Modern Konut Tasarımıyla Başakkent Gölet

Yüksek teknoloji altyapı, modern mimari ve huzur dolu bir yaşamı sizlere sunan Başakkent Gölet projesi, İstanbul’un en gözde projelerinden biri. Tam anlamıyla, her ihtiyacınıza cevap veren, modern görüntüsüyle Başakkent Gölet konut projesi kısa zaman içinde vazgeçemeyeceğiniz bir yer haline dönüşecek.


Kolayca Ev Sahibi Olun!


İstanbul için oldukça gözde bir yerde yer almasına rağmen Başakkent Gölet konut fiyatları oldukça uygun. Toplamda 14 bloktan oluşan modern tasarımlı bu konut projesi, 3 oda 1 salon seçeneğiyle sadece 499.000 liradan başlıyor. Çeşitli ve geniş ödeme seçeneklerinin sunulduğu projede, %50 peşinde, %50’nin ise yarısını 10 ay boyunca vadelere bölebiliyorsunuz. Böylelikle, İstanbul’da rahatça ödeyeceğiniz bir evin sahibi oluyorsunuz!


Sosyal Donatılar Herkese Uygun!


İstanbul Başakşehir’de yer alan Başakkent konut projesi, 55.000 metrekarelik bir alana tasarlandı ve toplamda 14 bloktan oluşuyor. 894 konutun yer aldığı Başakkent Gölet konut projesinde herkese hitap eden sosyal yaşam alanları bulunuyor. Konut sahiplerinin konforu ve rahatlığının ön planda tutulduğu projede neredeyse yok yok! Projede yer alan sosyal imkanlar arasında formunuzu koruyup, düzenli spor yapacağınız bir fitness salonu ve çok amaçlı spor salonları bulunuyor. Tamamen çocuklara özel tasarlanmış, oyun ve park alanlarının yanı sıra akşamları keyifle yürüyüş yapacağınız alanlar ve etrafında huzur bulacağınız süs havuzları da yer alıyor.


Oturma Alanları Çok Seçenekleri


İstanbul’un en kaliteli, en rağbet gören yerlerinden biri olan Başakşehir’de yer alan Başakkent Gölet projesi geniş oturma seçenekleriyle, rahatça seçim yapmanıza olanak tanıyor. Projede bulunan konut tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak karşımıza çıkıyor. 2+1 daireler, 82 metrekare ile 106 metrekare genişliğinde planlanmışken 3+1 daireler ise 136 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Son olarak 4+1 daireler de 171 metrekare büyüklüğüne sahip durumda.


Konumu Nedeniyle Çok Popüler!


Başakkent Gölet projesi, modern mimarisi, geniş sosyal olanakları ve oturma seçeneklerinin genişliğinin yanı sıra konum olarak da harika bir noktada yer alıyor. İstanbul’un hızla yükselen yerleşim bölgelerinden birinde yer alan konut projesi, Başakşehir ile Hoşdere sınırlarında bulunuyor. Sahip olduğu harika konum sayesinde ulaşım sorun olmaktan çıkıyor. Ayrıca birçok eğitim ve öğretim kurumuna yakın olan konut projesi, sağlık kurumları ve ana yollara yakınlığı ile de oldukça gözde bir duruma geliyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne oldukça yakın olan konut projesi yeni yapılan İstanbul Havalimanı ve TEM bağlantı yolunun kesişiminde yer alıyor.


İnşaat Sektöründe Öncü Bir Konut


Yapımında son teknoloji inşaat malzemelerinin kullanıldığı Başakkent Gölet konut projesi tamamıyla güvenilir bir proje. İçinde yer alan ayrıcalıklı ve özel tasarım alanlar ile tamamen isteklerinize cevap verecek proje, tüm detayları düşünülerek tasarlandı.


Deprem Yönetmenliğine Tamamen Uygun!


Başakkent Gölet projesindeki bütün daireler yapı denetimi ve zemin etüdü incelemeleri tamamlanmış ve bu hususlara son derece dikkat gösterilmiştir. Proje, tüm alanlarında huzurlu yaşamanız için yalıtım ve deprem yönetmeliğine tamamen uygun şekilde tasarlanmıştır.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu