Lüks Yaşamın Yeni Adresi: Lindenpark Konut Projesi

Lindenpark konut projesi, şehrin en gözde bölgesi Odunpazarı’nda hayata geçirildi. Daire fiyatları ile Eskişehir konut projeleri arasında farkını ortaya koyan yapı, uygun ödeme seçenekleri ile de ev sahibi olmanızı, son derece kolay bir hale getiriyor.

 

Lindenpark ile Lüksü Deneyimleyin!


 

Eskişehir’in en kaliteli konut projesi Lindenpark, şehrin en canlı bölgesi Odunpazarı’nda hayata geçirildi. Eskişehir’in en modern yapılarından biri olan konut projesi, doğaya uyumlu yapısı ve yüksek yaşam standartlarıyla yaşamınıza değer katmak için yükseliyor! Modern mimarisi ve estetik tasarımı ile Eskişehir’in en gözde konut projeleri arasında olan Lindenpark, ferah daireleri, zengin sosyal üniteleri ve ileri teknoloji konut özellikleri ile yaşamınızı zenginleştiriyor. Uygun daire fiyatları ile kolayca ev sahibi olmanızı sağlayan konut projesi, farklı ödeme seçenekleri ile de bütçenizi hiç zorlamıyor. Aynı zamanda taksitlendirme seçenekleri ile rahatça ödeme yapmanızı sağlayan proje, banka kredisine de uygun olarak satışlarına devam ediyor. Şehrin en değerli bölgesi Odunpazarı’nda, kira öder gibi ev sahibi olmak artık çok kolay! Eskişehir’in en prestijli konut projesinde, lüks ve konforlu bir yaşam, cazip fiyatları ile sizleri bekliyor!

 

Eskişehir’in Doğasını Keşfedin!


 

Olağanüstü bir doğa hayatını sizlere sunan Lindenpark konut projesi, Eskişehir’in en büyük, en kapsamlı kent ormanını, yaşam alanlarınıza taşıyor! Yüzlerce ağaç türü, binlerce bitkisi ve tertemiz havasıyla Eskişehir Kent Ormanı yanı başınızda olacak. Tertemiz çimenleri, ferah havası ve etkileyici doğasıyla, dakikalar içinde erişim sağlayabileceğiniz kent ormanı, yaşamanızın her anına artı bir değer katacak. Sadece 5 dakikalık, kısa bir mesafede yer alan Eskişehir Kent Ormanı, doğanın merkezinde, kusursuz bir yaşam vadediyor! Yüzlerce farklı ağaç türüne ve binlerce çeşit bitkiye ev sahipliği yapan bu büyüleyici kent ormanı, doğayla iç içe bir yaşamın içinde olmanızı sağlayacak. Eskişehir’in en prestijli konut projesi Lindenpark ile huzurlu ve konforlu bir yaşamın kapılarını ardına kadar açacaksınız! Burada yaşadığınız için kendinizi ayrıcalıklı ve bir o kadar mutlu hissedeceksiniz!

 

Toplu Ulaşım Araçları Yanı Başınızda!


 

Eskişehir’in en çok gelişim gösteren ilçesi Odunpazarı’nda hayata geçirilen konut projesi Lindenpark, şehrin her noktasına rahatça erişim sağlayabilmeniz için toplu ulaşım araçlarının tümünü çevresinde barındırıyor. Otobüs ve minibüs gibi toplu ulaşım araçlarına yürüyerek dakikalar içerisinde erişim sağlamanıza imkan tanıyan konut projesi, tramvay durağına ise yalnızca 5-6 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Böylece şehir içi ulaşım ve seyahatleriniz tümü kolay ve keyifli bir hale geliyor. Şehir hayatını merkezde yaşamanıza olanak tanıyan proje, Eskişehir’in her noktasına rahat bir şekilde ulaşmanızın önünü açıyor.

 

Sosyal Spor Alanları Yer Alıyor!


 

Eskişehir’in en kapsamlı konut projesi Lindenpark, bünyesinde yer verdiği spor alanlarıyla hem eğlenmenizi hem de düzenli olarak spor yapmanıza olanak tanıyor. Projenin içinde yer alan mini futbol alanı ve basketbol sahası ile eğlencenin tadına varacaksınız. Her yaştan insan için uygun olan bu alanlar, düzenli bir şekilde spor yapmanızı sağlarken sosyal bir ortamın da içinde olmanızı sağlıyor. Günün her saatinde hizmetinize açık olan spor alanları, hem sosyal bir yaşamın merkezinde olmanızı sağlayacak hem de komşuluk ilişkilerinizi bu alan sayesinde geliştirebileceksiniz. Şehrin en kaliteli konut projesinde, yaşamak için çok fazla güzel nedeniniz olacak!

 

Alışveriş Alanları Çevrenizde Olacak!


 

Eskişehir’in en merkezi ilçelerinden biri olan Odunpazarı’nda yükselen Lindenpark konut projesi, günlük hayatta ihtiyacını duyduğunuz ne varsa, son derece kolay ve pratik bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Teknolojiden, giyime, gıdadan, kozmetiğe kadar tüm ihtiyaçlarınıza cevap sağlayacak alışveriş alanları, konutunuzun yanı başında yer alıyor. Gündelik alışverişlerinizin tümünü tamamen kolay bir şekilde halledebileceğiniz proje sayesinde yaşamınıza pratiklik hakim olacak. Birçok alışveriş alanını çevresinde bulunduran konut projesi aynı zamanda, şehrin en şık kafe ve restoranlarına da dakikalar içinde ulaşmanızı sağlıyor. Böylece tüm ihtiyaçlarınızı en kolay şekilde giderebilecek ve sosyal bir hayatın tam merkezinde var olacaksınız. Şehrin en kaliteli konut projesinde, kusursuz bir yaşam sizin için şekilleniyor olacak!

 

Ferah Bir Nefes Alın!


 

Eskişehir’in en prestijli konut projesi Lindenpark, şık ve ferah tasarımlı daireleri sizlerin konforlu bir hayat sürmesi için tasarladı. Toplamda 11.000 metrekarelik bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 80 adet konut dairesi ile yaşamınıza zenginlik katacak. Birinci sınıf malzemeler donatılan dairelerin tümünde ince bir işçilik ve derin bir kalite bulacaksınız. 3+1 daire tiplerini bünyesinde barındıran proje, 137 metrekareden meydana gelen yaşam alanlarıyla, ferah bir nefes almanızı sağlayacak. Geniş ve kullanışlı alanlarıyla Lindenpark konut daireleri, yaşamınızın her anını zenginleştirecek ve güzellik katacak. Konforlu bir hayatın kapılarını ardına kadar açan proje, kusursuz bir konut yaşamı vadediyor!

 

Özel Tasarlanmış Peyzaj Alanları


 

Eskişehir’in en kaliteli, en kapsamlı yapısı Lindenpark konut projesi, doğaya tamamen uyumlu bir şekilde tasarlandı. Bünyesinde yer verdiği özel tasarlanmış peyzaj alanları, uzman mimarlar tarafından özenle tasarlandı. Doğa ile iç içe bir yaşamın merkezinde olmanızı sağlayan proje, yeşillerle dolu bir konut hayatı vadediyor. 11.000 metrekarelik alanın %75’lik bölümünü oluşturan bu peyzaj alanları, yeşilin her tonunu keşfetmenizi ve tertemiz bir nefes almanızı sağlayacak. Doğanın merkezinde, kusursuz bir konut hayatı vadeden proje, şehrin en merkezi bölgesi olan Odunpazarı’nda sizleri bekliyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu