Metrobüse Yakın Konut Projeleri: İstanbul’un Cazibeli Mülkleri


Metrobüse yakın konut projeleri, İstanbul’da konut almak isteyen vatandaşların ilk aradığı özellikler arasında yer alıyor. Türkiye’de konut projelerinin sayısı gün geçtikçe artarken, lokasyon en önemli özellik olarak öne çıkıyor. Konut stoklarının hızla tükenmesi ve sıfır konut arayanların sayısının artışına bağlı olarak, konutunuzun değeri hızla artacak ve kazanç elde edeceksiniz. Sizler için İstanbul’da kolay ulaşım sağlayarak zaman kazanabileceğiniz aynı zamanda yatırımınızın sürekli değerini artıracak özelliklere sahip konut projelerini bir araya getirdik.


Metrobüse En Yakın Konut Projeleri Listesi


İstanbul’da metrobüse yakın konut projeleri, gelişmiş ulaşım altyapısına yakın olması sebebi ile cazibe kazanmaktadır. Hem vaktinizi hem bütçenizi koruyan alternatiflere sahip olan projelerin sayısı giderek artmaktadır. Konut projeleri arasından seçim yaparken metrobüse, metroya ve diğer ulaşım araçlarına yakın olmasına göre eleme yapabilirsiniz. İstanbul’un coğrafi ve demografik özellikleri sebebi ile hızlı ve kolay ulaşım imkanlarına sahip olan konut projeleri, öncelikli tercih sebebidir. Metrobüse yakın olması sebebi ile günün her saatinde ulaşım rahatlığına sahip olacağınız konut projeleri hızla cazibe kazanmaktadır.


Sizler için metrobüse yakın satılık konut projeleri arasından yürüme mesafesinde bulunanları listeledik:


Fortis Sinanlı Kadıköy                20 adım

Yenitepe Kadıköy                         1dk

Sunpark Evleri Beylikdüzü        5dk

Brand İstanbul Beylikdüzü        2dk

Azur Marmara Beylikdüzü        5dk

Arena Nüans Beylikdüzü           5dk

Arifoğlu Residence Beylikdüzü 2dk

Westside İstanbul Beylikdüzü  2dk

Nef Bahçelievler                          1km

Collet Avcılar                               15dk -1km

Mesa Çubuklu Beykoz                 5dk

Alya Life                                         2dk

İstanbul’da metrobüse veya diğer ulaşım araçlarına yakın konut projeleri hakkında bilgi almak için buradan bize ulaşmanız yeterli olacaktır.


Metrobüse Yakın Konut Projeleri | Yaşam ve Yatırımın Avantajları


Metrobüse yakın olan konut projeleri ve işletmeler hem gidiş-geliş kolaylığı hem de yeniden satarken yaşanan rahatlık sebebi ile tercih edilmektedir. Türkiye’de özellikle İstanbul, gayrimenkul yatırımı için en sık tercih edilen şehirdir. Ayrıca sahip olduğu konum özellikleri ve çeşitli imkanları ile de cazibe merkezidir.


İstanbul’da şehrin dört bir yanına ulaşım sağlamak için yalnızca metrobüs, metro, otobüs gibi araçlar değil, deniz araçları ve özel araçlarınızla kısa sürede uzun mesafelere ulaşabileceğiniz bağlantı yolları da bulunmaktadır. Yeni yapılan yollar ve uzatılan ulaşım hatları ile en uzak mesafeleri bile kısa sürede gidebilirsiniz. Peki, şehrin dört bir yanına kısa sürede ulaşmanızı sağlayacak olanakların yaşamınıza ve yatırımınıza avantajı tam olarak nedir? Bu soru aslında yaşam alanınızı seçmeden hatta yatırımınızı yapmadan önce sorulması gereken ilk sorudur. Çünkü İstanbul’da gününüzün büyük kısmını yolda geçirmeniz, yaşamınızı veya yatırımınızı ciddi anlamda etkileyecektir.


Gelin daha net bir şekilde İstanbul’da bulunan ulaşım araçlarının, yaşam ve yatırımınıza nasıl bir etkisi olacağını inceleyelim!


1: Yenilikçi Dizayn ile Hızlı Ulaşım | Metrobüse Yakın Konut Projeleri 


İstanbul’da metrobüse yakın konut projeleri ve işyerleri, trafikte geçireceğiniz süreyi azaltacak ve zaman kaybınızı en düşük seviyelere düşürecektir. Ön ödeme sistemi bulunan, yüksek taşıma kapasiteli araçlar ile kesintisiz ulaşımınızı sağlayacaktır. Otobüs veya diğer ulaşım araçlarını beklerken geçirdiğiniz süreyi unutun. Metrobüsler hızlı iniş-biniş kolaylığı sağladığı için diğer taşıma araçlarına oranla daha kısa sürede varışınızı sağlayacaktır. Ayrıca metrobüsler trafik sorununa “Bypass” yapmaktadır. Ana arteller üzerinde bulunan metrobüsler sayesinde İstanbul’un dört bir yanına çaba sarf etmeden ulaşabileceksiniz. Tüm bu imkanları göz önüne alırsak, ilk avantaj olarak yüksek hızlı araçlar ve gelişmiş inovasyonu ile ulaşım hızını gösterebiliriz.


2:Bütçe ve Zaman Tasarrufu | Metrobüse Yakın Konut Projeleri


İstanbul’da ulaşımın maliyeti oldukça yüksektir. İstanbul’un yoğun nüfusu ve sahip olduğu coğrafi özellikler sebebi ile ilçeler arasında ulaşım tek bir vasıta ile vaktinizi ve bütçenizi büyük ölçüde etkilemektedir. Eviniz ve iş yeriniz arasındaki mesafe çoğu zaman uzak mesafelere sahip olabilir. Bu sebeple sabah çok erken uyanmak zorunda kalabilir veya akşam iş çıkışlarında saatler süren trafik yolculuğuna maruz kalabilirsiniz. Fakat İstanbul’da ulaşım araçları ve yeni yapılan bağlantı yollarının sayısının artması ile bu sorun ortadan kalkmaktadır. Genelde metrobüse yakın konut projeleri de bu sorununuza tamamen çözüm olacaktır.


Metrobüse yakın konut projeleri gün geçtikçe artmaktadır. Ve aktarma yapmanıza gerek kalmadan evinizden çıkıp işyerinize veya günlük ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca metrobüsler genelde hastane, okul veya kamusal ihtiyaçlarınızın yanı başında bulunmaktadır. Bu sebeple gün içerisinde yolculuk yapmanız gerektiğinde hem bütçeniz hem de zamanınız koruma altında olacak. Metrobüse veya metro gibi diğer bütçe dostu ulaşım araçlarına yakın hatta yürüme mesafesinde bulunan konut projeleri hakkında bilgi almak için buradan bize ulaşabilirsiniz.


3:Konforlu Ulaşım | Metrobüse Yakın Konut Projeleri


Metrobüse yakın konut projeleri, işletmeler, alışveriş merkezleri, kamusal alanlar, caddeler her zaman konfor alanı olarak kabul edilmektedir. İstanbul’da özel aracınız veya otobüs, minibüs, taksi, dolmuş gibi ulaşım araçları müthiş yoğunluğu sebebi ile vaktinizi çalarken aynı zamanda konfor alanınızın dışına çıkmanıza sebep olur. Fakat metrobüs ve metrolar, sahip oldukları yüksek yolcu kapasitesi ve iniş-çıkış rahatlığı sağlayan sistemi ile konforlu ulaşım sağlamaktadır. Ayrıca iklimlendirme koşullarının sağladığı artılar göz ardı edilemez. Her mevsim rahat ve konforlu ulaşım ile ruhsal ve fiziksel enerjiniz de korursunuz. Bu sebeple bir ev satın alırken metrobüse yakın konut projeleri arasından birini seçmeniz halinde uzun saatler süren trafikten kurtulur ve konforlu ulaşım sağlarken bütçenizi korursunuz.


İstanbul’da Ulaşımı Kolaylaştıran 6 Ana Metrobüs Hattı ve Kodları


İstanbul’da metrobüse yakın konut projeleri ve işletmelerin sağladığı faydaları inceledik. Bahsetmemiz gereken diğer bir nokta ise hat uzunluğudur. İstanbul’un her noktasına kolay ulaşım sağlayabileceğiniz metrobüsler, 24 saat hizmet vermektedir. Trafiğe takılmadan İstanbul’un her noktasına kolayca ulaşabileceğiniz metrobüs hatlarını sizler için listeledik.


34               Avcılar- Zincirlikuyu
34A            Söğütlüçeşme-Cevizlibağ
34AS          Avcılar-Söğütlüçeşme
34BZ          Beylikdüzü-Zincirlikuyu
34C            Beylikdüzü-Cevizlibağ
34G            Beylikdüzü-Söğütlüçeşme
34U            Uzunçayır-Zincirlikuyu
34Z            Zincirlikuyu- Söğütlüçeşme


Fortis Sinanlı | Kadıköy’ün Tam Merkezinde İstanbul’u İzleyin!Metrobüse Ulaşım: 20 adım
Adres: Eğitim, Yıldırım Sokak. No:3, 34722 Kadıköy/İstanbul


549.000 TL'den Başlayan Fiyatlar
50 m² (10.98TL/m²)


Konut Tipi           : Daire
Geliştirici            :Yiğit İDK Group
m2 Aralıkları     : 50 - 330 m²
Teslim Tarihi     : Hazır


Metrobüse yakın konut projeleri arasında yıldız gibi parlayan Fortis Sinanlı, eşsiz manzarası ile hayalleri süslüyor. Fortis Sinanlı, tüm İstanbul’u ayaklarınızın altına seriyor. İstanbul’un her iki yakasını da pencerenizden görebileceğiniz proje, metrobüse yalnızca 20 adım uzaklıkta. Ayrıca metro ve Avrasya Tüneli’nin yanı başında bulunan proje, Moda, Kadıköy Meydanı ve Bağdat Caddesi’nin birleştiği bir noktada bulunduğu için “Yeni Kadıköy’ün kalbi” olarak tanımlanıyor.


Metrobüs'e 20 Adım!

Fortis Sinanlı Kadıköy, trafikte uzun süreler harcamadan ulaşımınızı sağlamanın yanı sıra, konforu yeniden tanımlayan daire planları ile de benzersiz imkanlar sunmaktadır. Karma yaşam projesi olan Fortis Sinanlı’da bir ofis veya konut satın alarak yaşamınızı baştan aşağı değiştirebilirsiniz. Yüksek tavanlı geniş ve ferah daireler, İstanbul manzarasını ayaklarınızın altına seren balkonları ile de seçkin yaşamın kapılarını aralıyor. Metrobüse yakın olmasının yanı sıra proje içerisinde yer alan cadde mağazaları ile ihtiyaçlarınız yanı başınızda! Ayrıca Fortis Sinanlı, ana arterlerin ortasında bulunan lokasyonu sebebi ile de hayatınızı kolaylaştırırken, yüksek yatırım değeri ile kazancınızı artıracak. Kentsel dönüşüm için pilot bölge olarak gösterilen Kadıköy, yatırım yapmak için en kıymetli ve tercih edilen ilçedir. Metrobüse’e 20 adım, Avrasya Tüneli’ne 5 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 23 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Ayrıca en yakın alışveriş merkezi ve neredeyse tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan işletmelerin bulunduğu Bağdat Caddesi 3 dakika mesafededir.


Metrobüse yakın konut projeleri, sürekli artan değeri ile yatırım fırsatı sunmaktadır. İstanbul sürekli gelişen ve nüfus yoğunluğu artan bir şehir olması sebebi ile ulaşımın en çok vakit aldığı şehirdir. Bu sebeple metrobüs veya metro gibi yüksek kapasiteli ulaşım araçları, bir ev satın alınırken en çok aranan özellikler arasında başta gelmektedir. Fortis Sinanlı Kadıköy, metrobüsün yanı başında bulunmasının yanı sıra diğer ulaşım araçlarına yakınlığı ile yaşamın merkezinde bulunmaktadır. Fortis Sinanlı, tüm bu olanaklardan dolayı tercih sıralamanızda ilk sıralarda yer alacak. Fortis Sinanlı ve diğer metrobüse yakın konut projeleri hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz!


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Yenitepe Kadıköy | Çağdaş Mimarisi ile Şehrin Merkezinde Yaşam!Metrobüse Ulaşım: 1 Dakika
Adres: Dumlupınar Mah. Uçar Sokak No: 78 Kadıköy/İstanbul


1.045.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
73 ² (14.315 TL /m²)


Konut Tipi        : Daire
Geliştirici         : Nuhoğlu İnşaat
m2 Aralıkları  : 73 - 307 m²
Teslim Tarihi  : Hazır


Metrobüse en yakın konut projeleri arasında yalnızca 1 dakika mesafede bulunan Yenitepe Kadıköy, 1100 daireden oluşuyor. Farklı tip daireleri ve sosyal olanakları ile dikkat çeken Yenitepe Kadıköy, merkezi konumu ile de hayalleri süslüyor. İstanbul’da özel aracınızla veya otobüs gibi toplu taşıma araçları ile değil aynı zamanda merkezi noktalara olan yakınlığı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. İstanbul’un bütün ulaşım sorununa karşı çözüm getiren Yenitepe Kadıköy, proje ayrıntılarını inceledikten sonra hayallerinizi süsleyecek. Ayrıca Yenitepe Kadıköy, yatırım aracı olarak da dikkat çekiyor.


Çağdaş mimarisi ile Kadıköy’de yükselen Yenitepe Kadıköy, kent yaşamının tüm avantajlarını hayatınıza taşıyor. Üçgen forma sahip Yenitepe Kadıköy projesi, kentin siluetini yansıtan estetik bir mimari olarak dikkat çekiyor. Her cephesi farklı bir manzaraya sahip olan Yenitepe Kadıköy, su ve enerji dostu bir proje olma özelliği taşıyor. Çevreye duyarlı projeler, İstanbul’da kentsel sürdürülebilirlik açısından yüksek değer taşımaktadır. Hala neden Yenitepe Kadıköy diye soruyorsanız, şehir temposunun yoğun olduğu bir bölgede huzurlu bir yaşam dikkatinizi çekebilir. Farklı tip dairelerin tümünde aynı konforu bulacaksınız. Ve üçgen formu sayesinde dairenizin her cephesinden İstanbul’un eşsiz manzarasını izleyebilirsiniz.


Yenitepe Kadıköy, özgün tasarımı ile değerli bir profile sahip ve metrobüse yakın konut projeleri arasında dikkat çeken bir yaşam merkezi olarak nitelendiriliyor. Yenitepe Kadıköy’de yaşarken ulaşabileceğiniz noktaları özellikle saymak gerekli değildir çünkü Kadıköy’ün merkezinde bulunan proje ile tüm ihtiyaçlarınız birkaç adım uzağınızda olacak.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Sunpark Evleri | Şehrin Merkezinde, Gürültüden Uzakta Yaşam!Metrobüse Ulaşım: 5 dakika
Adres: Dereağzı Mahallesi Sultan Fatih Cad. No : 67 Beylikdüzü / İSTANBUL


454.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
75 m² (6.053 TL/m²)


Konut Tipi         : Daire
Geliştirici          : Oryal İnşaat - Özyap İnşaat
m2 Aralıkları   : 75 - 184 m²
Teslim Tarihi   : 2020 Haziran


Metrobüse yakın konut projeleri arasında denize yakınlığı ile dikkat çeken Sunpark Evleri, değerli lokasyonu ile kazançlı bir yatırım olarak dikkat çekiyor. Beylikdüzü bölgesinin en değerli konut projelerinden biri olan Sunpark Evleri, İstanbul’un en gözde lokasyonlarından birinde olması sebebi ile bütün imkanlara kolayca ulaşabileceğiniz bir proje olarak gösteriliyor. Deniz manzaralı geniş ve ferah daireleri ile dikkat çeken Sunpark Evleri, sosyal imkanları ile de konut alıcılarının hayallerini süslüyor.


Şehrin göbeğinde fakat gürültüden izole bir yaşam istiyorsanız, Sunpark Evleri tercihleriniz arasında ilk sırada yer alacaktır. Sunpark Evleri birçok temel ihtiyacınıza maksimum 2-3 dakika uzaklıkta olması ile de hayatınızı kolaylaştıracak. Projeye en yakın hastane 2 dakika mesafededir. Metrobüs, E5, İDO, Marina ve Sahil gibi önemli noktalara yakınlığı ile yaşamınızı kolaştıracak olan proje, zamanınızı korumak için tasarlanmıştır. Büyükçekmece'ye 4 dakika mesafede bulunan projenin yaklaşık %70’lik yeşil kısmı, huzurlu bir yaşamı garanti ediyor! 6 bloktan oluşan projede bütçenize ve yaşam standartlarınıza en uygun daire tipini seçmek için bize ulaşabilirsiniz.


Sunpark Evleri, metrobüse yakın olan konut projeleri arasında doğru lokasyonu, uygun fiyatı ve özel mimarisi ile dikkat çekmektedir. Denize giden yol eviniz olsun istiyorsanız, Beylikdüzü’nün en değerli lokasyonunda bulunan Sunpark Evleri hayatınıza değer katacak!


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Brand İstanbul Beylikdüzü | Beylikdüzü’nün En Merkezi Noktasında Yaşam!Metrobüse Ulaşım: 2 dakika
Adres: Büyükşehir, 34520 Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü/İstanbul


500.328.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
82 m² (6.101 TL/m²)


Konut Tipi          : Rezidans
Geliştirici           : EMS Yapı
m2 Aralıkları    : 82 m² - 132 m²
Teslim Tarihi    : Haziran 2021


Metrobüse ve diğer ulaşım akslarına yakın olması sebebi ile hayalleri süsleyen konut projeleri arasında en yenisi Brand İstanbul! İstanbul’da yaşayanların en büyük sorunu olan trafik için tek çözüm ise metrobüs ve metro gibi hızlı ve yüksek kapasiteli ulaşım araçlarıdır. İşte EMS Yapı tarafından geliştirilen Brand İstanbul, ulaşım sorununu kökten çözecek bir proje ile konut alıcılarına çözüm sunmuştur.


Brand İstanbul, metrobüse yakın konut projeleri arasında belki de en yakın mesafede bulunan projelerden biridir. Beylikdüzü’nün en merkezi konumunda bulunan Brand İstanbul, sosyal donatıları ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Brand İstanbul 4 ayrı konsepte sahip olan 4 bloktan oluşmaktadır. Her bloğu birbirinden ayrı olan karma proje, yeşil alanları ve özel çevre düzenlemesi ile huzurlu bir yaşam sunmaktadır. Ayrıca çocuklu aileler için çocuk oyun alanları, çocuk parkı, yürüyüş alanları gibi imkanları bulunmaktadır. Brand İstanbul, Beylikdüzü için marka olmaya aday bir proje olarak gösterilmektedir.


Brand İstanbul projesinin sizler için tasarladığı en büyük avantaj ise en ayrıcalıklı mağazalara bir asansör mesafesinde bulunmaktır. Brand İstanbul projesi dışa açık mağazaları, ticari üniteleri, ofis ve suit blokları ile tüm ihtiyaçları tek bir proje altına toplamıştır. Sizde İstanbul’da benzeri olmayan ve tüm ihtiyaçlarınızın tek bir çatı altında toplandığı projeden bir daire almak istiyorsanız, bize ulaşmanız yeterli olacak! Bu benzersiz projede daireler hızla tükenmektedir. Metrobüse veya yaşam merkezine yakınlığı ile konut alıcılarını etkileyen Brand İstanbul veya diğer projeler hakkında bilgi almak için buradan bize ulaşabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Azur Marmara Beylikdüzü | Denizin Işıltısı Tüm Gün Evinizde!Metrobüse Ulaşım: 5 dakika
Adres: Kavaklı, Havadar Sokak 15/1, 34520 Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi | Beylikdüzü-İstanbul


994.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
126 m² (7.888 TL/m²)


Konut Tipi       : Daire
Geliştirici        : Azur Grup
m2 Aralıkları  : 126 m² - 236 m²
Teslim Tarihi  : Hazır


Metrobüse yakın konut projeleri arasından sizi doğayla buluşturmayı amaçlayan Azur Marmara,  lüksü yeniden tanımlıyor. Şehrin merkezinde kalabalıktan ve gürültüden izole bir hayat sürmek için Azur Marmara, aile boyu keyifli bir hayat teklif ediyor. Azur Marmara, deniz ile baş başa bir yaşam sunmaktadır. West İstanbul Marina’ya yürüyerek ulaşabilir ve deniz kıyısında yürüyüş yapabilir veya oturup rahat bir nefes alabilirsiniz. Şehrin gürültüsünü kapınızın ardında bırakan Azur Marmara, geniş balkonları ile hayalleri süslüyor. Her detayında konforu yeniden tanımlayan Azur Marmara, sizler için lüksü yeniden tanımlıyor. Modern mimarisi ve estetik çizgileri ile yaşamınıza farklı bir renk getirmeyi amaçlayan Azur Marmara, konumu ve ulaşım akslarına yalnızca birkaç adım uzakta olması ile sizi zaman kaybından korurken konforlu bir yaşam sunuyor.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Arena Nüans Beylikdüzü | Ayrıcalıklı Rezidans Yaşamı!Metrobüse Ulaşım: 5dakika
Adres: Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 2289. Sok. No:9 Esenyurt/İstanbul


450.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
70 m² (628 TL/m²)


Konut Tipi         : Daire
Geliştirici          : Pusula İnşaat
m2 Aralıkları   : 70 m² - 363 m²
Teslim Tarihi    : Mart 2022


Ulaşım akslarına yakın konut projeleri arasında belki de en ayrıcalıklı yaşamı sunan Arena Nüans, metrobüse yalnızca 5 dakika mesafede bulunmaktadır. Hayat standartlarınızı değiştirmek için tasarlanmış olan Arena Nüans projesi size ömür boyu tatil yapma fırsatını sunuyor.


Her ihtiyacınızı karşılayacak üniteleri içerisinde bulunduran proje, görkemli yapısı ile görenleri kendine hayran bırakıyor. İstanbul’da kalabalıktan izole, huzurlu bir yaşam istiyorsanız sizlere 7 yıldızlı otel hissini yaşatacak Arena Nüans, en yeni ve gözde proje olarak hayallerinizi süsleyecek. 8.532 m2 arazi üzerine konumlandırılmış Arena Nüans, seçkin yaşamın kapılarını aralamak için en doğru tercih olabilir.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Arifoğlu Residence Beylikdüzü | Zarif ve Konforlu Mimari Yapı!Metrobüse Ulaşım: 2dakika
Adres: Adnan Kahveci Mah. Atakent Cad. No:31 Beylikdüzü/İstanbul


435.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
69 m² (6,304 TL/ m² )


Konut Tipi         : Rezidans
Geliştirici          : Arifoğlu İnşaat
m2 Aralıkları   : 69 m² - 142 m²
Teslim Tarihi   : Hazır


Metrobüse yakın konut projeleri arasında konsept ve tasarımı ile adım attığınız ilk anda kendi evinizde hissettiren Arifoğlu Residence, sahilin yanıbaşında bulunuyor. Sahilin eşsiz güzelliğini ömür boyu yanı başınızda hissetmek istiyorsanız, Arifoğlu Residence sizler için tasarlandı. İstanbul’un sürekli değer kazanan bölgesi Beylikdüzü, gayrimenkul yatırımı için çok değerli bir bölgedir. Huzur ve mutluluğunuz için tüm fonksiyonları içinde barındıran Arifoğlu Residence, ulaşım araçlarına ve denize olan yakınlığının yanı sıra, tüm ihtiyaçlarınızın yanı başında bulunuyor.


Merkezi konumu ile hem hızlı yatırım geri dönüşü sağlayacaksınız hem de tüm ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşacaksınız. Bu konforlu yaşama ulaşmak için bize ulaşmanız yeterli! Hızla tükenen dairelerden birine sahip olmak için buradan iletişim formu gönderin ve ücretsiz danışmanlık alarak metrobüse yakın konut projeleri arasından birine sahip olun!


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Westside İstanbul Beylikdüzü | E-5’in Yanı başında Büyüleyici Koru Yaşamı!Metrobüse Ulaşım: 2 dakika
Adres: Barış, Mehmetçik Cd. No:10, 34520 Beylikdüzü/İstanbul


404.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
38 ² (10.63 TL/m²)


Konut Tipi        : Apartman Dairesi
Geliştirici         : Şahinler Holding
m2 Aralıkları  : 38 - 212 m²
Teslim Tarihi  : Hazır


Metrobüse yakın konut projeleri arasından lokasyonu ile görenleri kendine hayran bırakan bir proje olarak Westside Beylikdüzü, koru yaşamının huzurunu evinize taşıyor. Özel lokasyonunun yanı sıra 10 katlı bloklardan oluşan 1152 dairesi ile tüm yaşam ve bütçe seçeneğine uygun imkanlar sunuyor. Şehrin tam merkezinde aynı zamanda bir okadar uzağında bir yaşam hayal edin. Atacağınız birkaç adım ile tüm havanız değişecek. Sabah sporunuzu yapabileceğiniz yemyeşil bir koru alanı bulunan proje muhteşem sosyal donatıları ile de hayalleri süslüyor.


Evinizin önünden metrobüs ve daha birçok ulaşım imkanına erişebileceğiniz Westside Beylikdüzü, zamanınızı korumak için tasarlanmış diyebiliriz. Evden çıkmadan önce acele etmenize gerek kalmadan ve yorulmadan ulaşım sağlayacaksınız. Stres ve yorgunluk yaşamadan, koru içerisinde gizlenmiş aynı zamanda merkezi bir konumda bulunan bir konut projesi olan Westside Beylikdüzü sizleri bekliyor! Hızla tükenen dairelerden birini alarak hem geleceğe hem yaşamınıza yatırım yapabilirsiniz…


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


NEF Bahçelievler | Merkezi Konumu ile Değerlenen Havuzlu EvlerMetrobüse Ulaşım: 1km-15 dakika
Adres: Bahçelievler Mahallesi, Adnan Kahveci Bulvarı, Eski Londra Asfaltı, No:5, Bahçelievler, İstanbul


744.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
61m² (12.196 TL/m²)


Konut Tipi       : Daire
Geliştirici        : Timur Gayrimenkul
m2 Aralıkları  : 61 m² - 289 m²
Teslim Tarihi  : Eylül 2020


Metrobüse yakın konut projeleri arasında merkezi konumu ve sosyal donatıları ile lüks tanımını somutlaştıran NEF Bahçelievler, yaşam kalitenizi artıracak. Yaşadığınız lokasyon hayatınızı baştan aşağı değiştirmeye yeterli olan bir faktördür. Bu sebeple ev almadan önce bakmanız gereken ilk özellik lokasyon özellikleridir. Metrobüse veya metroya yakın konut projeleri bu sebeple yüksek talep görmekte ayrıca uzun vadede yüksek değer artışı ile geri dönüşü muazzam yatırım aracı olarak gösterilmektedir. Tüm bunların yanı sıra sizler için listelediğimiz metrobüse yakın konut projelerinin tümü benzersiz fırsatlar sunmaktadır.


Nef Bahçelievler, mini sera, pop-up dükkanlar ve meydan kahvesi gibi farklı sosyal imkanlar sunmaktadır. Ayrıca Nef Bahçelievler diğer konut projelerine göre farklı bir imkan sunmaktadır. Foldhome konsepti ile yeni bir anlayış sunan Nef Bahçelievler’de yalnız yararlandığınız imkanlar için ücret ödeyeceksiniz. Foldhome konsepti sayesinde projeye dahil olan imkanlar arasından kullanmadığınız fonksiyonları, aidat ücreti üzerinden düşürerek bütçenizi koruyabilirsiniz. Bu sistem kısaca “kullan-öde” şeklinde tanımlanıyor. Bu sistem sayesinde aidat ücretlerinden büyük oranda tasarruf ederken, lüks bir yaşam alanına sahip oluyorsunuz.


Nef Bahçelievler, metrobüse ve metro gibi ulaşım akslarına yakın konut projeleri arasında ilk sıralarda bulunmasının yanı sıra merkezi konumu ile de yaşamınızı kolaylaştırmaktadır. Merkezi konumu sebebiyle sürekli değerlenen Bahçelievler’de ulaşım aracına ihtiyaç duymadan da alışveriş, eğitim merkezleri gibi birçok yaşamsal ihtiyacınıza yürüyerek de ulaşabileceksiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)Collet Avcılar | Mega Projelerin Ortasında Yatırım Olanağı! Metrobüse Ulaşım: 1km -15dk
Adres: Firuzköy Mah, Firuzköy Blv. No:210, 34325 Avcılar/İstanbul


744.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
61m² (12.196 TL/m²)


Konut Tipi       : Daire
Geliştirici        : Timur Gayrimenkul
m2 Aralıkları : 61 m² - 289 m²
Teslim Tarihi  : Eylül 2020


Metrobüse ve diğer ulaşım akslarına yakın olması ile konut projeleri arasındaki rekabette ilk sıralarda yer alan Collet Avcılar, yaşamınıza değer katmayı amaçlıyor. Collet Avcılar, muhteşem göl ve deniz manzarası ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Avcılar’da bulunan konut projesi, gün boyu denizin ışıltısını evinize dolduruyor. Türkiye’nin mega projelerinden olan Kanal İstanbul, Küçükçekmece gölü ve Marmara denizinin bir araya geldiği Collet Avcılar’da yaşam, eşsiz olanaklar sunuyor. Deniz ve göl yansımalarının tüm gün sunduğu benzersiz maviliğin yanı sıra özel bahçeye sahip yüksek tavanlı dubleks daireleri ile cazibe kazanıyor. Avcılar, İstanbul’da kalabalığın en yoğun bölgelerinden biri olmasına rağmen, evinize girdiğinizde izole bir hayat teklif ediyor. Kalabalığın ortasında sakin ve huzurlu bir yaşam istiyorsanız, Collet Avcılar sizler için tasarlandı.


Collet Avcılar projesinden bir daire almayı planlıyorsanız sağlık, eğitim, alışveriş merkezleri gibi birçok ihtiyacınıza kolayca ulaşacaksınız.


Collet Avcılar’a yakın Sağlık Merkezleri:
• Avcılar Hospital, Doğa Hastanesi
• Etik Life Tıp Merkezi
• Medicana Avcılar
• Murat Kölük Devlet Hastanesi
• Liv Hospital


Collet Avcılar’a Yakın Eğitim Merkezleri:
• İstanbul Üniversitesi
• Esenyurt Üniversitesi
• Gelişim Üniversitesi
• Doğa Koleji
• Işık Okulları
• Bahçeşehir Koleji


Collet Avcılar’a Yakın Alışveriş Merkezleri:
• Pelikan Mall
• Torium Avm
• AkBatı Avm
• City Center
• Otoport Avm
• 5M Migros


Metrobüsün yanı sıra diğer ulaşım araçları ile kolay ulaşımın avantajları sizleri büyüleyecek. Collet Avcılar ve diğer metrobüse yakın konut projeleri arasından birine sahip olmak istiyorsanız, Projeskop sizler için benzersiz fırsatlar sunuyor.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Mesa Çubuklu Beykoz | Orman ve Deniz Manzaralı Konumu ile Şehrin Merkezinde Yaşam!Metrobüse Ulaşım: 5dakika
Adres: Soğuksu, Karadut Sk. No:2, 34800 Beykoz/İstanbul


1.359.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
79 m² (17.202TL/m² )


Konut Tipi          : Daire
Geliştirici           : MESA Mesken Sanayii A. Ş.
m2 Aralıkları     : 79 - 416 m²
Teslim Tarihi     : Hazır


Metrobüse yakın konut projeleri arasından en özel imkanları sunan projeyi sona bıraktık. Mesa Çubuklu, İstanbul’un en gözde konut projelerinden biri olarak konut alıcılarının hayallerini süslüyor. Beykoz’un büyüleyici atmosferini evinizin içine taşıyan Mesa Çubuklu, konut alıcıları için ayrıcalıklı fonksiyonlara sahip! Metrobüse yalnızca 5 dakika mesafede bulunan Mesa Çubuklu, aynı zamanda Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün Anadolu yakası ayağında konumlanmıştır. Orman ve boğaz manzaralı dairelerden birini satın alarak, şehrin her noktasına kolayca ulaşabilirsiniz.


İstanbul’da konut projelerine değer katan özelliklerden biri kolay ulaşımdır. Yatırım değeri ve hızlı geri dönüş süresi ile bütçenizi koruyan projeler genelde ulaşım araçlarına yakın olan tasarımlardır. Bu sebeple İstanbul’da bir ev satın almadan önce çevre koşullarını dikkatle incelemelisiniz. Mesa Çubuklu projesi, metrobüse yakın konut projeleri arasından en merkezi konumda bulunan tasarım olarak öne çıkmaktadır. Batısında İstanbul Boğazı, doğusunda Şile bulunan Mesa Çubuklu aynı zamanda Kuzey Ormanlarına komşudur. Tüm bu fonksiyonlar, sizin isteklerinizi karşılıyor ise bize ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz) BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu