Lüks Yaşamın Mimari: Bilkent Nazende Konut Projesi

Bilkent Nazende konut projesi, modern mimarisi ve estetik yapısıyla şehrin en merkezi yerinde hayata geçirildi. Ankara konut projeleri arasında özellikle fiyatları ile ön plana çıkan yapı, farklı ödeme seçeneklerine de sahip. Kolayca ev sahibi olabileceğiniz konut projesinde, lüks bir yaşam sizleri bekliyor!

 

Bilkent Nazende ile Lüksü Yaşayın!


 

Ankara’nın en gözde bölgelerinden biri olan Çankaya’da hayata geçirilen konut projesi Bilkent Nazende, alıcılarına sunduğu ayrıcalık ve avantajlarla ön plana çıkıyor. Modern mimarisinin yanı sıra çizgi üstü tasarımıyla da tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor! Şehrin en merkezi konumunda yer alan konut projesi, Ankara’nın en prestijli projelerinden biri olarak karşımıza geliyor. İçerisinde yer verdiği sosyal olanaklar, ulaşım kolaylığı ve her bütçeye uyan fiyatları ile Bilkent Nazende konut projesi, konfor ve lüks bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor!

 

Ankara’nın Merkezinde Kusursuz Bir Yaşam!


 

Bilkent Nazende konut projesi, Ankara’nın en merkezi bölgesi olan Çankaya’da yükseliyor! Konumu sayesinde birçok noktaya rahatça ulaşmanızı sağlayan konut projesi, Çankaya’nın en değerli bölgesinde yer alıyor. Merkezi lokasyonu nedeniyle değerine, değer katan Bilkent Nazende konut projesi, hayatınızın her anına artı bir değer katıyor. Toplu ulaşım seçeneklerine yürüme mesafesinde bulunan konut projesi, dakikalar içinde otobüs ve minibüs duraklarına ulaşmanızı sağlıyor. Böylelikle şehrin her yerine, her noktasına son derece kolay ve pratik bir şekilde erişim sağlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda Ankara’nın tüm bağlantı yollarına da komşu olan konut projesi, şehir içi bütün ulaşımlarınızı konforlu bir hale getiriyor. Ankara’nın merkezinde kusursuz bir yaşam sunan proje, uygun fiyatları ve lüks yaşam standartlarıyla sizleri bekliyor!

 

Şehir Hayatını Dilediğiniz Gibi Yaşayın!


 

Ulaşım seçenekleri konusunda birçok kolaylığı sizler için sağlayan Bilkent Nazende, şehir hayatını sonuna kadar yaşamanız için Ankara’nın merkezinde yer alıyor. Alışveriş merkezleri, bankalar, süpermarket zincirleri, eğitim kurumları gibi önemli kamusal alanları çevresinde barındıran konut projesi, şehir hayatını dilediğiniz gibi yaşamanızı sağlıyor. Gündelik ihtiyaçlarınızın tümünü kolay bir şekilde halledebileceğiniz projede, şehir hayatını, Ankara’nın merkezinde yaşayacaksınız!

 

Peyzaj Alanlarıyla Doğaya Dönüş!


 

Ankara’nın en prestijli konut projesi Bilkent Nazende, özel tasarlanmış peyzaj alanları sayesinde doğanın merkezinde yer almanızı sağlıyor. 15.000 metrekareye yakın, devasa bir peyzaj alanına bünyesinde yer veren proje, yeşile olan hasretinizi sona erdiriyor. Şehrin tüm stresinden, gürültüsünden uzak harika bir doğa atmosferi yaratan yapı, uzman peyzaj mimarlarıyla ortak bir çalışma sonucunda, benzersiz yeşil alanlar tasarladı. Haftalar süren hummalı bir çalışmanın ardından hayata geçirilen, özel olarak tasarlanmış peyzaj alanlarında, huzur ve konforunuz için her ayrıntı düşünülmüş. Çeşit çeşit bitkilerin bulunduğu alanda, muhteşem görüntüsü ve huzur veren yanıyla, projenin tam ortasında bir süs havuzu da yer alıyor. Yeşile saygılı ve doğaya uyumlu yapısıyla, özenli bir çalışmanın eseri olan Bilkent Nazende konut projesi, doğanın tüm mucizelerini yaşam alanlarınıza taşıyor!

 

İdeal Yatırım Fırsatını Kaçırmayın!


 

Yeşil alanları, modern mimarisi, estetik tasarımı ve sosyal yaşamı ile şehrin en kusursuz konut projesi olan Bilkent Nazende, sizlere sunduğu tüm zenginliklerle, kaçırılmayacak bir yatırım fırsatını, ayaklarınıza kadar getiriyor. Çankaya’nın modern yaşamına yakışan bir mimariye sahip proje, merkezi konumuyla değerine, değer katıyor. Geniş daire planları, lüks yaşam standartları ve farklı yaşam seçenekleriyle herkese hitap eden konut projesi, kusursuz bir dünyanın kapılarını sizler için açıyor. Modern bir hayatın öncülüğünü yapan, çizgi üstü tasarımıyla Bilkent Nazende konut projesi, şehrin kalbinde, ideal bir yatırım fırsatı olarak karşımıza geliyor. Uygun fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri sayesinde kolayca ev sahibi olmanızı sağlayan proje, yüksek kira getirisiyle de yatırıcısının yüzünü güldürüyor. Bir konut yaşamından çok daha fazlasını sizler için sunan proje, şehrin en merkezi yeri olan Çankaya’da, büyük bir değer ile yükseliyor!

 

Herkese Uygun Daire Seçenekleri


 

Bilkent Nazende konut projesi, herkese hitap eden, lüks ve ferah yaşam alanlarını bünyesinde barındırıyor. Her metrekaresinde konforu ve rahatlığı keşfedeceğiniz konut daireleri, birinci sınıf malzemeler ile donatılmış ve ortaya kusursuz yaşam alanları çıkmış. Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren kullanım alanları, herkesin ihtiyacını uygun olarak tasarlandı. 121.000 metrekarelik, oldukça devasa bir arazi üzerinde hayata geçirilen Bilkent Nazende konut projesi, toplamda 315 daireye ev sahipliği yapıyor. Değişik metrekare ölçüleri ve lüks yaşam standartlarıyla, benzersiz bir konut deneyimi sunan proje, Ankara’nın en kusursuz yaşamını sizlere sunuyor! 5 farklı daire konseptiyle, ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturabileceğiniz konut projesinde, daire seçimi yaparken asla zorluk yaşamayacaksınız. Geniş daire planları sayesinde kolayca seçiminizi yapıp sizin için en uygun yaşam alanına, son derece kolay bir şekilde kavuşabileceksiniz.

 

Ferah Yaşamı Keşfedin!


 

Toplamda 315 daireye ev sahipliği yapan Bilkent Nazende konut projesi, farklı metrekare ölçüleri sayesinde ihtiyacınıza en uygun daireyi, kolayca seçebilmenize olanak tanıyor. 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve son olarak 6+1 daire seçenekleriyle, son derece ferah bir yaşam sunan proje, ideal yaşam alanlarınızı rahatça seçebilmenizin önünü açıyor. Her detayında kaliteyi, her alanında konforu keşfedebileceğiniz konut dairelerinde, kusursuz bir yaşam deneyimi sizleri bekliyor olacak!

Projedeki 2+1 daire tipleri 155 metrekareden oluşurken 3+1 daire tipleri ise 170 metrekarelik geniş bir alanı sizlere sunuyor. 4+1 daire tipleri 285 metrekareden meydana gelen kullanışlı bir yaşam alanından oluşurken 5+1 daire seçenekleri ise 348 metrekareden oluşuyor ve bütün ihtiyaçlarınıza cevap sağlıyor. Konut projesindeki son daire seçeneği olan 4+1 daire tipleri ise 459 metrekarelik, devasa bir yaşam alanında oluşuyor ve son derece konforlu bir yaşam vadediyor. Projede yer alan tüm dairelerde huzuru ve kaliteyi yakalayacaksınız ve Ankara’da yaşamanın ayrıcalığını burada keşfedeceksiniz!

 

Sosyal Alanların Tümü Çevrenizde!


 

Bilkent Nazende konut projesi birçok sosyal yaşam alanını çevresinde barındırıyor. Şehrin en şık kafelerine dakikalar içinde ulaşabilecek, gündelik yaşamda ihtiyaç duyduklarınızı birkaç adım ötede yer alan alışveriş alanlarında karşılayabileceksiniz. Süpermarket zincirleri, giyim mağazaları, teknoloji firmaları ve daha birçok alışveriş alanına çevresinde yer veren konut projesi, metropol şehir hayatını sonuna kadar deneyimlemenizi sağlıyor. Şehrin en gözde konut projesi sayesinde sosyal yaşamın içinde, şehir hayatının tam merkezinde oluyorsunuz! Hayalini kurduğunuz yaşam burada şekilleniyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu