Mia Casa Projesi Özel Bir Konut Deneyimi Sunuyor!

Mia Casa konut projesi, modern mimarisi ve çizgi üstü tasarımıyla Bursa konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlıyor! Satılık daire fiyatlarıyla da ön plana çıkan yapı, şehrin en modern konut projesi olarak görülüyor. Çok özel bir konut deneyimi sunan proje, Bursa’nın en özel bölgesinde sizleri bekliyor!

 

Şehrin En Modern Projesi Mia Casa!


 

Mia Casa konut projesi, Bursa’nın en modern projesi olarak karşımıza çıkıyor. Tamamen donanımlı yapısı, estetik tasarımı ve modern dizaynıyla, yaşam standartlarınızı çağın ötesine çıkarıyor! Bursa’nın en merkezi bölgesinde çok özel bir deneyim sizleri bekliyor!

Şehrin en ilgi çeken projesi olan yapı, bünyesinde yer verdiği özel tasarım alanlar ve teknolojik özellikleriyle, geçen her gün boyunca değerine, değer katıyor. Benzersiz bir hayatın öncülüğünü yapan konut projesi, şehrin tam kalbinde, eşi benzeri olmayan bir yaşam sürmenizi sağlıyor.

Aynı zamanda muhteşem bir yatırım fırsatını da sizler için sunan yapı, her bütçeye uygun daire fiyatlarıyla rahatça ev sahibi olmanızın önünü açıyor. Banka kredisine uygun bir şekilde satışa sunulan konut projesi, taksitlendirme seçeneklerine de yer veriyor!

 

Büyüleyici Bir Peyzaj Çalışması Burada!


 

Bursa’nın tüm ilgileri üzerine çeken konut projesinde; çevresel ve peyzaj düzenlemeleriyle doğanın tam kalbinde bir deneyimi yaşayacaksınız! Oldukça uzun süren tasarım çalışmalarının ardından dizayn edilen peyzaj alanları, ülkenin en iyi peyzaj mimarlarıyla beraber özenle tasarlandı.

Bursa’nın kalabalığından, keşmekeşinden uzakta, huzuru keşfedeceğiniz bu alanlarda, yeşilin, ağaçların ve ferahlatıcı çiçeklerin arasında konfor dolu bir hayat süreceksiniz. Tertemiz oksijeni ciğerlerinize çekecek, yemyeşil çimenlerde yalın ayak yürüyor olmanın tadını varacaksınız.

Her alanı özel bir şekilde tasarlanmış peyzaj alanlarında, doğa ile iç içe bir konut deneyimi sizleri bekliyor! Dostlarınız, aileniz ve sevdiğiniz insanlarla beraber en keyifli vakitlerinizi bu alanlarda geçirecek, mutlu zamanlarınızı yine burada paylaşacaksınız. Şehrin en değerli konut projesi Mia Casa ile dört dörtlük bir yaşamın tam merkezinde yer alacaksınız!

 

Mia Casa Projesiyle Hayatınıza Serinlik Getirin!Sıcacık yaz aylarının, bunaltıcı havasından, şehrin en özel konut projesinde serinleyerek kurtulmaya ne dersiniz? Mia Casa konut projesi tümüyle özel olarak tasarlanan yüzme havuzlarını sizler için tasarladı. Konutunuz hemen altındaki yüzme havuz sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz gibi yüzebilecek ve eğlenceli zamanların tadını, doyasıya çıkarabilirsiniz.

Ailenizle, dostlarınızla ve sevdiklerinizle eğlence ve keyif dolu vakitler özel olarak dizayn edilmiş yüzme havuzlarında sizleri bekliyor olacak! Bursa’nın sıcak yaz günlerinde serinliğe kavuşacak, şehrin en özel projesinde dilediğiniz gibi serinleyebileceksiniz!

 

Bursa’nın Tam Merkezinde Konforlu Bir Yaşam!


 

Mia Casa konut projesi, Bursa’nın en merkezi bölgelerinden biri olan Nilüfer’de yükseliyor! Merkezi lokasyonu sayesinde birçok noktaya kolayca ulaşmanızı sağlayan konut projesi, Bursa’nın en değerli bölgesinde yer alıyor. Ulaşım kolaylığı nedeniyle şehrin her noktasına son derece kolay ve pratik bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde bulunan konut projesi, dakikalar içinde otobüs ve minibüs duraklarına erişmenizi sağlıyor. Böylece Bursa’nın her yerine, son derece rahat ve konforlu bir yolculuk yapabiliyorsunuz!

Aynı zamanda Bursa’nın bütün bağlantı yolları ve çevre yoluna da komşu olan konut projesi, şehir içi tüm seyahatlerinizi konforlu bir duruma getiriyor. Bursa’nın en merkezi bölgesinde, benzersiz bir konut deneyimi sunan proje, uygun daire fiyatları ve yüksek yaşam standartlarıyla sizler için yükseliyor!

 

Tüm İhtiyaçlarınıza Uygun Yaşam Alanları!


 

Mia Casa konut projesi, herkese hitap eden, lüks ve geniş yaşam alanlarını bünyesinde bulunduruyor. Her metrekaresinde konforu ve kaliteyi keşfedeceğiniz dairelerde, birinci sınıf malzemeleri ve ince bir işçiliği keşfedeceksiniz!

Farklı metrekare ölçüleriyle, ferah ve rahat bir yaşam sunan konut projesi, her ihtiyaç için oturma alanlarına sahip. 3.461 metrekarelik, oldukça geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen Mia Casa konut projesi, toplamda 128 konut dairesine ev sahipliği yapıyor. Farklı metrekare ölçüleri ve yüksek yaşam standartlarıyla, konfor dolu bir konut deneyimi sunan proje,

İki farklı oturma konseptiyle, ideal yaşam alanlarınızı kolay bir şekilde oluşturabileceğiniz konut projesinde, seçim yaparken hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. Geniş oturma planları sayesinde rahatlıkla daire seçiminizi yapacak ve ihtiyacınıza en uygun daireye kavuşabileceksiniz!

 

Ev Rahatlığında Sinema Salonları!


 

Sosyal yaşamın tam merkezinde yer alabilmeniz için Mia Casa projesi birçok özel tasarlanmış alanı kendi bünyesinde barındırıyor. Hayatınızın her anına eğlence katacak, keyifle vizyon filmlerini izleyeceğiniz sinema salonları sizlerin hizmetinde olacak!

Ev rahatlığında, bütün vizyon filmlerini izleyebileceğiniz sinema salonunda, döneme damga vuran birçok filmi de kolayca keşfedebileceksiniz. Ferah ve geniş koltuklarda, kola ve patlamış mısırınızı alıp yerleşin ve şehrin en değerli yapısında film başlıyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu