Mersin’in Yükselen Değeri: Atlas Teras Konut Projesi

Atlas Teras konut projesi, şehrin en gözde bölgelerinden biri olan Toroslar’da hayata geçirildi. Mersin konut projeleri arasında tasarımı ve daire fiyatları ile ön plana çıkan yapı, kusursuz bir konut yaşamı vadediyor! Şehrin en değerli bölgelerinden birinde yükselen proje, ferahlığı sonuna kadar hissetmenizi sağlıyor.

 

Atlas Teras ile Mutluluğu Hissedin!


 

Her metrekaresinin özenle tasarlandığı Atlas Teras konut projesi, mutlu ve huzurlu bir yaşam vadediyor! Estetik tasarımıyla son derece modern bir yapıya sahip olan proje, özenli bir çalışmanın sonucunda hayata geçirildi. Geniş kullanım alanları, ferah daireleri ve konut bahçeleri ile mutluluk hissini sonuna kadar hissedeceğiniz konut projesinde, konfor dolu günler sizleri bekliyor! Her bütçe için uygun fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri ile kolayca konut sahibi olmanızı sağlayan proje, şehrin en değerli bölgesi Toroslar’da yükseliyor! Taksitlendirme seçeneklerine yer verilen konut projesi aynı zamanda banka kredilerine de uygun bir şekilde satışlarına devam ediyor! Mersin’in en huzur veren bölgesinde, kusursuz bir konut hayatı sizler için şekilleniyor!

 

Dört Bir Yanınız Yeşillerle Kaplı!


 

Mersin’in en huzurlu, en sakin bölgelerinden biri olan Toroslar, harika doğası ve eşsiz atmosferi ile ferah bir yaşam sunuyor. Atlas Teras konut projesi ile çehresine değer katan ilçe, birçok doğal güzelliği de sizlerle buluşturuyor. Yemyeşil doğası ve tertemiz havasıyla şehrin en güzel yeri olan Toroslar, Atlas Teras ile daha da yaşanabilir oluyor. Doğanın merkezinde konumlanan konut projesi ile birlikte ferah bir yaşamın içinde yer alacak, tertemiz oksijen ile her sabaha huzurlu başlayacaksınız! Yeşilin her tonunu burada keşfedecek, benzersiz bir doğa ortamının içinde yer alacaksınız. Mersin’in en kaliteli konut projesi Atlas Teras ile hayal ettiğiniz konut yaşamına, son derece kolay bir şekilde sahip olacaksınız!

 

Merkezi Lokasyon ile Ulaşım Kolaylığı!


 

Şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesi Toroslar’da hayata geçirilen Atlas Teras konut projesi, şehir içi ve şehir dışı ulaşımlarınızın tümünü kolay ve konforlu bir hale getiriyor. Adana – Erdemli otoyoluna komşu olan konut projesi, kolay ve pratik bir şekilde seyahat etmenizi sağlarken hayatı merkezde yaşamınıza olanak tanıyor. Merkezi lokasyonu ile birçok avantajı sizlere sunan proje, ayrıcalıklı bir konut yaşamının kapılarını ardına kadar açıyor. Mersin Gözde Yolu’na dakikalar içinde erişim sağlamanıza imkan sağlayan proje sayesinde bütün seyahatleriniz konforlu ve rahat bir hale geliyor. Şehrin en kapsamlı konut projesinde prestijli bir yaşam sizler için şekilleniyor!

 

Rahat Bir Yaşam Tarzını Benimseyin!


 

Atlas Teras konut projesi, geniş ve ferah oturma seçenekleri ile hayatınıza rahat bir yaşam tarzı getiriyor! Şık ve kullanışlı daire alanları, ihtiyaçlarınıza en uygun kullanım alanını rahat bir şekilde seçmenize olanak tanıyor. Her metrekaresinde ince bir işçiliğin bulunduğu konut projesinde, prestijli bir konut yaşamı sizler için şekilleniyor! 75.000 metrekarelik, devasa bir arazi üzerine tasarlanan Atlas Teras konut projesi, 78 adet konut dairesine ev sahipliği yapıyor. Farklı metrekare ölçüleriyle, bütün ihtiyaç ve isteklerinize cevap sağlayan konut daireleri, uygun fiyatları ile de rahatça ev sahibi olmanızı sağlıyor. Her metrekaresinde konforu ve kaliteyi hissedeceğiniz konut daireleri, dört farklı konseptten meydana geliyor.

 

Uygun Fiyatlar ile Rahatça Seçim Yapın!


 

Mersin’in en kaliteli konut projesinde, uygun daire fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri yer alıyor. Böylelikle ihtiyaçlarınıza en uygun yaşam alanını, son derece kolay ve rahat bir şekilde satın alabiliyorsunuz. Farklı metrekare ölçüleri sayesinde ideal yaşam alanlarınızı kolaylıkla oluşturabileceğiniz konut projesinde, 2+1, 3+1, 4+1 ve son olarak da 5+1 daire seçenekleri yer alıyor. Her biri şık ve kullanışlı tasarlanan konut daireleri, ihtiyaçlarınızın tümünü cevap sağlıyor.

Projedeki 2+1 daire seçenekleri 200 metrekarelik bir alandan oluşurken bir diğer oturma alanı olan 3+1 daire tipleri ise 265 metrekarelik geniş bir alanı kullanımınız için sunuyor. Ferah ve rahat bir yaşam fırsatı sunan 4+1 daire tipleri 326 metrekareden oluşan, son derece geniş bir alanını sizler konforu için oluşturuyor. Mersin’in en kaliteli konut projesinde yer alan son oturma seçeneği ise 501 metrekarelik, geniş ve ferah kullanım alanıyla 5+1 daire tipinden meydana geliyor. Son derece konfor dolu bir konut hayatı vadeden Atlas Teras, her alanında kaliteyi, her detayda prestijli bir yaşamı benimsemenizi sağlıyor!

 

Doğa ile Uyumlu Bir Konut Projesi


 

Şehrin bütün doğasını, kendi bünyesinde yansıtan Atlas Teras, doğa ile barışık yapısı ve çevreyle uyum tasarımı ile kusursuz bir konut yaşamı vadediyor! Tamamıyla özel olarak tasarlanmış peyzaj alanları, mutlu ve konforlu bir yaşamın öncülüğünü yapıyor. Yemyeşil bir doğa ortamı vadeden konut projesi, tertemiz havası ve büyüleyici atmosferi ile yaşamınızın her anına artı bir değer katıyor. Mersin’in en prestijli yapısı olan Atlas Teras konut projesi, benzersiz bir hayatın kapılarını ardına kadar açıyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu