Kilis Deluxe Konut Projesi ile Özel Bir Yaşam

Kilis Deluxe konut projesi, “yüksek standartlı, özel bir yaşam” anlayışıyla, şehrin en gözde konumunda hayata geçirildi. Kilis konut projeleri arasında fiyatları ile dikkat çeken Kilis Deluxe konut projesi, uygun ödeme seçenekleri ile kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor.

 

Kilis Deluxe ile Konforu Deneyimleyin!


 

Modern mimarinin en iyi örneklerinden biri olarak karşımıza gelen Kilis Deluxe konut projesi, sunduğu ayrıcalıklar ve avantajlar ile konforlu bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor! Zengin konut özelliklerinin yanı sıra sosyal donatılarla da bir hayli öne çıkan proje sayesinde hayalini kurduğunuz yaşama kavuşacaksınız! Şehrin en merkezi konumunda yer alan konut projesi, uygun fiyatları ile de kolay bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlayacak! Yüksek standartlı bir yaşam vadeden Kilis Deluxe konut projesi, her alanında konfor ve kalite dolu bir konut hayatını sizler için sunuyor!

 

Zengin Konut Özellikleri Bulunuyor!


 

Kilis Deluxe konut projesi, yaşamınızı her anlamda kolaylaştıracak, zengin konut özelliklerine yer veriyor. Aylar süren bir çalışmanın ardından tasarlanan proje, şehrin en çok yatırım alan bölgesinde hayata geçiriliyor. Konutunuz her alanında kaliteyi keşfedecek ve hayatınızın her anını son derece değerli bir şekilde yaşayacaksınız. Konut projesinde, merkezi ısıtma sistemleri, yük asansörü, ısı yalıtımı, fiber altyapı, jeneratör sistemleri, güvenlik hizmetleri, kapalı otopark gibi önemli donatı ve özellikler yer alıyor. Her alanda konforlu ve kaliteli bir yaşamı sonuna kadar deneyimleyecek, zengin konut özellikleriyle yaşamınız, prestijli bir hale gelecek. Kilis’in en iddialı konut projesi olan Kilis Deluxe, hayal ettiğiniz yaşamı sizler için sunuyor!

 

Yaşamınıza Kalite Hakim Olacak!


 

Özellikle kış aylarının soğuk ve sert geçtiği Kilis ilinde, ısınma problemi sık sık baş gösterebiliyor. Fakat Kilis Delux’ün bünyesinde yer verdiği merkezi ısıtma sistemleri sayesinde daima sıcak bir konuta sahip oluyorsunuz. Üstelik yüksek tutarlı doğal gaz faturalarında da tasarruf sağlayabiliyorsunuz. Soğuk ve sert geçen kış aylarında yaşanan bir diğer sorun ise bireysel araçlarımızın zarar görmesi oluyor. Projede yer alan kapalı otoparklar sayesinde araçlarınız en olumsuz hava koşullarında dahi herhangi bir zarar görmüyor ve beklenmedik maddi zararlar ile karşılaşmıyorsunuz. Elektrik ve güç kesintileri yaşanması durumunda anında devreye giren jeneratör sistemleri ise sizlere kesintisiz olarak elektrik sağlıyor. Böylelikle işlerinizi yarım bırakmak zorunda kalmıyor, hayatınıza kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Projede yer alan konut özellikleri sayesinde yaşamınıza kalite hakim olacak! Hayatın hiçbir anında, herhangi bir mağduriyet yaşamayacaksınız ve konforu her zaman tadacaksınız. Şehrin en merkezi yerinde konumlanan Kilis Deluxe, kusursuz bir yaşamın kapılarını sizler için açıyor!

 

Geniş Oturma Seçenekleri Yer Alıyor!


 

Kilis Deluxe, bünyesinde yer verdiği geniş oturma seçenekleri sayesinde ideal yaşam alanlarınızı, son derece rahat bir şekilde oluşturmanızı sağlıyor. 12.000 metrekarelik, geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesinde 260 konut yer alıyor. 21 ticari üniteye de ev sahipliği yapan proje, geniş bir yeşil alanı da sizlerin konforuna sunuyor. 2 çeşit daire konseptine yer verilen Kilis Deluxe konut projesinde, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Her metrekaresinde konfor ve kaliteyi bulabileceğiniz konutlarınızda, birinci sınıf inşaat malzemeleri kullanılmış.
Projedeki 2+1 daire seçeneklerinde 125 metrekarelik geniş bir kullanım alanı oluşturulmuşken bir diğer daire tipi olan 3+1’ler ise 156 metrekarelik, son derece ferah ve kullanışlı bir yaşam alanından meydana geliyor. İhtiyaçlarınıza en uygun konut tipini, son derece rahat bir şekilde belirleyebileceğiniz projede, ideal yaşam alanlarınız kolayca oluşturabileceksiniz. Her ihtiyaca cevap verebilecek bir şekilde tasarlanan daire seçeneklerinde, sadece kullanacağınız alanları satın alacak ve gereksiz gördüğünüz hiçbir alana, fazladan para ödemek zorunda kalmayacaksınız.