Maviden City Projesi ile Konforlu Yaşam

Maviden City projesi, şehrin en değerli bölgesi olan Osmangazi ilçesinde yükseliyor! En donanımlı Bursa konut projeleri arasında yerini alan yapı, daire fiyatları ile dikkat çekiyor! Her bütçe için uygun fiyatlarıyla Maviden City projesi, kolay bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlıyor!

 

Doğaya Uyumlu Bir Proje


 

Bursa’nın benzersiz doğasıyla tamamen uyumlu bir şekilde hayata geçirilen konut projesi Maviden City, yeşile ve doğaya saygılı, modern bir yaşamın öncüsü olarak karşımıza geliyor. Şık mimarisi ve estetik tasarımıyla, şehrin en iddialı projeleri arasında olan yapı, özgün yaşam standartlarıyla alıcısına kusursuzluğu vadediyor! Bursa’nın en değerli bölgesi olan Osmangazi’de yükselen proje, şehrin doğasını yansıtan, prestijli bir konut hayatını sizlerin konforuna sunuyor!

 

Nefes Aldıran Yaşam Alanları


 

Bursa’nın en prestijli konut projesi olan Maviden City, bünyesinde yer verdiği geniş oturma seçenekleri sayesinde ferah bir yaşama adım atmanızı sağlıyor. Son derece kullanışlı ve geniş bir şekilde tasarlanan daire tipleri, ihtiyacınıza en uygun alanları sizlere sunuyor. 14.000 metrekareyi aşkın bir alan üzerinde hayata geçirilen proje, 158 daireye ev sahipliği yapıyor. 2+1, 3+1 ve son olarak 4+1 da daire konseptlerine sahip proje, ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturmanızı sağlıyor.

Projedeki 2+1 daire tipleri 92 metrekareden meydana gelen bir oturma seçeneğinden oluşurken 3+1 daire tipleri ise 121 metrekarelik ferah ve geniş bir alanı sizlerin konforuna sunuyor. Son olarak 4+1 daire tipine yer verilen konut projesinde, 182 metrekareden oluşan bir kullanım alanı, sizlerin ferah bir yaşam sürmesi için planlanmış. Geniş ve nefes aldıran alanlarıyla ideal yaşam alanlarınızı kolaylıkla oluşturabileceğiniz projede, daire seçimi yaparken herhangi bir zorluk yaşamayacaksınız.

 

Uygun Fiyatları ile Cezbediyor!


 

Şehrin en değerli bölgesinde yer alan Maviden City, uygun fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri sayesinde kolayca ev sahibi olmanızın önünü açıyor. Banka kredisine uygun bir şekilde satışlarına devam eden konut projesi, bütçenize uygun ödeme seçeneklerini sizler için sunuyor. Aynı zamanda Bursa’da iyi bir yatırım seçeneğini de sizlere sunan proje, kısa bir zaman içinde harika bir geri dönüş sağlıyor. Taksitlendirme seçeneğine de yer verilen Maviden City’de, herkesin bütçesine uygun fiyatlar ve daireler mevcut. Şehrin en kaliteli konut projesi sayesinde kira ödemekten kurtulacaksınız ve hayalini kurduğunuz yaşama burada kavuşacaksınız!

 

Kapalı Otoparklar ile İçiniz Rahat


 

Tam donanımlı yapısı ile konforlu bir yaşama öncülük eden Maviden City projesi, bünyesinde yer verdiği kapalı otoparklar sayesinde araçlarınız güvende olmasını sağlıyor. En olumsuz kış koşullarında dahi araçlarınızın zarar görmesinin önüne geçen otoparklar sayesinde içiniz tamamen rahat olacak. Konforunuz için özel olarak tasarlanmış kapalı otoparklar sayesinde tüm araçlarınız güvende olurken sizler de beklenmedik maddi zararlar ile karşılaşmayacaksınız. Kaliteli bir yaşamın yeni adresi Maviden City projesi ile her anınız değerli ve kalite dolu olacak!

 

Çocuklar İçin Park Alanları


 

Tamamıyla çocuklar özel olarak tasarlanmış park ve oyun alanları, çocuklarınızın çok eğlenceli zamanlar geçirmesini sağlayacak. Tamamen güvenli bir alandan meydana gelen park alanlarında çocuklarınız, sosyal bir yaşama ilk adımlarını atacak ve kendilerine yeni oyun arkadaşları edinebilecek. Böylece özgüvenlerini oluşturabilecek bir alana sahip olabilecek ve birbirinden eğitici oyunlarla, çok özel bir şekilde yetişebilecekler. Dilerseniz sizler de çocuklarınızın eğlence dolu dünyasına katılıp onların bu sonsuz neşelerine eşlik edebileceksiniz. Maviden City projesi her yaştan insana hitap eden, yüksek standartlı yaşam alanları sunuyor!

 

Şehrin Merkezinde, Her Yere Ulaşın!


 

Maviden City projesi, Bursa’nın en gelişmiş yerleşim yeri olan Osmangazi’de hayata geçirildi. Merkezi konumu sayesinde şehrin her noktasına rahat bir ulaşım sağlamanıza imkan tanıyan konut projesi, şehir içi ulaşımlarınızı tamamıyla konforlu bir hale getiriyor. Toplu ulaşım seçeneklerinin tümüne, dakikalar içinde erişim sağlayabiliyor, projenin merkezi bir konumda yer almasından dolayı birçok noktaya yürüyerek ulaşabiliyorsunuz. Şehrin en canlı lokasyonunda, rahat ve son derece konforlu bir şekilde seyahat ediyorsunuz.

 

Konut Bahçeleri ile Keyifli Vakitler


 

Maviden City projesi, yaşam alanlarınızda daima sosyal bir hareketliliğin içinde yer almanızı sağlıyor. Özel tasarlanmış peyzaj alanlarında, şehrin yeşiline yakışan bir mimari bulacaksınız. Sıcak yaz akşamlarında aileniz, dostlarınız ve sevdiklerinizle birlikte kameriyelerde oturup keyifli sohbetler edecek, tertemiz çimenlerde çocuklarınızla birlikte oyunlar oynayabileceksiniz. Tamamıyla doğaya uyumlu bir şekilde tasarlanan konut projesi, bünyesinde yer verdiği özel tasarlanmış yeşil alanlarla da sizlere doğa ortamının yarattığı huzuru, sonuna kadar sunuyor! Tertemiz bir nefes almanızı sağlayan Maviden City, peyzaj alanları ve yemyeşil dünyası ile sizleri sakinliğin cennetine çağırıyor!

 

Alışveriş Alanları Çok Yakın!


 

Birçok alışveriş alanını çevresinde barındıran Maviden City projesi, gündelik ihtiyaçlarınızın tümünü kolay bir şekilde karşılamanızı sağlıyor. Alışveriş merkezleri, manavlar, süpermarket zincirleri gibi önemli mağaza ve ticari alanlara dakikalar içinde ulaşmanızı sağlayan konut projesi, tüm alışveriş ihtiyaçlarınıza cevap sağlıyor. Çok uzaklara gitmenize gerek kalmadan, son derece pratik ve konforlu bir şekilde ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz alışveriş alanlarında, kolaylığı keşfedeceksiniz! Şehrin en çok gelişim gösteren bölgesi olan Osmangazi’de yaşıyor olmanın ayrıcalığını sonuna kadar hissedeceksiniz! Bursa’nın en iddialı konut projesi, prestijli ve lüks bir yaşamı her yönüyle deneyimlemeniz için özenli bir çalışmanın sonucunda hayata geçirildi!