara bırakacak, size özel olarak tasarlanmış bu alanlarda, canınızı sıkan bütün olumsuz duygulardan kurtulacaksınız. Fors Marina konut projesinde huzuru ve konfor duygusunu sonuna kadar yaşayacaksınız.

 

Fors Marina’da Tamamen Güvendesiniz!


 

Beylikdüzü’nün en nezih bölgesinde yer almasına rağmen güvenlik konusuna da son derece özen gösterilmiş konut projesinde, geceleri yatağınıza içiniz rahat bir şekilde gireceksiniz. Alanında uzman güvenlik ekipleri tarafından sağlanan güvenlik kontrolleri sayesinde konutunuzun her alanın huzuru hissedeceksiniz. Oldukça disiplinli bir şekilde verilen güvenlik hizmetleri, projede yer verilen kapalı devre kamera sistemleriyle de (CCTV) oldukça üst düzeye çıkarılıyor. Fors Marina’nın her alanı güvenlik ekipleri tarafından dikkatlice izleniyor ve en ufak olumsuzluk durumunda anında müdahale sağlanıyor. Aynı zamanda saat başı atılan nokta devriyeler sayesinde projede kontrol edilmeyen hiçbir alan kalmıyor. Huzur ve güven duygusunu sonuna kadar hissedeceğiniz konut projesinde, daima güvende olacaksınız!

 

Şehrin Merkezinde Benzersiz Bir Yaşam!


 

Fors Marina konut projesi, Beylikdüzü’nün en çok yatırım alan bölgesinde yer alıyor. Hem İstanbul’un kalabalığından ve gürültülü ortamında uzak, sakin bir hayat yaşıyorsunuz hem de metropol kentin bütün avantajlarından sonuna kadar yararlanabiliyorsunuz. Oldukça merkezi bir konumda hayata geçirilen proje sayesinde şehir içi ulaşımlarınız tamamen kolay bir hale geliyor. Toplu ulaşım araçlarına birkaç dakikada ulaşabileceğiniz proje sayesinde İstanbul’un her noktasına rahatça gidebiliyorsunuz. Ayrıca E-5 ve TEM otoyolunun ve diğer bağlantı yollarının da son derece yakınında konumlanan proje, şehir içi bütün seyahatleriniz oldukça kolay ve konforlu hale getiriyor.

Devlet hastanesi, özel hastaneler, bankalar, süpermarket zincirleri, okullar, camiler ve alışveriş merkezleri gibi gündelik yaşamda ihtiyacını duyacağınız bütün kamusal alanlara da bir hayli yakın bir mesafede yer alıyor Fors Marina. Günlük yaşamda ihtiyaç duyacağınız her şeye kolayca ulaşabiliyor ve çok uzaklara gitmenize gerek kalmadan, bütün işlerinizi bulunduğunuz noktadan halledebiliyorsunuz. Konforlu ve kaliteli bir yaşamın kapılarını ardına kadar açan konut projesi Beylikdüzü’nün en hızlı gelişim gösteren bölgesinde sizleri bekliyor!