Lüks Tasarımıyla Diamond Melek House Projesi

Diamond Melek House, Mudanya’nın en değerli bölgesinde hayata geçirildi. Bursa konut projeleri arasında fiyatları ve konut özellikleriyle ön plana çıkan proje, hemen teslim seçeneği ile satışlarına devam ediyor!..

 

Bursa’nın En Gözde Konut Projesi


 

Çizgi üstü tasarımı ve modern mimarisiyle dikkatleri üzerine çeken Diamond Melek House projesi, Bursa’nın en merkezi ilçesi olan Mudanya’da hayata geçirildi. Aylar süren tasarım sürecinin ardından inşaatına başlanan proje, kusursuz bir konut yaşamı vadediyor. Uygun daire fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri sayesinde Bursa’nın en harika yerinde ev sahibi olmanızı sağlayan konut projesi, şehrin en merkezi yerinde yükseliyor! Her ihtiyacınıza cevap veren yapısı, sosyal yaşam alanları ve ferah daireleri ile dört dörtlük bir yaşam vadeden proje, alıcılarını bekliyor!

 

Üst Düzey Peyzaj Tasarımları


 

Harika bir konut hayatı vadeden Diamond Melek House projesi, şehrin en merkezi konumunda yükseliyor! Konforlu ve kaliteli bir yaşamın öncülüğünü yapan proje, özel tasarlanmış peyzaj alanlarıyla da hayatınıza değer katıyor. Çeşit çeşit bitkilerin olduğu yeşil alanlar, süs havuzu ve kameriyeleri ile gündelik yaşamınızı keyifli bir hale getirecek olan peyzaj alanları, tamamıyla özenli bir çalışmanın ürünü olarak karşımıza geliyor. Bursa’nın doğasıyla uyumlu bir şekilde tasarlanan konut projesi, şehrin doğasını yaşam alanlarınıza taşıyor. Tertemiz çimenlere uzanıp hayaller kuracağınız, kameriyelerde aileniz ve sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçireceğiniz günler; Diamond Melek House projesi ile çok yakında! Şehrin en iddialı konut projesinde yeriniz şimdiden hazır!

 

Geniş ve Ferah Yaşam Alanları


 

Bursa’nın en özel konut projeleri arasında olan Diamond Melek House, son derece geniş ve kullanışlı yaşam alanlarına bünyesinde yer veriyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren konut daireleri, ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturmanızı sağlıyor. Birinci sınıf malzemeler donatılmış daireler, kusursuz bir yaşamın öncülüğünü üstleniyor. Her metrekaresinde huzuru ve kaliteyi yaşayacağınız dairelerinizde, mutlu bir konut yaşamı sizler için şekilleniyor!

7300 metrekareye yakın, geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, metrekare ölçülerine göre değişiklik gösteren 119 daireye ev sahipliği yapıyor. Yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturabileceğiniz projede, ihtiyacınıza en uygun olan daire planını, kolaylıkla seçebileceksiniz. Şehrin en iddialı konut projesinde, uygun daire fiyatları ve konforlu daireleriyle, kusursuz bir yaşam sizler için şekilleniyor!

 

Konumuyla Şehrin Odak Noktasında!


 

Diamond Melek House projesi merkezi konumu nedeniyle şehrin odak noktasında yer alıyor. Gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz her şeye en pratik yoldan erişmenize imkan tanıyan konut projesi, şehir hayatının merkezinde sakin bir yaşam sürmenizi sağlıyor. Birçok alışveriş alanını çevresinde bulunduran proje, süpermarket zincirleri, alışveriş merkezleri, giyim ve teknoloji mağazaları gibi birçok noktaya dakikalar için ulaşmanıza imkan tanıyor. Merkezi konumu sayesinde ihtiyacını duyduğunuz her şeye kolayca ulaşabileceğiniz proje, Bursa’nın en değerli bölgesi Mudanya’da sizleri bekliyor!

 

Her Bütçeye Uygun Daire Seçenekleri


 

Uygun fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri sayesinde herkesin rahatça ev sahibi olmasına olanak tanıyan Diamond Melek House projesi, hayatınıza yepyeni bir heyecan getiriyor! Lüks ve konforlu bir yaşamın kapılarını ardına kadar açan konut projesi, uygun fiyatları sayesinde bütçenizi sarsmadan ev sahibi olmanızı sağlıyor. Sizler için benzersiz bir konut yaşamı vadeden proje, her ihtiyacınıza cevap sağlayan özellikleri, modern tasarımı ve ulaşım kolaylığı ile kusursuz bir yaşam yaratıyor! Bursa’nın en prestijli konut projesi Diamond Melek House, her bütçeye uygun daire seçenekleri ve kolayca ödeme yapmanıza olanak tanıyan taksitlendirmesiyle, şehrin en merkezi konumunda, rahat bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlıyor!..

 

Sağlık Bir Yaşama “Merhaba!”


 

Diamond Melek House projesi, sağlık dolu bir hayat yaşamanız için tamamıyla özel olarak tasarlanmış spor alanlarını sizler için tasarladı. Tam donanımlı yapısıyla, bütün spor aktivitelerini rahatlıkla yapabileceğiniz fitness ve spor alanları sayesinde sağlıklı bir yaşam “merhaba” diyeceksiniz! Oldukça geniş bir şekilde tasarlanan spor ve fitness salonları sayesinde enerjik ve sağlıklı bir bünyeye sahip olabilecek ve sabahlara neşeyle uyanacaksınız! Aynı zamanda bu alanlarda komşuluk ilişkilerinizi geliştirebilecek, birbirinize spor tavsiyelerinde bulunabileceksiniz. Hayalini kurduğunuz ideal vücut formuna, fitness ve spor alanlarında rahatlıkla kavuşabileceksiniz. Sporu, yaşamınızın merkezinde yaşamanızı sağlayacak fitness ve spor salonlarında, sağlık ve enerji dolu günler sizleri bekliyor olacak!

 

Hayatınızın Her Anı Keyif Dolu!


 

Diamond Melek House projesi, kendi bünyesinde birbirinden farklı konut özelliklerini barındırıyor. Çağın tüm gerekliliklerini bünyesinde taşıyan konut projesi, hayatınızın her anını kolaylaştıran konut özelliklerine sahip. Her detayında kusursuzluğun var olduğu projede, konfor ve kaliteyi sonuna kadar hissedeceksiniz. Son teknolojik donanım ve konut özelliklerine yer verilen projede, hayatınızın her anı değer kazanacak! Bursa’nın en prestijli konut projesinde merkezi ısıtma sistemleri, güvenlik ve temizlik hizmetleri, fiber internet altyapı, ısı yalıtımı, jeneratör sistemleri gibi önemli donatı ve donanımlara yer verilmiş. Yaşamınızın her anında keyifli ve konforlu zamanlar geçirecek ve şehrin en donanımlı konut projesinde, kusursuz bir konut yaşamanı sonuna kadar deneyimleyeceksiniz!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu