Maslak | İstanbul’da Uygun Fiyatlı Lüks Konutlar

Türkiye'nin sanayi ve finans alanında en çok gelişmiş şehri olan İstanbul'un Maslak bölgesi, lüks plazaları ve uygun fiyatlı konut projeleri ile yaşam merkezi haline gelmiştir. Yaşam ve finans merkezi olarak bilinen Maslak, İstanbul’da var olan iş bölgelerine yakın olması sebebi ile bankalar ve kurumsal firmalara ev sahibi olmaktadır. Yapım ve planlama aşamasında olan birçok konut ve iş merkezi projesi bulunmaktadır.

Son zamanlarda hızla tükenen arsa stoku sebebi ile inşaat şirketlerinin projelerini hızlandırdığını görmekteyiz. İstanbul’un iş ve finans merkezi olması sebebi ile Maslak’a ulaşım olanakları çok çeşitlidir ve İstanbul’un hemen her yerine ulaşım mümkündür. Maslak, uygun fiyatlı konut ve iş merkezi projeleri ile İstanbul’un en lüks semtlerinden biridir.
Maslak’ta yaşarken faydalanacağınız imkanlar hayatınızı kolaylaştırırken zaman tasarrufu yapmanızı sağlayacak. Hayal gibi bir hayat sunan Maslak, konumu itibari ile sağladığı kolaylıkların dışında hayatınıza ışıltı katacak.


Maslak Konut Projeleri ile Yatırımınıza Değer Katın


İş merkezleri, yaşam alanları, eğitim kurumlarına yakınlığının dışında uygun fiyatlı lüks sunan Maslak bölgesinde konut projeleri hızla tükenmektedir. İstanbul’da, yatırımınız üzerinden en hızlı şekilde kar elde edebileceğiniz alan gayrimenkul sektörüdür. Son yıllarda inşaat şirketlerinin rekabetini artıran ve hızla yükselen konut projelerinin ülke ekonomisine sağladığı katkının yanı sıra yatırımcılara günlük hayatları için sağladığı faydalar da somut bir şekilde göze çarpmaktadır.
Türkiye'nin tüm bölgelerinde uygun fiyatlı konut projelerinin yükseldiğini ve dönüşüm projeleri ile beraber yaşam standartlarını yükselterek lüks hayata kapı açtığını görmekteyiz. Türkiye’de evlere ek değer katan özellikler arasında hayati önem taşıyan bir fonksiyon olarak ulaşım gelmektedir. Türkiye’de var olan nüfus yoğunluğu ve artan trafik yoğunluğu ile günün her saatinde yaşayacağınız vakit kaybını minimuma indirmeniz mümkün olacak. Maslak’ta yatırımınıza değer katan fonksiyonları bilmek, yapılacak olan ticaret hakkında oluşan soru işaretlerini giderecektir. Sizler için Maslak’ta yatırımınıza değer katan özellikleri 4 başlık altında derledik.


Merkezi Konumu ile Hayata Yaklaşın!


İstanbul’da hızla artan nüfus, kentsel dönüşüm ile kalabalıklaşan semtler ve ekonominin gelişimine bağlı olarak iş merkezlerinin çoğalması ve gelişmesinin beraberinde lüks yaşam için uygun fiyatlı projeler artış göstermektedir. Herkes sabah uyanıp keyifli bir şekilde kahvaltısını yaptıktan sonra trafikte vakit kaybetmeden iş yerine ulaşmanın hayaliyle uyumaktadır. Fakat sabah uyandığınızda bu hayal sadece bir rüya olarak kalmaktadır. İşte Maslak, merkezi konumu ile sadece Maslak değil İstanbul’un her yerine kolay ulaşım olanaklarına sahiptir.
İstanbul’un iş merkezi olarak bilinen Maslak, ulaşım açısından sağladığı konforu yaşamınızın her alanına taşırken, hayatınızı kolaylaştırma fırsatı sunmaktadır. İş yeriniz Maslak’ta ise konut projelerinden seçeceğiniz evler ile rahat ulaşım sağlarken aynı zaman da projelerin tümünde var olan güvenlik önlemleri ve geniş yaşam alanları ile hayat kalitenizi yükseltin. Tüm bu imkanlar ve değerlendirmeler ile karar verirken zorlanmayacak, sonrasında huzurlu ve konforlu hayatın tadını çıkaracaksınız.


Gökdelenlerden Yeşili ve İstanbul'u İzleyin!


Gökdelenlerin arasında olmanıza rağmen Maslak’ta var olan konut projeleri ile kendinizi doğanın içinde hissetme imkanınız bulunmaktadır. Özellikle Maslak’ın yukarı bölgelerinde Sarıyer’in yeşil alanlarına yakın kesimlerinde satın alacağınız ev ile havanızı değiştirmeniz mümkün olacaktır. Her tercihe uygun evin bulunduğu Maslak’ta yürüyerek veya ulaşım araçları ile kısa sürede yeşil alanlara ulaşma olanağınız bulunmaktadır. İstanbul’da yaşamınıza uygun fiyatlı seçenekler sunan ve yeni bir soluk kazandıran Maslak konut projeleri ile hayatınızı lüks hale getirebilirsiniz.
İstanbul’da yüksek binaların arasında yorulacağınızı düşünüyorsanız yanıldığınızı söyleyebiliriz. Maslak’ta konumlandırılan konut projelerinin hayatınıza sunduğu avantajların arasında sizi kalabalık alanların yoruculuğundan uzaklaştıracak olan site seçenekleri bulunmaktadır. Sitelerin içerisinde konumlandırılan yüksek binaların camlarından ise sabah güneşi koltuğunuzdan selamlarken, akşam yıldızları yatağınızdan izleyebileceksiniz.


Sosyal Hayatınıza Devam Edin!


İstanbul’da uygun fiyatlı konut projeleri ile lüks hayata atacağınız ilk adımda kazanacaklarınızın başında sosyal hayata olan mesafenin yakınlığı gelmektedir. İstanbul’da konut projeleri arasından tercih yaparken, bakacağınız en önemli fonksiyonlardan biri sosyal alanlara olan mesafesi olacaktır. Maslak, ulaşım araçlarının çok çeşitli olması ile sosyal yaşam alanlarına çok yakındır.
Maslak’ta var olan sitelerin içlerinde yer alan cafe ve restaurantlar sosyal yaşamı kolaylaştırmaktadır. İşinizden eve geldiğinizde sitenizin içinde var olan mekanlarda yemeğinizi uzağa gitmeden yiyebilir, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Bunun dışında Sarıyer’in merkezi, İstinye, Tarabya ve sahile olan yakınlığı ile sosyal olanaklarınız genişlemektedir.


Konforlu ve Lüks Yaşam


Maslak, İstanbul’da ev satın alacaklar için konforlu ve lüks yaşam sağlarken yüksek standartları uygun fiyatlı konut projeleri ile sunmaktadır. Maslak bölgesinde bulunan konutların neredeyse tamamı sağladığı avantajların ve yüksek standartların dışında geniş ve ferah bir yaşam alanı sunmaktadır. Genel olarak üst katlara çıktıkça artan geniş alanlar, en alt kattan itibaren geniş camlar ile ferah bir alan yaratmaktadır.
Orta ve yüksek gelirli kişilerin yaşam olanı olarak tercih ettiği Maslak’ta yükselen konut projeleri sunduğu imkanlar ile lüks bir yaşam sunarken, uygun fiyatlı evler ile her bütçeye özel projelerle avantaj sağlamaktadır. Firma sahipleri veya beyaz yakalı kişilerin dışında huzurlu ve keyifli bir yaşam isteyen kişiler için konforlu yaşamın adresi olan Maslak, uygun fiyatlı lüks sunmaktadır. Bölgede bulunan konutların fiyatları ise ortalama 45-50 m² için 940.000 TL’den başlamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi almak için profesyonel danışmanlardan hizmet almanız tercih yaparken kolaylık ve sağlayacaktır.


Doğanın Ferahlığını Evinizde Hissedin: Avangart İstanbul


Maslak içerisinde yatay mimarisi ile konumlandırılmış ve İstanbul’da uygun fiyatlı konut projeleri arasında göze çarpan Avangart İstanbul, lüks yaşamı evinize taşımaktadır. Sunduğu imkanlar ile yaşam kaliteniz artarken, stratejik konumu ile yaşamınıza yeni bir boyut katmak için sizleri bekliyor. Alışveriş Merkezlerine olan yakınlığı ile ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilmenin keyfini çıkaracaksınız. Sosyal alanların yanı sıra spor için yapılandırılmış üniteleri ile sağlığınızı korurken, mutluluğu doruklara taşıyacaksınız.
Herkesin hayali ikamet ettiği bölgenin ulaşım için avantajlı bir konumda olmasıdır. Gül İnşaat tarafından inşa edilen Avangart İstanbul ile Tem otoyolu, Havaray, Metro ve Köprülere kolay ulaşım sağlayacaksınız. Hayatınız kolaylaşırken, telaş etmenize gerek kalmayacak.


Modern Tasarımı ile AS|Maslak

İstanbul’da her bütçeye uygun konut projeleri arasında uygun fiyatlı ve lüks yaşamı bir arada sunan AS Maslak, iş ve şehir merkezini bir araya getirmektedir. Maslak’ta var olan konut projelerinin sunduğu tüm imkanların yanı sıra tepesinde yer alan restaurantları, teraslı daireleri ve vale hizmeti ile size konforlu bir hayat sunmaktadır. Bunun dışında İstanbul’un her yerine rahatça ulaşırken, Yeni Havalananına yarım saat içerisinde ulaşarak trafikte vakit kaybı yaşamaktan kurtulacaksınız.
Dış mimarisi ile gözünüze hitap ederken, sağlam altyapısı ile güvende hissetmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Jeneratör ve su deposu ile acil durumlar için tedbirler alınmıştır. Spor alanları, 24 saat güvenlik önlemleri, kapalı havuz, ses yalıtımı, otopark ve merkezi ısıtma gibi imkanlara sahip olan proje, yatırımınızın değerine değer katarken hayatınıza konfor katacak tüm özellikleri içinde bulundurmaktadır. 1.368.000 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulan ve 118 adet dairenin yer aldığı proje hakkında detaylı bilgi almak için Projeskop ekibi ile iletişim kurmanız size kolaylık sağlayacaktır.


BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu