Mebuskent Konut Projesi Ankara’nın Yeni Değeri!

Mebuskent konut projesi, satılık daire fiyatları ile Batıkent’te dikkatleri üzerine çekiyor! Ankara konut projeleri arasında yerini alan yapı, kusursuz bir konut yaşamı kurguluyor! Şehrin en merkezi bölgesinde yükselen proje, hemen teslim seçeneğiyle satışlarına devam ediyor!

 

Mebuskent Projesiyle Kolayca Konut Sahibi Olun!


 

Mebuskent konut projesi, Ankara, Batıkent’te hayata geçirildi. Yüksek tutarlı bir yatırım ile inşaatı tamamlanan konut projesi, şehrin en merkezi bölgesinde yer alıyor! Modern tasarımının yanı sıra sizler için sunmuş olduğu sosyal donanımlar ile eşsiz bir konut deneyimi vadeden proje, hayalini kurduğunuz ev ortamını yalnızca sizler için kurguluyor!

Şehrin en hızlı gelişim gösteren yerinde konumlanan Mebuskent konut projesiyle hayatı yeniden keşfedeceksiniz! Uygun konut fiyatları ve farklı ödeme seçenekleriyle kolay bir şekilde ev sahibi olacak, benzersiz bir hayatın tam merkezinde yer alacaksınız!

 

Ankara’yı, Tam Merkezde Keşfedin!


 

Mebuskent konut projesi, Ankara’nın en değerli bölgelerinden biri olan Batıkent’te hayata geçirildi. 388.000 metrekarelik son derece devasa bir alan üzerine konumlanan Mebuskent, şehir merkezinin sunduğu bütün avantajlardan faydalanmanızı sağlıyor.

Gündelik hayatta ihtiyacını duyduğunuz ne varsa en pratik yoldan ulaşmanızı sağlayan konut projesi, merkezde yaşamanın ayrıcalığını sizlere sunuyor. Ankara’nın en değerli bölgelerinden biri olan Batıkent’te eşi benzeri olmayan bir deneyim sizleri bekliyor!

Devlet hastaneler, eğitim kurumları, bankalar, alışveriş alanları gibi önemli alanlara çevresinde yer veren konut proje, Ankara’yı merkezde yaşamanızı sağlıyor! İhtiyacını duyduğunuz ne varsa, konutunuzdan uzaklaşmanıza gerek kalmadan, son derece kolay bir şekilde ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Şehrin tam kalbinde, benzersiz bir konut deneyimi sunan proje, cazip daire fiyatlarıyla sizleri bekliyor!

 

Ferah Bir Konut Deneyimi Sizleri Bekliyor!


 

Mebuskent konut projesi, ferah oturma seçenekleri ve modern daire tasarımlarıyla, rahat bir konut deneyimi yaşamanızı sağlıyor. 388.000 metrekarelik devasa bir alan üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 900 konut dairesine de ev sahipliği yapıyor. Birinci sınıf malzemelerle donanmış daire seçeneklerinde ferah bir yaşam sizi bekliyor!

Farklı metrekareden meydana gelen, dört adet konsepte sahip konut projesi, geniş ve rahat bir yaşam sunuyor! 1+1, 2+1, 3+1 ve son olarak 4+1 daire tiplerini bünyesinde bulunduran proje, rahatça daire seçimi yapmanıza olanak tanıyor.

Her metrekaresinde konforu ve huzuru bulacağınız konut dairelerinde, ihtiyaçlarınıza en uygun daire alanı seçebileceksiniz. Konforlu ve modern bir hayatın kapılarını ardına kadar açan Mebuskent konut projesi, şehrin en değerli bölgesi Batıkent’te sizler için yükseliyor!

 

Modanın Ritmini Ankara’da Tutun!


 

Mebuskent konut projesi mütemadiyen sosyal yaşamın merkezinde olmanızı sağlıyor. Alışveriş konforunu, oturma alanlarınıza kadar getiren proje, birçok alışveriş alanına yürüyerek ulaşmanızı sağlıyor. Konutunuz hemen yanı başında yer alan mağazalarda, istediğiniz gibi alışveriş yapabilir ve modanın ritmini şehrin en değerli bölgesinde tutabilirsiniz!!

Dünyaca ünlü markaları bünyesinde ağırlayan giyim mağazalarında, alışverişleriniz son derece keyifli bir hale gelecek! Özgürce ruhunuzu ve stilini bu mağazalarda yansıtabilecek ve modanın ritmini şehrin merkezinde tutabileceksiniz! Konfor dolu bir alışveriş imkanı sunan konut projesi, aynı zamanda kusursuz bir konut deneyimi vadediyor!

 

Uygun Daire Fiyatları ve Geniş Oturma Alanları!


 

Mebuskent konut projesi, ideal oturma alanlarınızı kolaylıkla oluşturabilmeniz için geniş oturma seçeneklerini sizler için tasarladı. Oldukça geniş bir şekilde tasarlanan daire planlarında, ihtiyaçlarınıza uygun alanları rahatça seçebileceksiniz. Her metrekaresinde kaliteyi bulabileceğiniz dairelerin tümü, birinci sınıf bir işçilik ile inşa edilmiş durumda.

388.000 metrekarelik, devasa bir konut arazisi üzerinde hayata geçirilen Mebuskent konut projesi, toplamda 900 konut dairesine ev sahipliği yapıyor. Her ihtiyacınıza cevap sağlayan yapısı ve ferah daire alanlarıyla konfor dolu bir hayatın tam kalbinde olacaksınız.

Ankara’nın en merkezi yerinde, prestij dolu bir hayat sunan konut projesi, dört farklı daire tasarımıyla, rahat bir şekilde seçim yapmanızı sağlıyor! Şehrin en değerli yapılarından biri olan proje, dört dörtlük bir konut deneyimi sunmak için Batıkent'te sizleri bekliyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu