Metroya Yakın Konut Projeleri: İstanbul Gayrimenkul Yatırımı


Metroya yakın konut projeleri ile İstanbul’un tüm trafiğini yaşamınızın dışında bırakın. Avrupa ve Anadolu Yakası’nda metroya yürüme mesafesinde bulunan konut projeleri, yakın olmasının yanı sıra tasarımları ile de cazibeli hale geliyor. Türkiye’de sürekli geliştirilen raylı sistemler ile ulaşım, sorun olmaktan çıkıyor. Metroya yürüme mesafesinde bulunan konut projeleri arasından birini satın alın ve tüm hayatınız boyunca, yaşamın her alanında kazanç elde edin!


Metroya En Yakın Konut Projeleri Listesi


İstanbul’da metroya yakın konut projeleri, yaşamınızı baştan aşağı değiştirmeye yeterli olacak. İstanbul’da ulaşım sorunu sebebi ile birçok imkanı reddetmek zorunda kalabiliyoruz. Bazen iş imkanlarını değerlendirme fırsatı bulamıyoruz, bazen de hayallerimizde ki evi ulaşım sıkıntıları sebebi ile reddetmek gibi durumlar yaşayabiliyoruz. Aslında sosyal yaşantımızın büyük kısmı da ulaşım imkanlarımıza bağlı olarak değişiyor.


Trafik İstanbul’da en büyük sorun olarak ortaya çıkarken bu sorunun oluşmasında etkili olan faktörler göz önünde bulundurulmalıdır. Ancak bu faktörler göz önünde bulundurulduğu zaman metronun sağlayacağı avantajları anlamak mümkün olacaktır. Konut projeleri arasından seçim yaparken metroya en yakın olanlar arasından birini seçmek ise hayata katılacak en büyük değer olarak öne çıkıyor.


Sizler için metroya yürüme mesafesinde bulunan konut projeleri arasından satın almak için hayaller kuracağınız alternatifleri listeledik:


NG Residence                                 200metre
İstanbul Panorama Evleri               1dakika
Nef Bahçelievler                             Önünde
Luxera Bahçelievler                        100metre
S Life Ekspres                                 600 metre - 2 dakika
Mirage Residence                          300 metre
Prime İstanbul                                 350 metre
Demir Country                                 5dakika
Benesta Beyoglu                            1kilometre
Luxera Güneşli                                Önünde
Fortis Sinanlı                                   Yanında
Yenitepe Kadıköy                           1dakika
Seba Suites                                     400 metre
Adatepe Hasbahçe                        3 dakika
Kordon İstanbul                               5 dakika
Mika Naturalist                               450 metre
Sinpaş Metrolife                             Önünde
Olive Sarıyer                                    5dakika
Mint Şişli                                         10dakika
Tarabya Vadi Konakları                 5dakika
Flores Topkapı                                3dakika


İstanbul’da metro yakınında konumlandırılmış ve hayatınıza değer katmak için tasarlanmış projeler hakkında buradan bize ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilir ve hayallerinizdeki evde yaşam fırsatı yakalayabilirsiniz…


Metroya Yakın Konut Projeleri | Yaşam ve Yatırımın Avantajları


Metroya yakın konut projeleri, İstanbul gibi büyük metropol şehirlerde büyük önem taşımaktadır. Büyük şehirlerde en önemli sorunlardan biri ulaşımdır. İstanbul’da yeni yükselen değerli konut projeleri, genellikle ulaşım akslarına yakın konumlandırılmaktadır. Fakat genellikle konut projeleri hakkında bilgi toplarken gerçek verilere ulaşılamamaktadır. Bu sebeple metronun neredeyse önünde konumlandırılmış ve başka bir vasıta kullanmadan yürüyerek ulaşabileceğiniz konut projelerini bir araya getirdik. Metroya yakın konut projeleri için değerlendirme yapmadan önce gelin, İstanbul’da metro hatlarını ve avantajlarını inceleyelim.


Metroya Yakın Konut Projeleri ve Avantajları


Metroya en yakın konut projeleri hayatınızı baştan aşağı değiştirecektir fakat genel bir değerlendirme yapacak olursak metro, İstanbul’da kullanabileceğiniz ulaşım aksları içerisinde en konforlu olan seçenektir. Ayrıca İstanbul’da aynı bölgede birden fazla metro istasyonu bulunabilmektedir. Bu açıdan bazı konut projeleri birden fazla metro istasyonuna yakın konumda bulunmaktadır. Aslında metro ile ulaşımın en büyük avantajı, hat uzunluğu ve birbirine yakın konumlarda bile metro bulunmasıdır. Ayrıca güvenli, hızlı, ekonomik ve düzgün bir şekilde işleyen ulaşım aracı olarak metro, konut projelerine değer katan özellik olarak öne çıkmaktadır. Gelin, konut projelerine değer katan metro faktörünü daha detaylı bir şekilde inceleyelim.


1: Taşıt Kapasitesi ile Konforlu Yolculuk! | Metroya Yakın Konut Projeleri


Metroya yakın olmanın sağlayacağı avantajların başında sayabileceğimiz belki de ilk faktör, taşıt kapasitesinden kaynaklanan konforlu yolculuktur. Toplu taşıma kullanacak yolcuların ilk düşündüğü durum, yoğunluktur. Metro sistemi, ulaşım kapasitesinin genişliği ile en çok tercih edilen ve konforu en yüksek seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Klimalı olması ile iklimlendirme koşulları ve frenleme sisteminden kaynaklanan yumuşak hızlanma ile de metrolar konforlu bir yolculuk sunmaktadır. Metroların konforlu bir ulaşım sağlamasının bir diğer sebebi ise sessiz bir ortam sağlıyor olmasıdır.


Konforlu yolculuk yapmak istiyorsanız, metro ile ulaşım sağlamak her zaman en doğru tercih olacaktır. Bu sebeple bir ev satın almadan önce metroya yakın olup olmadığını değerlendirmek en doğru tercih olacaktır. İstanbul’da metroya yakın konut projeleri sürekli artış göstermektedir. Trafik sorununu düşünmeden konforlu yolculuk yaparak gününüzü daha verimli geçirmek istiyorsanız, bu yazıyı okumaya devam edin ve yeni yaşamınıza bir adım daha yaklaşın…


2: Kontrollü Yol Sistemi ile Güvenli Yolculuk! | Metroya Yakın Konut Projeleri


Metroya yakın konut projeleri ve işletmelerin hayatınıza sağlayacağı avantajlar saymakla bitmeyecektir. Tüm hayatınızı tamamen değiştirecek olan metro ulaşımı, bir nevi boyut atlamanıza sebep olacak. Metroyla ulaşım, yolculara güvenli bir ulaşım imkanı sunmaktadır. Karayolunda gerçekleşmesi muhtemel kaza risklerinin tümünü yok eden kontrollü yol sistemi, diğer toplu taşımalara göre yüksek güvenliğe sahiptir.


3: Düzgün İşleyen Sistematik Yapısı ile Hızlı Ulaşım! | Metroya Yakın Konut Projeleri


Metroya yakın olmanın size sağlayacağı en büyük avantajlardan biri de hızlı ulaşım sağlayarak zamanınızı korumaktır. İstanbul’da metroya yakın konut projeleri arasından birini seçerek, sistematik yapısı sayesinde faydalanabileceğiniz bir diğer özellik düzgün işleyiştir.


Metrolar tam özerktir ve kendilerine ait yola sahip olmalarından kaynaklı geçiş üstünlüğüne sahiptir. Bu sebeple sistematik yapıdan kaynaklanan hızlı ulaşım, büyük bir avantaj olarak gösterilmektedir. Kontrolsüz sistemlerde ticari sebeplerden kaynaklanan hız sorunu yaşanmaktadır. Hem seyahat süresi uzamakta hem de yoğunluk yaşanmaktadır. Durak aralıklarından ve fiziksel özerkliğinden kaynaklanan hızı ile metrolar, sizi zaman kaybından kurtaracak bir alternatif olarak gösterilmektedir.


4: Enerji Tüketimi ile Tasarruf Sağlıyor! | Metroya Yakın Konut Projeleri

(Rijit Katener)


Metroların yolculara sağladığı avantajları kısaca özetledik fakat en önemli avantajını sona bıraktık. Ülke ekonomisi için önemli bir paya sahip olan enerji tüketim oranları, metrolara avantaj katan bir diğer özelliktir. Petrol üretmeyen ülkelerde akaryakıtla çalışmayan sistemlerin tercih edilmesi, büyük ölçüde maliyet eğrilerini değiştirmektedir.


İstanbul’da Ulaşımı Kolaylaştıran Metro Hatları ve Kodları


Metroya yakın konut projeleri arasından tercih yaparken hangi metroyu kullanacağınıza karar vermek için bu hatları bilmeniz yeterli olacaktır. İstanbul’da metro durak aralıklarının basit bir sistematiğe sahip olması sebebi ile rahatça yolculuk yapma imkanı bulacaksınız. Sizler için kullanabileceğiniz metro hatlarını listeledik. Bu hatlar üzerinden İstanbul’un her noktasına hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz.


M1A                       Atatürk Havalimanı  - Yenikapı
M1B                       Yenikapı  - Atatürk Havalimanı
M2                          Hacıosman - Yenikapı
M3                          Başakşehir - Kirazlı -Olimpiyatköy
M4                          Kadıköy - Tavşantepe
M5                          Üsküdar - Çekmeköy
M6                          Levent - Boğaziçi Üniversitesi -Hisarüstü


NG Residence Bağcılar | Metroya 200 metre!


Metroya Yakınlık: 200 metre
Adres: 15 Temmuz, Bahar Caddesi, No:1/1, 34218 | Bağcılar-İstanbul


895.000 TL 'den Başlayan Fiyatlar
65 m² (13.769 TL/m²)

Konut Tipi : Residence

Geliştirici : NG Residence
m2 Aralıkları : 65 m² - 460 m²
Teslim Tarihi : Hazır


Metroya yakın konut projeleri arasında 200 metre mesafede bulunan NG Residence, İstanbul Bağcılar’da bulunmaktadır. Her bütçeye uygun daire tipleri ile dikkat çeken proje, lüks yaşamın kapılarını aralamak için tasarlanmıştır. NG Rezidans, 26 katlı rezidans kulesi ile konut alıcılarına geniş yelpazeli daire seçenekleri sunmaktadır. 5 yıldızlı otel kulesi ve 3200 kişilik kongre merkezi ile İstanbul’un en merkezi noktalarından birinde bulunan NG Rezidans, büyüleyici estetik anlayışı hedefi ile tasarlanmıştır. Yaşamayı sanat haline getirmiş kişilerin aradıkları konforu bulacakları NG Rezidans lokasyonu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.


Atatürk Havalimanı’na 7km,
Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 4km,
3. Havalimanı’na 30 km mesafede bulunan NG Rezidans, konum özellikleri ile İstanbul’un trafiğini hayatınızdan silmeyi hedefliyor. 200 metre uzağında bulunan metro istasyonu ile İstanbul’un her noktasına rahatça ulaşmanın keyfini hayat boyu yaşayın. NG Rezidans veya diğer metroya yakın konut projelerinden birine sahip olmak istiyorsanız, Projeskop’un profesyonel ekibine ulaşmanız yeterli olacaktır.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


İstanbul Panorama Evleri Bağcılar | Metroya 1 Dakika!


Metroya Yakınlık: 1 dakika
Adres: Merkez Mahallesi Güngören Caddesi, No:77 | Bağcılar-İstanbul


639.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
70 m² (9.128 TL/m² )

Konut Tipi : Daire
Geliştirici : Pearl İnşaat
m2 Aralıkları : 70 m² - 155 m²
Teslim Tarihi : Hazır


Metroya yakın konut projeleri, yüksek yatırım değeri ile dikkat çekmektedir. İstanbul Panorama Evleri, hem yaşamınızı değerli kılacak hem de yüksek yatırım değeri ile geleceğinize değer katacak bir konut projesidir. İstanbul Panorama Evleri, metroya 1 dakika yakın olmasının yanı sıra eşsiz deniz manzarası ile konut alıcılarının hayallerini süslemektedir. Hızla gelişen bölgede yeni yükselen konut projeleri ile hayatınıza değer katmak için bize ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Nef Bahçelievler | Metro Yanıbaşınızda!


Metroya Yakınlık: Önünde
Adres: Bahçelievler Merkez, Eski Londra Asfaltı Caddesi, No: 5, 34180 Güngören - İstanbul


744.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
61m² (12.196 TL/m²)

Konut Tipi : Daire
Geliştirici : Timur Gayrimenkul
m2 Aralıkları : 61 m² - 289 m²
Teslim Tarihi : Eylül 2020


Metroya yakın projeleri, konut alıcıları tarafından en çok aranan konut tipidir. Nef Bahçelievler, metro istasyonunun tam önünde yer alması sebebi ile yüksek değere sahiptir. Şehrin merkezinde bulunan proje, doğayı evinizin içine taşıyan bir tasarıma sahiptir. Proje 10 bloktan oluşmaktadır. 882 konut ve 19 ofisin yer aldığı karma yaşam merkezi, İstanbul’un en değerli bölgesi olan Bahçelievler’de bulunmaktadır. Metroya yakın olan konut projeleri hakkında bize ulaşarak daha detaylı bilgi alabilir ve İstanbul’da ev sahibi olurken yüksek yatırım değeri ile sürekli kazanç elde edebilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Luxera Bahçelievler | 3 Ana Metro Kavşağı ile Çevrili!


Metroya Yakınlık: 100 metre
Adres: Yenibosna Merkez Mahallesi, 29 Ekim Caddesi, No:19 | Bahçelievler, İstanbul


1.050.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
65 m² (16.15 TL/ m² )

Konut Tipi : Daire
Geliştirici : Luxera Gayrimenkul
m2 Aralıkları : 65 m² - 95 m²
Teslim Tarihi : Hazır


İstanbul’da metroya yakın konut projeleri arasında yüksek yatırım değeri vaat eden Luxera Bahçelievler, Yenibosna’da bulunmaktadır. Basın Ekspres yolunun paralelinde bulunan Luxera Bahçelievler, finansın yeni merkezine yakın olmasından kaynaklanan yüksek değere sahiptir. Metroya yalnızca 100 metre mesafede bulunan Luxera Bahçelievler, birçok eğitim merkezi ve hastaneye yakın konumda bulunmaktadır. Sosyal donatıları ile dikkat çeken proje, yaşamınızı değerlendirecek birçok ayrıntıya sahiptir. Metroya yakın konut projeleri hakkında daha detaylı bilgi almak için buradan ulaşabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


S Life Ekspres Bahçelievler | Metroya Yalnızca 2 dakika!


Metroya Yakınlığı: 600 metre -2 dakika
Adres: Yenibosna Merkez Mahallesi, Basın Ekspres Yolu, Çınar Caddesi, No:15 Bahçelievler - İstanbul


978.285 TL' den Başlayan Fiyatlar
72 m² (13.587 TL/m²)

Konut Tipi: Daire
Geliştirici : Siyapı İnşaat - Sak Group
m2 Aralıkları : 72 - 210 m²
Teslim Tarihi : Hazır


Metroya ve diğer ulaşım akslarının yanı sıra ihtiyacınız olabilecek her imkanın yanı başında bulunan konut projeleri arasından S Life Ekspres, hayatınıza değer katacak birçok imkanı bir araya getiriyor. İstanbul Bahçelievler’de yükselen S Life Ekspres, metroya yalnızca 600 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Lokasyon özelliklerinin yanı sıra daire içlerinde bulunan fonksiyonlar ile hayatınızı ayrıcalıklı hale getirecek proje hakkında daha detaylı bilgi almak için buradan bize ulaşabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Mirage Residence Bağcılar | Metroya 300 metre!


Metroya Yakınlık: 300 metre
Adres: Koçman Caddesi, Güneşli | Bağcılar-İstanbul


847.000 TL ' den Başlayan Fiyatlarla

59 m² (14.355 TL/m²)

Konut Tipi : Rezidans
Geliştirici : Mirage Residence
m2 Aralıkları : 58 m² - 234 m²
Teslim Tarihi : Hazır


Metroya ve şehrin merkezine yakın konumu ile konut alıcılarının hayallerini süsleyen konut projeleri arasında 300 milyon TL’lik yatırım değerine sahip olan Mirage Residence, Bağcılar’da yükselmektedir. Metroya yalnızca 300 metre mesafede bulunan Mirage Residence, şehrin merkezinde tatilde hissedeceğiniz bir proje olarak öne çıkmaktadır. Şehrin kalabalık ve gürültüsünden kurtulacağınız konut projesi, lokasyon özellikleri ile fark yaratmaktadır. TEM Otoyolu, E-5 karayolu ve Atatürk Havalimanı’nın yanı sıra, İstanbul’un ikinci finans merkezi olan Basın Ekspres’e olan yakınlığı ile cazibe kazanmaktadır.


Evinize girdiğiniz andan itibaren dinlenmek ve keyifli saatler geçirerek günün yorgunluğunu atmak istiyorsanız, Mirage Residence, sizin için en doğru tercih olacaktır.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Prime İstanbul Basın Ekspres | Metroya 350 metre!


Metroya Yakınlık: 350 metre
Adres: Yenibosna Merkez, 1. Asena Sokak No:14, 34197 | Bahçelievler-İstanbul


754.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
71 m² (10.619TL/m²)

Konut Tipi :Daire / Otel
Geliştirici : Ersa İnşaat
m2 Aralıkları : 71 m² - 322 m²
Teslim Tarihi : Hazır


Metroya ve diğer ulaşım akslarına yakın konut projeleri arasından ikinci Maslak olarak bilinen “yeni finans merkezi” Basın Ekspres’te bulunan Prime İstanbul, 488 lüks daire seçeneği sunmaktadır. Bir ev satın alırken en önem verdiğiniz husus konum özellikleri ise Prime İstanbul hayalinizdeki ev olacak. TEM VE E-5 karayolunun kesiştiği noktada bulunan Prime İstanbul aynı zamanda Yeşilköy sahil hattı ve Basın Ekspres’inde birleştiği noktada bulunmaktadır. Ataköy, Çobançeşme gibi konumlara yakınlığı ile adından söz ettiren Prime İstanbul, İstanbul’da metroya yakın konut projeleri arasında yıldız gibi parlamaktadır.


Prime İstanbul yalnızca değerli lokasyonu ile değil, iç ve dış özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Sosyal donatıları ve güvenlik önlemleri ile hayat boyu konforlu bir hayat yaşayabileceğiniz bir proje olarak hayalleri süslemektedir. İstanbul’da metroya ve diğer ulaşım akslarına yakın konut projeleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için buradan bize ulaşabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Demir Country Beylikdüzü | 5 dakika Yürüyerek Metroya Ulaşın!


Metroya Yakınlık: 5 dakika
Adres: Kavaklı, Yeşilyurt Caddesi No:24, 34520 Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi | Beylikdüzü-İstanbul


926.000 TL 'den Başlayan Fiyatlar
55 m² (16.836 TL/m²)

Konut Tipi : Daire
Geliştirici : Demir Grup
m2 Aralıkları : 55 - 487m²
Teslim Tarihi: Haziran 2020


İstanbul’da konforlu ve hızlı ulaşım için en çok tercih edilen toplu taşıma aracı olan metroya en yakın konut projeleri arasında, yaşam ve alışveriş konsepti ile dikkat çeken Demir Country, konut alıcılarına benzersiz imkanlar sunmaktadır. Tatil köyü konseptine sahip olan Demir Country, bir asansör ile ulaşabileceğiniz benzersiz sosyal imkanları ile büyülüyor. Nevizade ve Galata konseptli caddeleri ile İstanbul’da yeni bir konut konsepti yaratan proje, lokasyonu ile dikkat çekmektedir.


Beylikdüzü’nde bulunan ilk açık AVM olma özelliğine sahip olan proje, daha birçok sosyal imkanı bir araya getirmiştir. Devasa bir alana kurulmuş olan Demir Country, farklı mimari tarza sahip blokları ile farklı yaşam şekilleri için cazip imkanlar sunmaktadır. Lüks bir yaşama uygun fiyatlarla ulaşabileceğiniz proje hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşmanız yeterli!


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Luxera Güneşli | Metro 100 metre Ötenizde!


Metroya Yakınlık: 100 metre
Adres: Bağlar, Yavuz Sultan Selim Caddesi No:4, 34209 | Bağcılar- İstanbul


900.000 TL' den Başlayan Fiyatlarla
120 m² (7.500 TL/m²)

Konut Tipi : Daire
Geliştirici : Luxera Gayrimenkul
m2 Aralıkları : 120 m² - 157 m²
Teslim Tarihi : Hazır


İstanbul konut projeleri arasında metroya ve diğer ulaşım akslarına yakın olması ile dikkat çeken projeler arasında yıldız gibi parlayan Luxera Güneşli, hayat standartlarınızı yükseltmek için tasarlanmıştır. Ferah ve doğal bir yaşam sunan Luxera Güneşli ve metroya yakın konut projeleri arasından yaşam standartlarınıza en uygun olan seçenekler hakkında bilgi almak için bize ulaşabilir ve yeni hayatınıza birkaç adım daha yaklaşabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Fortis Sinanlı Kadıköy | Metroya Birkaç Adım!


Metroya Yakınlık: Yanında
Adres: Eğitim, Yıldırım Sokak, No:3, 34722 | Kadıköy - İstanbul


549.000 TL'den Başlayan Fiyatlar
50 m² (10.98TL/m²)

Konut Tipi : Daire
Geliştirici : Yiğit İDK Group
m2 Aralıkları : 50 - 330 m²
Teslim Tarihi : Hazır


Metronun hemen yanıbaşında bulunan Fortis Sinanlı, hayata yakınlaşmanın yanı sıra yüksek standartları ile yaşam kalitenizi artıracak seçenekler sunuyor. Fortis Sinanlı, size eşsiz yatırım fırsatı sunmaktadır. İstanbul’un büyüleyici manzarasını evinizin içine taşıyan Fortis Sinanlı metronun yanıbaşında bulunmaktadır. Evinizden çıkıp İstanbul’un her noktasına konforlu ve hızlı yolculuk yapabilmeniz için tüm imkanlar bir araya getirilmiştir. Fortis Sinanlı ve diğer metroya yakın konut projeleri hakkında bilgi almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Yenitepe Kadıköy | 1 Dakika İçinde Metrodasınız!


Metroya Yakınlık: 1 dakika
Adres: Halk Sokak, Golden Plaza İş Merkezi E Blok No: 4 | 34742 Sahrayıcedit - İstanbul


1.045.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
73 m² (14.315 TL /m²)

Konut Tipi : Daire
Geliştirici : Nuhoğlu İnşaat
m2 Aralıkları : 73 - 307 m²
Teslim Tarihi : Hazır


Metroya ve diğer ulaşım akslarına yürüyerek kısa sürede ulaşabileceğiniz konut projeleri arasında size seçkin bir hayatın anahtarını sunan Yenitepe Kadıköy, uygun fiyatlı daire imkanları ile cazip teklifler sunmaktadır. Metroya yalnızca 1 dakika uzaklıkta bulunan Yenitepe Kadıköy hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilir ve yeni bir hayatın kapısını aralayabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Seba Suites Kağıthane | Metroya 400 metre!


Metroya Yakınlık: 400 metre
Adres: Hamidiye, Cendere Caddesi, 23/1, 34782 Kâğıthane - İstanbul


1.041.018 TL' den Başlayan Fiyatlar
57 m² (12.000 TL/m²)

Konut Tipi : Daire
Geliştirici : Seba Holding
m2 Aralıkları : 57 - 200 m²
Teslim Tarihi : Haziran 2020


Metroya yalnızca 400 metre mesafede bulunan Seba Suites, İstanbul konut projeleri arasında fark yaratan mimari yapısı ile rezidans yaşamının en çağdaş halini sunmaktadır. Yalnızca lokasyonu ile değil, iç ve dış özellikleri ile konut alıcılarına her mevsim konforlu bir hayat sunmaktadır. Uygun fiyatlı lüks daireleri ile modern ve lüks bir yaşamın hayalini kuran herkes için benzersiz imkanlar sunmaktadır. Metroya ve diğer ulaşım akslarına yakın konut projeleri arasından yaşam standartlarınıza ve bütçenize uygun olan seçeneği bulmanız için Projeskop ekibi her zaman yanınızda!


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Adatepe Hasbahçe Kağıthane | Metroya 3 Dakikada Ulaşın!


Metroya Yakınlık: 3 dakika
Adres: Nurtepe Mahallesi Irmak Sokak no:1, Kağıthane - İstanbul

İstanbul / TÜRKİYE


530.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
131 m² (4.045 TL/m² )

Konut Tipi : Daire
Geliştirici : Kosyap & Toya İnşaat
m2 Aralıkları : 131 m² - 145 m²
Teslim Tarihi : Hazır


İstanbul’da yalnızca metroya değil, tüm ulaşım akslarına yakın olan Adatepe Hasbahçe, İstanbul konut projeleri arasında sahip olduğu imkanlar ile ayrıcalıklı ve lüks bir hayat standardı sunmaktadır. Nişantaşı, Çağlayan Adliyesi, Haliç Kongre Merkezi ve hastaneler gibi merkezi noktalara yakın olması ile dikkat çeken Adatepe Hasbahçe, konut alıcılarına benzersiz imkanlar sunmaktadır. Güvenli ve konforlu bir hayat yaşamak istiyorsanız, İstanbul’un en merkezi noktalarından birinde bulunan Adatepe Hasbahçe, sizin için lüks bir yaşamın kapılarını aralıyor. İstanbul’da metroya ve diğer ulaşım akslarına yakın konut projeleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Kordon İstanbul Kağıthane | Metroya 5 Dakika Yürüme Mesafesi!


Metroya Yakınlık: 5 dakika
Adres: No:41, Hamidiye Mahallesi, Cendere Parkı, 34408 Kağıthane - İstanbul


640.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
30 m² (16.377 TL/m²)

Konut Tipi : Daire
Geliştirici : Ege Yapı
m2 Aralıkları : 30 m² - 225 m²
Teslim Tarihi : Mart 2021


Metroya yakın konut projeleri arasında Kağıthane’de yükselen Kordon İstanbul, bölgenin getirisi en yüksek projesi olarak gösteriliyor. Yaşam kalitenizi yükseltmek için tasarlanan proje, 559 daire ve 55 mağazayı kapsıyor. Kağıthane ve Maslak’ın kesiştiği noktada bulunan Kordon İstanbul, suyun kıyısında ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Ağaç evlerin olduğu alanda şehrin bütün stresini unutacaksınız. Kordon İstanbul, lüks ve ayrıcalıklı bir yaşam için tüm imkanlara sahip bir proje olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Açık hava sinemasının bile düşünüldüğü Kordon İstanbul, dört mevsim yüksek hayat standartları sunuyor.


Forbes Türkiye’nin yapmış olduğu açıklamaya göre Kağıthane bölgesinin en yüksek getiri sağlayan projesi olan Kordon İstanbul, lokasyon özellikleri ile konut alıcılarını büyülüyor. Levent ve Maslak’a komşu olan Kordon İstanbul, metro ve Havaray gibi ulaşım akslarına kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunuyor. TEM’e 2 dakika ve Mecidiyeköy gibi merkezi noktalara 10 dakika mesafede bulunan Kordon İstanbul, sizi hayat boyu trafikten kurtarmayı planlıyor.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Mika Naturalist Eyüp | Metroya Yalnızca 450 metre!


Metroya Yakınlık: 450 metre
Adres: Mithatpaşa, Koru Caddesi, No: 40, 34075 Eyüpsultan - İstanbul


690.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
56 m² (12.321 TL/ m²)

Konut Tipi : Daire
Geliştirici : Mika Taahhüt Endüstri ve İnşaat A.Ş
m2 Aralıkları : 56 - 139 m²
Teslim Tarihi : Mayıs 2020


Metroya yakın konut projeleri arasında ormana karşı doğal bir yaşam vaat eden Mika Naturalist, yaşam standartlarınızı yükseltecek tasarımı ile büyülüyor. Mika Naturalist, konut alıcıları için birçok imkanı bir arada sunuyor. İki farklı iç dizayn seçeneği arasından birini seçerek evinizi istediğiniz tarza uygun tasarlamanızı sağlayacak olan proje, İtalyan mimar Progetto CMR işbirliği ile tasarlandı. Konum özellikleri ile etkileyen konut projesi, gökyüzünün ışıltısını evinize taşıyor. Doğayla iç içe bir yaşam sunan Mika Naturalist, konforlu bir yaşamın kapısını aralıyor. Metroya yalnızca 450 metre mesafede bulunan Mika Naturalist, size konforlu bir yaşam sunuyor.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Sinpaş Metrolife Kemerburgaz | Metro Yanıbaşınızda!


Metroya Yakınlık: Önünde
Adres: Abdurrahmangazi Mahallesi, Asır Cad. No: 32-34 Sancaktepe - İstanbul


390.000 TL ' den başlayan fiyatlarla

59 m² (6.610 TL/m²'den)

Konut Tipi : Daire
Geliştirici : Sinpaş GYO
m2 Aralıkları : 59 m² - 207 m²
Teslim Tarihi : Aralık 2020


Metroya yakın konut projeleri arasında size rüya gibi bir yaşam fırsatı sunan Sinpaş Metrolife, sosyal donatıları ile dikkat çekiyor. Hayatın merkezinde bir hayat sunan Sinpaş Metrolife, Sancaktepe’nin en değerli meydanına yakın bir yaşam sunuyor. Trafikte geçirdiğiniz süreyi tamamen hayatınızdan çıkaracak olan Sinpaş Metrolife, hayatınıza değer katan bir proje olarak hayallerinizi süsleyecek tüm ayrıntılara sahip bir konut projesidir.


Kapınızın önünden geçen metro hattı ile İstanbul’un en merkezi noktalarına dakikalar içinde ulaşabileceksiniz. Üsküdar’a 27 dakika ve Zincirlikuyu’ya 45 dakikada ulaşabileceğiniz Sinpaş Metrolife, hayatınıza değer katmak için tasarlanmış bir konut projesidir. Hayatınıza değer katmak ve yatırım değeri ile her gün kazanmak istiyorsanız, Sinpaş Metrolife, sizin için en doğru seçenek olacak! Sinpaş Metrolife ve diğer metroya yakın konut projeleri hakkında detaylı bilgi almak için buradan bize ulaşabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Olive Sarıyer | Metroya 5 Dakikada Ulaşın!


Metroya Yakınlık: 5 dakika
Adres: Maden, Firuzan Sokak, No:1, 34450 Sarıyer - İstanbul


2.595.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
200 m² (12.975 TL/m²)

Konut Tipi : Daire
Geliştirici : Yapıden Gayrimenkul
m2 Aralıkları : 200 m² - 240 m²
Teslim Tarihi : Hazır


Metroya yakın konut projeleri arasında sizi şehrin kalabalığından uzaklaştırıp huzurlu bir hayat imkanı sunan Olive Sarıyer, yaşam standartlarınızı yükseltmeyi vaat ediyor. Metroya yalnızca 5 dakika mesafede bulunan Olive Sarıyer, lokasyon özellikleri ile konut alıcılarının hayallerini süslüyor. Şehirden uzak aynı zamanda şehre yakınsınız. Şehrin kalabalığını ve gürültüsünü kapının dışında bırakıp, deniz ve ormanın huzurunu hissedin! Bahçe ve çatı dubleks daireleri ile lüks ve doğal bir yaşamın anahtarını sunan Olive Sarıyer, uygun fiyatlı daire seçenekleri ve sizlere uygun ödeme seçenekleri ile bütçenizi ve hayatınızı korumayı amaçlıyor. Olive Sarıyer ve diğer metroya yakın konut projeleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Mint Şişli | Metroya 10 dakika!


Metroya Yakınlık: 10 dakika
Adres: Gülbahar, Galata Deresi Caddesi, No:27-31, 34410 Şişli - İstanbul


526.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
43 m²(8.88 TL/m²)

Konut Tipi : Daire
Geliştirici : Mint
m2 Aralıkları : 43 m² - 102 m²
Teslim Tarihi : Hazır


Metroya yakın konut projeleri arasında özel tasarımı ile dikkat çeken Mint Şişli, huzurlu bir hayatın kapılarını aralıyor. Metroya 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan Mint Şişli, Zincirlikuyu metrobüs durağına ve Zorlu Center’a 3 kilometre mesafede bulunmaktadır. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 5 kilometre mesafede bulunan Mint Şişli, Büyükdere Caddesi’ne yalnızca 1 km mesafede konumlandırılmıştır. İstanbul’da gayrimenkul yatırımının amortisman süresi ortalama olarak 22 yıl olarak belirlenmiştir. Mint Şişli, bu süreyi 16 yıla kadar düşürmektedir.


Metroya yakın konut projeleri arasında hem lokasyonu hem de yatırım değeri ile hayatınıza değer katacak bir seçenek arıyorsanız, Mint Şişli yaşam standartlarınızı yükseltecek imkanlar ile hayallerinizi süsleyecek! Mint Şişli veya diğer metroya yakın konut projeleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Tarabya Vadi Konakları Sarıyer | Metro 5 Dakika Ötenizde!


Metroya Yakınlık: 5 dakika
Adres: Cumhuriyet, Şalcıkır Caddesi No; 177, 34457 Sarıyer - İstanbul


2.506.083 TL' den Başlayan Fiyatlar
71 m² (35.296TL /m²)

Konut Tipi : Daire
Geliştirici : Uzman Group
m2 Aralıkları : 71 - 297 m²
Teslim Tarihi : Hazır


İstanbul konut projeleri arasında Tarabya Vadi Konakları, metroya ve diğer ulaşım akslarına yakın en lüks seçeneklerden biri olarak dikkat çekmektedir. Metroya yalnızca 5 dakika mesafede bulunan Tarabya Vadi Konakları, hayatına prestij katmak isteyen konut alıcıları için eşsiz fırsatlar sunmaktadır. Bütün hayatınız boyunca tatil yapıyor hissini yaşayacaksınız. Sosyal donatıları ve lüks daireleri ile eşsiz fırsatlar sunmaktadır. Aklınıza gelebilecek tüm imkanlara sahip olan Tarabya Vadi Konakları, A+ yaşam isteyenler için tasarlanmıştır.


Şehrin merkezinde, ulaşım akslarına yürüme mesafesinde bulunan Tarabya Vadi Konakları, finans merkezi Maslak’a çok yakın bir lokasyonda bulunmaktadır. Tarabya Vadi Konakları,
Hacıosman Korusu’na 5 dakika,
Maslak Acıbadem Hastanesi’ne 5 dakika,
Metro İstasyonu’na 5 dakika,
Tarabya Marina’ya 5 dakika,
Finans Merkezi Maslak’a 7 dakika ve İstinye Park AVM’ye 7 dakika mesafededir. Lokasyonu ile sürekli değer kazanan Tarabya Vadi Konakları, hayallerinizi süsleyecek her ayrıntıya sahip bir tasarıma sahiptir. Sizde bu imkanlardan faydalanmak ve bütçenize özel ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, bize ulaşabilir ve bu ayrıcalıklı hayatın kapılarını aralayabilirsiniz.


Metroya ve diğer ulaşım akslarına yakın bir konut almak istiyorsanız detaylı bilgiye buradan bize ulaşarak sahip olabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Flores Topkapı | Metroya 3 Dakikada Ulaşın!


Metroya Yakınlık: 3 dakika
Adres: Maltepe, Karacabey Sokak, No:6/8, 34000 Zeytinburnu - İstanbul


650.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
79 m² (8.22 TL/m²)

Konut Tipi : Daire
Geliştirici : Mist İnşaat - Saraylı Grup
m2 Aralıkları : 79 m² - 206 m²
Teslim Tarihi: Aralık 2020


Metroya yakın konut projeleri arasında size ayrıcalıklı bir hayat vaat eden Flores Topkapı, merkezi konumu ile ulaşım araçlarına ihtiyaç duymadan yaşamanız için tasarlanmıştır. Toplu taşıma araçlarına yakınlığı ile dikkat çeken Flores Topkapı, 2 bin metrekarelik ekolojik bahçeye sahiptir. Hayatınız için tüm ayrıcalıkları bir araya getiren Flores Topkapı, hayatınıza değer katmak için tasarlanmıştır. Sizde bu imkanlardan faydalanmak ve metroya yakın konut projeleri ile İstanbul’un her noktasına kolay ve hızlı ulaşarak değerli vaktinizi korumak için hemen bize ulaşarak, ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Metroya Yakın Konut Projeleri ile Hayat Standartlarınızı Yükseltin!


İstanbul konut piyasası, sürekli tükenen konut arazi stoğu ile değer kazanmaktadır. İstanbul’un en değerli arazilerinde yükselen konut projeleri, hayat kalitenizi yükseltmek için tasarlanmıştır. Bütçenize uygun ve hayat standardınızı yükseltecek konutu bulmak ve karar vermek ise uzun zamanınızı alabilir.


İstanbul’da metroya ve diğer ulaşım akslarına yakın konut projeleri ile zamanınızı koruyabilirsiniz. Ayrıca İstanbul’un merkezi noktalarında bulunan konut projeleri ile huzurlu ve stressiz bir hayata daha da yakınlaşabilirsiniz. Tüm bu imkanlara sahip İstanbul konut projeleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alarak yeni bir yaşamın kapısını aralayabilirsiniz.

 


BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu