Denize Sıfır İstanbul Projesi: Marina 24

Şehrin tam da içinde yer alan, dört mevsim sahil yaşamını tadabileceğiniz Marina 24 denize sıfır bir İstanbul projesi olarak karşımıza çıkıyor. İstanbul’un en özel yerlerinden birinde yer alan Marina 24, denize sıfır bir alanda, 13 kilometrelik bir sahil yolu üzerinde bulunmasıyla dikkat çekiyor!

 

Güneşi En İyi Göreceğiniz Proje!Marina 24 projesinde, modern tasarımın, estetik hazzına sonuna kadar varacaksınız! Son derece kullanışlı iç mekan düzenlemeleriyle, ferahlık ve rahatlığı en son noktaya kadar hissedeceksiniz. Bütün oda pencerelerinin denize açıldığı Marina 24 projesinde güneşi en iyi yerden, en iyi şekilde göreceksiniz!

 

Hayatınızdaki Sosyal Yaşam Ağı30 dönümlük, denize sıfır bir arazi üzerine tasarlanan Marina 24, ihtiyaçlarının tümüne cevap veren harikulade bir İstanbul konut projesi. İçerisinde yer alan ve sahile açılan gurme çarşısı, sanatın tüm güzelliklerini yaşayacağınız bir sanat sokağı, oldukça etkileyici bir iskele ve birçok etkinlikte bulunabileceğiniz, upuzun bir sahil bandıyla sosyal yaşamın en keyifli anlarını yaşayacaksınız!

 

Oturma Seçenekleri Bir Hayli Fazla!Marina 24 konut projesinde toplam 327 rezidans ve 40 dubleks bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerinden oluşan Marina 24, değişiklik gösteren metrekare avantajlarıyla size daha çok imkan ve seçenek sunmuş oluyor. Projede, 69 ila 84 metrekare arasında değişiklik gösteren 40 adet 1+1 daire bulunuyor.121 adet 2+1 tipi konut ise 86 ila 229 metrekare arasında değişkenlik gösterebiliyor. Projede yer alan 3+1 evlerden 100 tane bulunurken, 4+1 seçeneğinde 75 adet, 5+1 seçeneklerinde ise 11 adet daire yer alıyor. Marina 24 projesinin içerisinde 10 adet blok bulunan kısmı 4 kattan oluşuyor. Ayrıca 7 kattan oluşan 8 bloklu bir alan daha var. Bu alanların haricinde 10.000 metrekarelik kiralanabilir ticari alanlar da yer alıyor.

 

4 Mevsim Tatil Yaşayacaksınız!


Denize sıfır bir proje olan Marina 24; 24 Gayrimenkul firmasının İstanbul için tam anlamıyla denize sıfır beşinci projesi olarak karşımıza çıkıyor. Muazzam bir manzara ile insanları etkileyeceğini söyleyen, 24 Gayrimenkul firmasının CEO’su Ahmethan Yılmaz, bu projede 4 mevsim tatili yaşatmak istiyoruz, dedi.

 

Mutlu Bir Hayat Vadediyor!Projenin detaylarından da konuşmasında bahseden CEO Ahmethan Yılmaz:
“Marina 24, muhteşem boğaz manzarasıyla, İstanbul’un hemen yanı başındaki lokasyonuyla herkesin gönlünü fethedecek. Projemizin tüm daireleri, 3,5 metre yükseklikte ve tamamen ferah. Biz insanlarımızı geniş ve rahatça yaşayabileceği, ferahlığı tadabileceği dairelerde görmek istiyoruz, tüm çabamız bunun için. Projenin bulunduğu alan, İstanbul içinde en sakin, en nezih semtlerden biri. İnsanımızın huzurlu olmasını, huzur içinde mutlu hayat yaşamasını istiyoruz. Bu bağlamda yapmış olduğumuz proje içindeki sosyal yaşam alanları, hemen yanımızda bulunan sahil ve proje içi düzenlemeler, bu anlayış ve vizyon çerçevesi içinde gelişti ve geliştirildi.”

 

Projede Yüksek Yatırım Potansiyeli Var!Konum olarak İstanbul, Büyükçekmece, Mimaroba sahilinde bulunan Marina 24 projesi, bulunduğu işlek ve değerli lokasyon nedeniyle yüksek bir yatırım potansiyeli taşıyor. Günlük yaşamınızda asla ulaşım sorunu yaşamayacağınız proje, İstanbul içinde her yere yakınlığı ve toplu ulaşım seçenekleriyle sizi yarı yolda bırakmayacak! Marina 24 projesi, E-5 karayoluna 1.5 kilometre, TÜYAP Sergi ve Kongre Merkezi’ne 9 kilometre, Aqua Marina Su ve Eğlence Parkı’na 4.5 kilometre mesafede bulunurken, yeni yapılan İstanbul Havalimanı’na ise sadece 30 dakikalık bir mesafede yer alıyor.