Lavanda Evleri ile Doğanın Merkezinde

Lavanda Evleri, Antalya, Konyaaltı’nda hayata geçirildi. Eşsiz bir doğa ortamı sunan konut projesi, fiyatları ile de bir hayli dikkat çekiyor. Türkiye’nin en gözde tatil mekanı olan Konyaaltı’nda, dört dörtlük bir yaşam fırsatı, sizleri bekliyor!

 

Antalya’nın En İddialı Konut Projesi

 

Lavanda Evleri, şehrin en canlı yeri olan Konyaaltı’nda hayata geçirildi. Tüm dünyadan insanların, her yıl akın akın geldiği bir bölge olan Konyaaltı, doğal güzellikleri ve tarihi yapısıyla, ülkemizin en değerli tatil beldelerinden biri. Böylesi harika bir atmosferin içinde hayata geçirilen Lavanda Evleri projesi de doğal olarak bir hayli değer kazanıyor. Antalya’nın en iddialı konut projesi olan Lavanda Evleri, fiyatlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Kusursuz bir yaşam sunan proje, kendi evinizde otururken dört dörtlük bir tatil ruhunu sizlere yaşatacak. Modern mimarisi ve eşsiz doğa yaşamını bir arada sunan proje, prestijli bir konut hayatı vadediyor. Değerli lokasyonu, modern mimarisi ve yüksek standartlı yaşamıyla Lavanda Evleri, hayalini kurduğunuz günleri sizler için tasarlıyor!

 

Doğanın İçinde Yer Alacaksınız!


 

13.800 metrekarelik bir arazi üzerinde hayata geçirilen Lavanda Evleri, kusursuz bir doğa hayatını da sizler için sunuyor. Büyük bir ormana komşu olan konut projesi, kendi bünyesinde de özel tasarlanmış peyzaj alanlarına yer veriyor. Doğanın huzur dolu yanlarını keşfedebileceğiniz projede, ağaçların, bitkilerin ve yeşilin merkezinde, benzersiz bir yaşam süreceksiniz. Akşam yürüyüşlerinizi bu alanda gerçekleştirebilecek, sabah koşularınızı yine bu ormanda yapabileceksiniz. Tertemiz bir oksijenle dolu günlerinizi, keyif ve büyük bir dinginlikle yaşayabileceksiniz. Aynı zamanda alanında uzman peyzaj mimarları tarafından özenle hazırlanmış yeşil alanlar, konut yaşamınıza da renk getirecek.

Yeşilin her tonunu keşfedebileceğiniz proje sayesinde doğanın, dört mevsim boyunca tadını alabileceksiniz. Aileniz, sevdikleriniz ve dostlarınızla birlikte keyifli bir yaşama adım atacak, Antalya’nın en iddialı konut projesinde, benzersiz duyguları deneyimleyeceksiniz. Doğanın tam merkezinde konumlanan proje sayesinde yeşil alan hasretiniz sona erecek. Konforlu ve kaliteli bir yaşamın yeni adresi olan Lavanda Evleri ile birlikte yaşamınız her anından büyük bir haz duyacaksınız.

 

Kapalı Otoparklar ile Araçlarınız Güvende!


 

Lavanda Evleri, birçok konut özelliğine bünyesinde yer veriyor. En sert kış koşullarında dahi araçlarınızın zarar görmesinin önüne geçecek olan kapalı otoparklar, içiniz rahat olmasını sağlayacak. Beklenmeyen maddi zararlarla asla karşılaşmayacak, herhangi bir mağduriyet yaşamayacaksınız. Tamamıyla güvenli bir alandan oluşan kapalı otoparklar, 7 gün 24 saat boyunca, kesintisiz bir şekilde izleniyor ve güvenlik kontrolleri sağlanıyor. Böylece araçlarınız daima güvende sizlerin de içi daima huzurlu oluyor.

 

Yüzme Havuzunun Keyfini Çıkarın!


 

Lavanda Evleri, sosyal yaşamın tam merkezinde olmanız adına birçok sosyal donatıya bünyesinde yer veriyor. Mimarlar tarafından günler süren bir çalışmanın sonucunda tasarlanan yüzme havuzlarında, suyun keyfine varacaksınız! Dört mevsim boyunca tatil ruhunu, içinizde tutmanızı sağlayacak havuzlar sayesinde çok eğleneceksiniz! Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte keyifli ve unutulmayacak anlar yaşayacağınız havuz bölgesinde, dilediğiniz gibi yüzebilecek ve suyun tadını, dilediğiniz gibi çıkarabileceksiniz!

 

Ferah Yaşam Alanlarını Keşfedin!


 

Geniş oturma seçenekleri ve son derece özenle tasarlanmış daire planları sayesinde Lavanda Evleri, sizleri kusursuz bir yaşama davet ediyor. 13.800 metrekarelik bir alanda hayata geçirilen konut projesi, 56 daireye de ev sahipliği yapıyor. Son derece lüks ve konforlu bir yaşam vadeden daireler, farklı metrekare ölçüleri sayesinde seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. İdeal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturabileceğiniz projede, iki çeşit daire konsepti yer alıyor. Her metrekaresinde kaliteyi ve konforlu keşfedebileceğiniz daireler, ihtiyaçlarınızın tümüne cevap veriyor!

Projede 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri yer alıyor. 4+1 daire tipleri 233 metrekarelik geniş bir alanı sizlerin konforu ve kaliteli bir yaşam sürmesi için sunuyor. Bir diğer daire seçeneği olan 5+1’ler ise 355 metrekarelik tamamıyla konforlu ve ferah bir yaşam alanını sizlerin ideal bir hayat sürmesi için meydana getiriyor. Her alanında kaliteyi keşfedebileceğiniz konut daireleri, bütçenize uygun ödeme seçenekleriyle sizleri bekliyor!

 

Hayatı Merkezde Yaşayın!


 

Lavanda Evleri, Antalya’nın en merkezi bölgesi olan Konyaaltı’nda hayata geçirildi. Dolayısıyla yaşamın merkezi de burada şekilleniyor! Antalya’daki ulaşım problemini tamamıyla ortadan kaldıran konut projesi, merkezi konumuyla her yere rahatlıkla ulaşmanızı sağlıyor. Birçok bağlantı yoluna komşu olan proje, toplu ulaşım seçeneklerine de bir hayli yakın bir noktada yer alıyor. Böylelikle şehir içi ulaşımınız tümüyle kolay bir hale geliyor.
Aynı zamanda gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz her şeye kolay bir yoldan ulaşmanızı sağlayan proje, merkezde harika bir yaşam fırsatını sizler için sunuyor. Hastane, süpermarket zincirleri, alışveriş alanları, bankalar ve diğer tüm kamusal alanları çevresinde bulunduran konut projesi, hayatınıza kolaylık sağlıyor. Her zaman konforlu ve pratik bir yaşam süreceğiniz proje, Antalya’nın en çok yatırım alan bölgesi Konyaaltı’nda sizleri bekliyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu