Çubuklu 28 Mesa Vizyonuyla Beykoz’da Yükseliyor

Çubuklu 28, inşaat ve konut projeleri sektöründe yarım asırlık tecrübesiyle Mesa, İstanbul'daki en iddialı projelerinden birini hayata geçirdi. Beykoz'da yükselmeye devam eden Çubuklu 28, sizlere ayrıcalıklı bir yaşamın kapısını açıyor.

 

Manzarası Hayrete Düşürüyor!Anadolu Yakası'nın en huzur dolu, en yaşanabilir ilçelerinden biri olan Beykoz, Çubuklu 28 projesiyle, değerine değer katıyor! Diğer İstanbul konut projelerinden net bir şekilde ayrışan Çubuklu 28 konut projesi; özel mimarisi, kalitesi ve muhteşem manzarasıyla ön plana çıkıyor.  İstanbul Beykoz ilçesinde yer alan bu harika projenin bir tarafı ormana bakarken diğer tarafı ise boğaz manzarasına ev sahipliği yapıyor. Tüm bu özellikleri ve İstanbul'daki diğer konut projelerinden ayrılan yapısıyla Çubuklu 28, Mesa firmasının en iddialı projelerinden biri haline geliyor.

 

İdeal Bir Yaşam Anlayışı"İdeal bir yaşam" anlayışı ve şiarıyla tasarlanan Mesa Çubuklu 28 projesi, çevreye son derece uyumlu bir mimari ile karşımıza çıkıyor. Beykoz'un doğal ve saf dokusuna uyumlu bir şekilde tasarlanan konut projesi, farkını yüksek standartlı bir yaşam sunmasıyla ortaya koyuyor. Daire sakinleri için seçkin ve son derece ayrıcalıklı bir yaşam ortamıyla Çubuklu 28, tam da sizin isteklerinize cevap verir türden bir konut projesi.

 

Son Derece Estetik Bir MimariBeykoz'da yükselen Çubuklu 28 konut projesi, son derece estetik ve yalın bir mimari ile tasarlandı. Aynı zamanda proje; sakinlerine, İstanbul karmaşasından uzak, mükemmel bir rezidans konforu ve rahatlığını yaşatıyor. Daire ve oturma seçeneklerinde yelpazesi son derece geniş olan Çubuklu 28, yaşam tarzına uygun alternatifleri önünüze getiriyor. Beykoz'un öncü projelerinden biri olan Mesa Çubuklu 28, 1+1, 2+1, 3+1, seçeneklerinin yanı sıra çatı ve dubleks alternatifleri de sunuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 çatı dubleksi seçeneğiyle birlikte 4+1 bahçe dubleksi de yine Çubuklu 28 projesinde, son derece uygun fiyatlarıyla yer alıyor.

 

Hayal Ettiğiniz Yaşam Burada!Mesa Çubuklu 28 projesi, İstanbul’un en etkileyici ormanlarından birine bakan konumu, eşsiz boğaz manzarası ve sunduğu sosyal olanakları ile hayal ettiğiniz yaşamı sizlere sunuyor. Mesa Çubuklu 28, yüksek imkanlı sosyal tesis seçenekleri ile ailelere güzel vakit geçirebilecekleri alanlar yaratıyor. Spor merkezi, spa, havuz, sauna, buhar odası gibi birçok sosyal etkinlik alanlarıyla, her anın tadına varabilmeniz mümkün. Çubuklu 28, ferah alanları ve dört bir yanı güneş alan daireleri ile yaşamınızın değerini oldukça arttırmış oluyor.

 

Mesa Çubuklu 28 ile Ulaşım Sorunsuzİstanbul doğası ve doğal güzelliğinin tam ortasında bulunan Mesa Çubuklu 28, konumu itibariyle de ulaşım olanaklarının tüm avantajlarına sahip. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5 dakikalık mesafede yer alan proje, İstinye Feribot İskelesi’ne ise sadece 7 dakika uzaklıkta yer alıyor. Levent’e 10, Maslak’a 12, Ataşehir’e 15, Bağdat Caddesi’ne ise yalnızca 30 dakikalık uzaklığıyla Çubuklu 28, ulaşım ve trafik derdinize son veriyor!


Tatil Bölgeleri Hemen Yanınızdaİş temposundan bunaldığınız ya da şehrin karmaşasından uzaklaşmak istediğiniz anlarda gidebileceğiniz, kısa süreli de olsa tatil yapabileceğiniz bölgeler, Çubuklu 28 ile hemen yanı başınızda. Polonezköy’e 15, Riva'ya ise sadece 19 dakikalık mesafesiyle Çubuklu 28, gününüzü kurtaracak tatil planlarına dahil olacak! Eşsiz tasarımıyla göz kamaştıran Çubuklu 28, hayatın her anını çok özel yaşamanız için tasarlandı.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu