KELEŞ CENTER: Altın Aks Bölgesinin Kalbinde Yaşam Başlıyor!

Keleş Center, İstanbul’un ana yollara yakın ve hızla prestij kazanan lokasyonu ile Küçükçekmece’de yükseliyor. 21.300 m2 arsa alanı üzerinde konumlandırılan proje, Basın Ekspres Yolu ve E-5’in kesiştiği noktada gayrimenkul yatırımcılarını ve yaşamına değer katmak isteyen konut alıcılarını bekliyor. İstanbul konut projeleri arasında yatırım geri dönüş süresi en yüksek projelerden biri olarak öne çıkan Keleş Center, sermaye sahiplerinin hedefine yerleşiyor. Beklentilerinizin ötesinde imkanlar sunan proje kapsamında; konut, ofis ve mağaza olmak üzere üç ünite bulunuyor.


Keleş Center projesi yaşamınızı, markanızı veya ticari faaliyetlerinizi güçlendirebilecek bir kompleks olarak her geçen gün değer kazanıyor! Bu cazibeli karma yaşam projesinin yatırım değerini oluşturan tüm nitelikleri inceleyelim ve sunduğu ayrıcalıkları ayrıntıları ile değerlendirelim.


498 Konut, 220 Ofis ve 52 Mağaza!


Keleş Center, İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biri olan Küçükçekmece’de anayol üzerinde konut alıcılarını karşılıyor. İç ve dış cepheye bakan ofisleri veya köşe ofis tipleri ile yatırımınıza, markanıza veya ticari faaliyetlerinize yüksek değer katacak çok özel bir proje!


498 adet konutun yer aldığı projede, 220 adet ofis ve 52 dükkan yer alıyor. Dilerseniz kira getirisinden faydalanabilir ya da yaşam alanınız olarak değerlendirebilirsiniz. 24 saat kamera ile kontrol edilen proje, yüksek güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Futuristik mimarisi ve sahip olduğu lokasyon özellikleri ile şehrin en prestijli yatırım projesi olarak gösterilmektedir. İstanbul’da konutunuzun veya ofisinizin kapısını şehrin merkezine açmak istiyorsanız, sizlere özel çözümler sunan proje, yeni yaşam alanınız olmak için geri sayıma başladı!


Hayatınıza veya markanıza prestij katmayı amaçlayan Keleş Center, lokasyon özellikleri ile sürekli değer kazanmaktadır. 30 yıllık deneyimi ve köklü geçmişi ile sizlere benzersiz imkanlar sunan Keleş İnşaat, gayrimenkul yatırımınız için geliştirdiği projeler ile adından sıkça söz ettiriyor. Şehrin kalabalığına karışmadan ihtiyaçlarınıza çözüm sağlamak mı istiyorsunuz? Keleş Center, proje kapsamında yer alan sosyal alanları, mağazalar ve yaşam üniteleri ile evinizden uzaklaşmadan tüm talep ve ihtiyaçlarınızı karşılamanız için tasarlanmıştır. Modern mimarisi, metal figürlü, metalik camlarla kaplı dış cephesi ile konut alıcıları için ışıltılı bir yaşamın kapılarını aralayacak imkanlar sunmaktadır.


On Futbol Sahası Büyüklüğünde Yeşil Alan!


Keleş Center, şehir yaşamının grisine yeşili dahil ediyor! İstanbul’da yeşil alanlar ve huzurun eksikliğini çektiğimiz bir gerçek! Doğa ve şehir ışıltısını bir araya getiren proje, kaos ve gürültüden uzaklaşmak için gizli bir alana sahip. Anayollara ve ulaşım akslarına yakın konumu ile şehir hayatının en hareketli olduğu noktada gizlenmiş özel bir yaşam alanı hayal edin… İşte, Keleş Center tam olarak hayalini kurduğunuz o gizli cennet!


14.000m2 peyzaj alanı ile konut alıcılarına belki de en özel teklifi yapan Keleş Center, sahip olduğu tüm özellikleri geri planda bırakan yeşil alanları ile şehirde ayrıcalıklı imkanlar sunuyor. Ayrıca projenin yanı başında değerine değer katan 10.000.000 m2 alana sahip kent park bulunuyor!


Keleş Center “Altın Aks” Bölgesinin Kalbinde!


Keleş Center, İstanbul’da bir konuta en yüksek değeri sağlayacak olan lokasyon değeri ile öne çıkıyor. Yatırım projesi olarak değerlendirilen Keleş Center; E-5 / Sefaköy / Ataköy ve Basın Ekspres / TEM hattının kesiştiği noktada bulunuyor. Rezidans ve ofis yaşamının en konforlu formunu sunan proje, İstanbul Avrupa Yakası’nın en değerli lokasyonu olan Küçükçekmece’de yükseliyor. Keleş Center, anayol ve bağlantı yollarına olan yakın konumu ile sıkça gündeme geliyor. İstanbul’un yeni finans merkezi olan Basın Ekspres’e, CNR Expo Fuar Merkezi’ne, Kültür Üniversitesi’ne, alışveriş merkezlerine ve hastanelere yalnızca birkaç dakika mesafede konut alıcılarını bekliyor.


Altın aks olarak adlandırılan lokasyonu ile merkez proje niteliği taşıyan Keleş Center;


Basın Ekspres Yolu
1dakika
E-51dakika
Metrobüs, metro ve otobüs durakları
1dakika
Kent Park3dakika


Yatırımcılara Özel Teklifler !


Keleş Center, yaşamınıza değer katacak bir alan daha sunuyor! İstanbul’da şehrin en merkezi noktasında yükselen yapı içerisinde yer alan ticari üniteler ile herkesin yaşamına değer katılması amaçlanıyor. Sahip olduğu altın lokasyonu ile yüksek tabela değerine sahip olan projede bulunan ticari üniteler, bölgede bulunan herkesin taleplerini karşılayacak alanlar olarak tasarlanıyor. Tüm bu gelişmeler ise yatırım değerini olağanüstü şekilde artırıyor. Lokasyon özellikleri ile tabela değeri yükselen ticari üniteler aynı zamanda bölgede bulunan herkesin uğrak noktası haline gelmesi için özenle tasarlanmış özel bir kompleks olarak sunuluyor.


Keleş Center'ın konut alıcıları ve yatırımcıları için süpriz bir teklifi var! Özel olarak ayrılan alan için planlanan projeler ise yakın zamanda büyük ses getirecek! Okul veya hastane olarak tasarlanan alan, yaptığınız yatırıma muazzam bir kar sağlayacak! Faaliyetleri süren planlamalar ile geliştirilen proje tam anlamıyla yatırım aracı ve yaşam ünitesi olarak gösterilebilecek.


Keleş Center İş Dünyası için Önemli Bir Adım!


Keleş Center projesi kapsamında yer alan en değerli ünitelerden bir diğeri ise toplantı ve konferans salonları! Ayrıca proje içerisinde banka şubeleri bulunuyor. Başlı başına bir yaşam ünitesi olarak planlanan proje, iş yaşamınıza, ticari faaliyetlerinize veya proje içerisinde yer alan mağazanıza beklentilerinizin üzerinde değer katacak. Heyecan uyandırmıyor mu? Yatırımcılarına yüksek kazanç teklif eden proje, hem gayrimenkul yatırımı hem de marka değerinizi yükseltecek fırsatlar ile ömür boyu kazanç teklif ediyor!


Yatırım Değerini Anlatmaya Gerek Kaldı mı?


Keleş Center projesinin sunduğu sayısız imkanı ve yaşamınıza sağlayacağı değeri deneyimlemeniz gerekiyor! Sunduğu özel teklifler, cazibesini artıran her ayrıntısı ile tam bir yatırım projesi olarak gündeme geliyor. Yatırım değeri hakkında bir inceleme yapmak, kompleks içerisinde yer alan özellikler dahilinde çok gerekli gözükmüyor.


Karma yaşam projesi olarak tasarlanan projenin temelinde yatırım değeri yatıyor. Hem yaşamınıza hem sermayenize hız kesmeden değer katacak proje, içerisinde bulunan toplantı ve konferans salonları ile iş dünyasını bir araya toplarken, alışveriş merkezi ile yoldan geçen herkesin yaşam alanı olarak hayallerini süslüyor. Bir işletme açmak isteyen yatırımcıyı veya şehrin merkezinde yaşamak isteyen konut alıcısını bile cezbeden proje, hedef kitlesi ile yüksek yatırım değerini tartışılmaz hale getiriyor. Kira garantisinin yanı sıra yüksek yatırım geri dönüşü sağlayan proje, kişiye özel ödeme seçenekleri ve uygun fiyatları ile de konut alıcılarının hayallerini süslüyor.


Şehrin merkezinde bulunan lokasyonu, ulaşım imkanları ve saymakla bitmeyecek kompleks içerisinde bulunan sosyal imkanları ile tam bir karma yaşam projesi olarak şimdiden olağanüstü talep görüyor.


İstanbul konut projeleri hatta Türkiye gayrimenkul sektörü içerisinde yüksek yatırım değeri taşıyan bir proje arıyorsanız veya yaşamınıza değer katmak istiyorsanız, bu değerli yaşam projesi ile hayallerinize bir adım uzaksınız! Hemen form doldurarak bu benzersiz yaşam projesi hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu