Kırıkkale’nin Yükselen Değeri: WAW 480 Konut Projesi

WAW 480 konut projesi, şehrin en çok yatırım alan bölgesinde hayata geçirildi. Kırıkkale konut projeleri arasında net bir şekilde öne çıkan WAW 480, uygun fiyatları ile de oldukça dikkat çekiyor! Kusursuz bir yaşam vadeden konut projesi, hemen teslim seçeneği ile alıcılarını bekliyor!

 

Kırıkkale'nin En Lüks Konut Projesi WAW 480


 

WAW 480 konut projesi, Kırıkkale, Merkez’de hayata geçirildi. Büyük bir yatırımla inşaatına başlanan proje, şehrin en değerli konut projesi olarak karşımıza çıkıyor. Modern mimarisinin yanı sıra sizlere sunmuş olduğu lüks imkanlar ile benzersiz bir hayat deneyimi vadeden proje, hayalini kurduğunuz ev ortamını sizler için yaratıyor! Şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesinde konumlanan WAW 480 ile yaşamı yeniden keşfedeceksiniz! Uygun fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri sayesinde kolayca ev sahibi olacak, burada yaşadığınız için çok mutlu hissedeceksiniz!

 

Şehrin Merkezinde Kusursuz Bir Yaşam!


 

WAW 480 konut projesi, Kırıkkale’nin en merkezi bölgesinde hayata geçirildi. 112.000 metrekarelik son derece geniş bir arazi üzerine konumlanan WAW 480, şehir merkezinin sunduğu bütün ayrıcalıkları da yaşam alanlarınıza taşıyor. Gündelik yaşamda ihtiyaç duyduğunuz her şeye kolay yoldan ulaşmanızı sağlayan konut projesi, merkezde yaşamanın ayrıcalığını sizlere sunuyor. Hastaneler, okullar, bankalar, alışveriş merkezleri gibi önemli alanları çevresinde bulunduran proje, ihtiyacını duyduğunuz her şeye, uzaklara gitmenize gerek kalmadan, son derece pratik bir şekilde erişim sağlamanıza olanak tanıyor. Şehrin merkezinde, kusursuz bir yaşam sunan konut projesi, uygun konut fiyatları ile sizleri bekliyor!

 

Özel Tasarlanmış Yeşil Alanlar


 

Uzman peyzaj mimarları tarafından tasarlanmış yeşil alanlar, aylarca süren bir çalışmanın ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Şehirdeki yeşil alan azlığına harika çözümler üreten WAW 480 konut projesi, yeşilin her tonunu keşfedebileceğiniz özel alanları, sizlerin konforuna sunuyor. Dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz bu alanlar, konuttaki her bireyin özel bir şekilde yaşamasını sağlayacak. Keyifli akşam yürüyüşlerinizi bu alanlarda gerçekleştirebilirsiniz ya da çimenlere uzanıp gelecek günlere dahil hayaller kurabilirsiniz. Yeşille iç içe bir yaşamın kapılarını ardına kadar açan WAW 480 konut projesi, doğaya olan özleminizi burada gidermenizi sağlıyor. Kusursuz ve tamamıyla konforlu yaşam alanlarıyla, şehrin merkezinde yükselen proje, hayalini kurduğunuz o harika yaşamı sizler için sunuyor!

 

İhtiyacınıza Uygun Daireleri Rahatça Seçin!


 

WAW 480 konut projesi, geniş oturma seçeneği ve daire planlarıyla, rahatça seçim yapabilmenizin önünü açıyor. 112.000 metrekarelik devasa bir arazi üzerinde hayata geçirilen proje, 480 daire de ev sahipliği yapıyor. Birinci sınıf malzemelerle donatılmış, 4+1 daire seçeneğine sahip proje sayesinde benzersiz bir yaşam deneyimi sizleri bekliyor. 225 metrekareden meydana gelen daireler, son derece geniş ve ferah yaşam alanlarını, sizlerin konforuna sunuyor. 8 adet kat planın yer aldığı konut projesi, ferah kullanım alanlarıyla seçim yapmanızı tamamıyla kolaylaştıracak. Her metrekaresinde konforu ve kaliteyi keşfedeceğiniz konutlarda, ihtiyacınıza en uygun daire planını seçebileceksiniz. Konforlu ve lüks bir yaşamın kapılarını ardına kadar açan WAW 480, modern mimarisi ve eşsiz tasarımıyla, Kırıkkale’nin en canlı bölgesinde sizleri bekliyor!

 

Su Kaydırakları ile Eğlencenin Tadını Çıkarın!


 

WAW 480'in içerisinde yer verdiği geniş havuz ve olağanüstü su kaydırağı ile eğlence dolu bir dünyanın kapılarını açıyor. Yalnızca 7 yıldızlı otellerde denk gelebileceğiniz türden bir su kaydırağını bünyesinde barındıran konut projesi, sizlere eğlence dolu anlar yaşatacak. Tatil ruhunu burada bir başka hissedecek, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte çok özel anlara sahip olacaksınız. Adeta büyük bir eğlence merkezine andıran proje havuzu, aileniz ve sevdikleriniz için harika bir eğlence yeri olacak. Yaz aylarında serin sulara atlayacak, güneşin tadını şezlonglarınızda doyasıya çıkarabileceksiniz!