Meva Anadolu ile Kocaeli ve İstanbul Arasında Yaşam Başlıyor!

Meva Anadolu, Kocaeli ve İstanbul arasında sahip olduğu değerli lokasyonu ile konut alıcılarına ayrıcalıklarla dolu yaşam standartları sunmak için geri sayıma başladı! Kocaeli’nin en önemli lokasyonlarından biri olan Çayırova’da yükselen Meva Anadolu, hem İstanbul hem Kocaeli'ye yakın lokasyonda yaşamak isteyen konut alıcıları için özel bir konut projesi!


Kocaeli ve İstanbul’un bölgesel özelliklerinden aynı anda faydalanma imkanı yaratan Meva Anadolu, Çayırova TEM ve E-5 karayolu arasında benzersiz bir konuma sahip! Kocaeli’nin en önemli geçiş aksı üzerinde bulunan Meva Anadolu’yu değerli yapan birçok olanağı dikkat çekiyor!


10 Blok ve 750 Konuttan Oluşan Dev Proje!


Meva Anadolu yüksek standartlar sunan konfor alanınızı genişleten bir proje olarak Kocaeli’nin yanı sıra İstanbul’da da adından söz ettiriyor! Sosyal yaşam olanakları, olağanüstü lokasyon özellikleri, konfor alanını genişleten benzersiz standartları ile yeni nesil konut anlayışını Kocaeli’ye getiriyor. Yatay mimarili 10 bloktan oluşan proje, 750 şanslı konut alıcısı için hızla yükseliyor. Uygun ödeme seçenekleri, uygun konut fiyatları, banka kredisi imkanı sunulan proje, İstanbul ve Kocaeli konut sektöründe benzersiz olanaklar sunuyor.


Meva Anadolu projesinde 1+1’den 4+1’e, 89 - 219 m2 genişliklere sahip farklı talepleri karşılayan konut tipleri bulunmaktadır. Bahçe ve teras dubleksleri ile ferah ve aydınlık daireler, konut alıcılarının beğenisine sunuldu ve satışlar hızla sürdürülüyor. Konutların yanı sıra ticari ünitelerin yer aldığı komplekste size en uygun konut tükenmeden acele etmelisiniz, çünkü bu benzersiz projeye dahil olan olanaklar ile hızla talep artışı yaşanıyor!


Türkiye'nin En Önemli Sanayi ve Ticaret Bölgesi!


Meva Anadolu ve yeni yükselen Kocaeli markalı konut projeleri, yüksek kaliteli modern mimarisi ve sahip olduğu jeopolitik konumu ile cazibe merkezi haline gelmiştir. Turizm açısından da gün geçtikçe değerlenen Kocaeli, yeni geliştirilen markalı konut projeleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Kocaeli markalı konut projeleri, Türkiye gayrimenkul sektörü için hızla değerlenen ve dönüşen önemli bir sanayi ve ticaret bölgesi olmasından kaynaklı stratejik bir değere sahiptir.


Kocaeli bölgesi hakkında detaylı bilgi sahibi olduktan sonra yeni yükselen markalı konut projelerinden bir tanesine sahip olmak isteyeceksiniz. Meva Anadolu, büyüleyici deniz ve doğa manzarası ile konut alıcılarının beğenisine sunuluyor. Projeskop gayrimenkul danışmanlık hizmeti, Türkiye’de sahip olduğu geniş portföyü ile piyasada büyük bir prestije sahiptir. Sizlerde bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız buradan Projeskop’un profesyonel ekibi ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz…


Neden Kocaeli Konut Projeleri Hızla Değerleniyor?


Meva Anadolu ve daha birçok göz alıcı yapının yer aldığı Kocaeli konut projeleri, Türkiye’de yerli ve yabancı konut alıcılarının son dönemlerde sıkça dikkatini çekmektedir. Konutların mimari yapısının ve konum özelliklerinin dışında Kocaeli bölgesinin hızla gelişen bir statüsü olmasının da etkisi vardır. Türkiye’de sanayi açısından en gelişmiş şehirler arasında 3. sırada Kocaeli yerini uzun yıllardır korumaktadır.


İstanbul ve Bursa’nın ardından sanayi ve doğal güzellikleri ile göze çarpan Kocaeli bölgesinde bir daire satın almak için daha birçok sebebiniz olabilir. Kocaeli, Türkiye emlak sektörü için jeopolitik anlamda yüksek değere sahiptir demiştik. Bunun sebebi ise hem Marmara hem Karadeniz’e kıyısı bulunmasıdır. 12 ilçesi bulunan Kocaeli’de bir konut satın almak için sebepler saymakla bitmeyecek.


Kocaeli’de Konut Projeleri Yıllık %3,72 Değer Artışına Sahip!


Kocaeli Bölgesi’nde konut fiyatlarını inceleyecek olursak, satılık konut projelerinin yıl içerisinde fiyat artış oranı %3,72 olarak belirlenmiştir. Kocaeli bölgesinde konut içi ortalama genişliği yaklaşık olarak 120 metrekare olarak belirlenmiştir. Ayrıca İstanbul’da konut yatırımı yapmayı amaçlıyorsanız, Kocaeli hızla artan değeri ile konut yatırımınız için benzersiz imkanlar sunmaktadır. Uzun vadede büyük hacimli kazanç elde etmek için değerlendirilmesi öneriliyor. İstanbul’un ve Kocaeli’nin en önemli sanayi ve ticaret bölgelerine olan yakın lokasyonu ile Meva Anadolu, yatırımınız için doğru tercih olabilir!


Yatırım değeri sürekli artan Kocaeli’de; Çayırova, Dilovası, Karamürsel, Gölcük ve Kandıra ilçeleri hızla değerlenmiştir. Hızlı bir şekilde yatırımınızın geri dönüşünü görmek istiyorsanız Çayırova, İzmit, Başiskele, Gebze ve Körfez tercih listenizde ilk sıralarda olmalı!


Meva Anadolu Nerede?


Meva Anadolu projesi ve bölge hakkında ayrıntıları ile bilgileri bir araya toparladık. Peki, Meva Anadolu nerede?


E-5 Karayolu                            : 12dakika - 7km
TEM Otoyolu                            : 15dakika - 3.5km
Sabiha Gökçen Havalimanı  : 20dakika - 20km
Osmangazi Köprüsü               : 15dakika - 15km
Gebze OSB                                : 6dakika - 4km
Tuzla OSB                                 : 12dakika - 8km


Meva Anadolu benzersiz lokasyon özellikleri ile Türkiye’nin en önemli geçiş ve bağlantı akslarının arasında yükseliyor. Büyük ses getiren Meva Anadolu, yatırımın yanı sıra yaşamak için benzersiz bir noktada bulunuyor.


Şehir yaşamının kaosundan uzak aynı zamanda yalnızca bağlantı yollarını kullanarak Türkiye’nin çok önemli lokasyonlarına ulaşma imkanı sunuluyor! Özellikle bölgede çalışıyor, iş kurmayı planlıyor veya yatırım imkanlarını değerlendirmek istiyorsanız, Meva Anadolu anahtar olarak gözüküyor! Ayrıca deniz ve doğa manzarasını söylemeden geçmeyelim, projeye değer katan en önemli detaylardan bir diğeri ise çok konuşulan manzarası...


Meva Anadolu Adrenalin Sporu Tutkunlarının da Hedefinde!


Meva Anadolu, sahip olduğu lokasyon ile sahip olduğu olanaklara hız kesmeden yenisini ekliyor! Yatırımcılar, sanayi veya ticaret bölgelerine yakın konumda yaşamak isteyenlerin yanı sıra adrenalin sporu tutkunları için bile hayal gibi bir proje olarak öne çıkıyor.


Şehirden uzaklaşmadan evinizden yalnızca dakikalarca uzakta yamaç paraşütü, kamp ve trekking alanları bulunsun ister misiniz? Veya sandal gezisi… Evinizden yalnızca dakikalarca uzakta bulunan alanlar sizin için cazibe dolu bir yaşamın kapılarını aralamak için geri sayıma başladı.


Bölgede Eşit Kadın ve Erkek Popülasyonu!


Meva Anadolu projesinden bir konut satın almadan bilmeniz gereken bir diğer ayrıntı ise bölgenin nüfus verileridir. Kocaeli’de bir konut satın almayı amaçlıyor ve yatırım yapacağınız bölgeyi daha çok tanımak istiyorsanız, nüfus analizi yapmak en doğru çözüm yolu olacaktır. 1 milyon 906 bin kişilik nüfusa sahip olan Kocaeli, Türkiye’nin yatırım değeri en yüksek bölgelerinden biridir. Demografik özelliklerini özetle inceleyecek olursak ilk olarak kadın ve erkek oranının eşit olduğunu söyleyebiliriz. Orta yaş kesimin hakim olduğu Kocaeli, %38,7 oranında genç nüfusa sahiptir. Geri kalan küçük bir kısım ise yaşlı nüfusudur.


Yeni Nesil Konut Anlayışı ile Tanıştıran Meva Anadolu!


Meva Anadolu, Zeray İnşaat’ın en yeni markası olarak 35bin metrekare geniş alan üzerinde yükseliyor. Geniş proje alanı ile ses getiren projenin lokasyon özellikleri dışında sahip olduğu donatılarda konut alıcılarının dikkatini çekiyor. Özel peyzajı ile dikkat çeken Meva Anadolu projesi, 450 m² kapalı havuz ve 1500 m² açık havuzun yanı sıra 1000 m² göl etrafında dizilmiş cafeler, teraslar ve sosyal alanları ile ilgi odağı oluyor. 100 m yüksekliğinde şelale ise projenin en çok konuşulan bir diğer ayrıntısı!


Yeni nesil konut projesi olarak nitelendirebileceğimiz Meva Anadolu projesi, sosyal alanları ile adından sıkça söz ettirecek gibi gözüküyor. 500 m² amfi alanı ile konut projelerine farklı bir boyut kazandıran Meva Anadolu projesi, İstanbul ve Kocaeli’ye yeni bir soluk kazandırmak için hazırlanıyor!


Sahip olduğu eşsiz lokasyonu gündemden düşmeyen proje, turizm ve mesire alanlarına olan yakın konumu ile de ilgi odağı oluyor. Sapanca, Kartepe gibi turizm için değerli bölgelere dakikalar içinde ulaşma fırsatı sunan proje, konut alıcılarının hızla hedefine yerleşiyor. Meva Anadolu konut projesi veya diğer satılık Kocaeli konut projeleri hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için buradan form doldurabilir ve hemen profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz. 


(Proje Hakkında Detaylı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)