Konumuyla Fark Yaratan Firuze Konakları Projesi

İstanbul’un her geçen gün değer kazanan ilçesi Avcılar’da yükselen Firuze Konakları özellikle konumuyla fark yaratan bir proje olarak karşımıza çıkıyor. İstanbul içinde olmasına rağmen son derece uygun fiyatları ile Firuze Konakları alıcılarını bekliyor!

 

Her Yaşa Hitap Eden Sosyal Yaşam Alanları


 

Firuze Konakları içinde bulundurduğu son derece lüks ve konforlu sosyal yaşam alanlarıyla da oldukça dikkat çekiyor. Her yaştan insana hitap eden zengin sosyal alanlar sayesinde Firuze Konakları’nda bambaşka bir hayatı deneyimleyeceksiniz. Sporu, yaşam felsefesi yapacağınız, son teknoloji ürünlerle donatılmış spor ve fitness alanlarıyla sağlıklı yaşamın kapılarını burada açacak, hayalinizdeki forma kolayca kavuşabileceksiniz. Aynı zamanda spordan sonra doyasıya ter atıp rahatlayabileceğiniz sauna ve Türk hamamları da yine bu projede yer alıyor. Çocuklar için özel olarak tasarlanmış park ve oyun alanlarında çocuklarınız gönüllerince oyunlar oynayıp eğlenebilecek. Bu alanlar tamamen çocuklara özel olduğu için son derece güvenli olmasıyla da ön plana çıkıyor. Çocuklarınız burada oynarken ebeveynlerin de içi tamamen rahat olacak. Ayrıca projede yer alan yürüyüş alanlarında, akşamları keyifli yürüyüşler yapabilecek, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte hoş vakitler geçirebileceksiniz. Dört mevsim boyunca tatil ruhunu hissedeceğiniz havuzlarıyla yüzmeye ve eğlenceye doyacaksınız! Her yaştan insana, harikulade sosyal yaşam alanları sunan Firuze Konakları konut projesinde yaşamak için çok nedeniniz olacak! Burada yaşıyor olmaktan asla sıkılmayacaksınız!

 

Bu Projeyle Birlikte Ulaşım Derdine Son!


 

İstanbul’un en merkezi yerlerinden biri olan Avcılar’da konumlanan proje, bulunduğu lokasyonun tüm avantajlarını sizlere sunuyor. Firuze Konakları sayesinde asla ulaşım derdi yaşamayacaksınız! Metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde bulunan proje, diğer toplu ulaşım araçlarına da bir hayli yakın! Ayrıca konut projesi; hastane, okul ve banka gibi kurumsal ve resmi tüm alanlara da yürüme mesafesinde bulunuyor. Bulunduğu konumuyla fark yaratan Firuze Konakları sayesinde ulaşım sorun olmaktan çıkıyor! Aynı zamanda alışveriş merkezi, teknoloji ve giyim mağazaları gibi birçok sosyal alana yakın olan konut projesinde ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok uzaklara gitmenize gerek kalmayacak.


Zengin Donatılarla Hayatınız Kolaylaşıyor!


 

Firuze Konakları içinde barındırdığı zengin donatılar sayesinde hayatınızın her alanını pratik ve kolay bir hale getiriyor. Kapalı otopark, hidrofor, merkezi ısıtma sistemi, ısı pay ölçer ve jeneratör sistemi gibi önemli donanımlara bünyesinde yer veren proje her anlamda hayatınıza kolaylık getiriyor. Özellikle kış aylarında yüksek doğal gaz faturasıyla karşılamanızı önleyen merkezi ısıtma sistemleri sayesinde daimi olarak sıcak bir konutta oturmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Güç ve elektrik kesintileri durumunda devreye giren jeneratör sistemi sayesinde hiçbir işiniz yarım kalmıyor ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Kapalı otoparklar sayesinde araçlarınız en olumsuz hava koşullarında dahi zarar görmüyor ve beklenmedik zararlara uğramıyorsunuz. Firuze Konakları içinde bulundurduğu zengin donanımlarla ihtiyaç duyduğunuz her şeye cevap verirken tamamıyla konforlu bir yaşamı sizlerin önüne sunuyor.

 

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Güvenlik!


 

Firuze Konakları projesinde güvenlik; uzman güvenlik ekipleri sayesinde kontrol ediliyor. Projede yer alan kapalı devre kamera sistemlerinin yanı sıra, atılan devriyeler ile her nokta özenle kontrol ediliyor ve herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmıyorsunuz. Firuze Konakları’nda tamamen güvenli ve huzur bir yaşam sizleri bekliyor. Konut güvenliğinize gösterilen özen sayesinde, projenin her alanı ve her detayında huzuru sonunu kadar hissedeceksiniz!

 

Sürekli Yükselen Konut Değeri!


 

Eşsiz mimarisi, şehrin tam merkezinde muazzam bir hayat ve gün boyu enerjinizi korumanızı sağlayacak sosyal yaşam alanlarıyla Firuze Konakları konut projesi, sürekli olarak değer kazanan bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Bulunduğu popüler lokasyon, içinde yer alan zengin ve geniş sosyal imkanlarla, yaptığınız tüm yatırımı kısa bir süre içinde en az ikiye katlayan proje, sizi maddi anlamda da oldukça tatmin edecek! Böylelikle hem konfor ve lüksü sonuna kadar hissedeceğiniz bir konutta yaşamanın ayrıcalığını tadacak hem de doğru bir projeye maddi yatırım yapmanın mutluluğunu yaşayacaksınız!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu