Kavanya Koru Kocaeli’de Alıcılarını Bekliyor!

Kavanya Koru konut projesi, satılık daire fiyatları ile Kocaeli konut projeleri arasında bir hayli dikkat çekiyor! Lüks tasarımı, kullanışlı daire alanları ve peyzaj düzenlemeleri ile konfor dolu bir yaşam vadediyor! Her metrekaresinde kaliteyi keşfedeceğiniz konut projesinde, yaşamınızın her anında prestiji yakalayabileceksiniz!

 

Kavanya Koru ile Bir Evden Daha Fazlası!


 

Kocaeli’nin en hızlı gelişim gösteren yerleşim bölgesinde yükselen Kavanya Koru projesi, muhteşem bir yatırım seçeneğini sizler için sunuyor. Merkezi konumu, her bütçeye uygun konut fiyatları ve geniş daire tasarımları ile ön plana çıkan proje, bir evden fazlasını kazandırıyor!

Gelişen çevresi ile birlikte zaman içinde kendi değerinin çok üzerine çıkacak olan konut projesi, Kocaeli’nin merkezinde ideal bir yatırım fırsatı yaratıyor! Dört dörtlük bir konut deneyimi vadeden proje, şehrin en değerli bölgesinde sizler için yükseliyor! Her metrekaresinde huzuru ve konforu deneyimleyecek, yaşam alanlarınızı zenginleştireceksiniz!

 

Kavanya Koru ile Rahatça Dairenizi Seçin!


 

Toplamda 1.000 metrekarelik, oldukça geniş bir alanın üzerine hayata geçirilen, Kavanya Koru konut projesi, modern ve geniş daire planları ile ferah bir konut yaşamı vadediyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren, 250 adet konut dairesini bünyesinde bulunduran proje, konfor dolu bir yaşam vadediyor! Kavanya Koru ile merkezde yaşıyor olmanın bütün ayrıcalıklarını hissedeceksiniz!

Aynı zamanda taksitlendirme ve banka kredisi seçeneklerine yer verilen yapıda, uygun daire fiyatları ile kolayca ev sahibi olabileceksiniz! Kocaeli’nin en prestijli konut projesinde 1+1, 2+1 ve son olarak da 3+1 daire seçenekleri yer alıyor! Her metrekaresinde konforu ve kaliteyi keşfedeceğiniz konut projesinde, benzersiz bir işçilik ile karşılayacaksınız!

 

Mutlu Bir Yaşam Sizler İçin Şekil Alıyor!


 

Kavanya Koru konut projesi, satılık daire fiyatları ile Kocaeli konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlıyor! Modern tasarımı ile herkesin ilgi odağında olan konut projesi, eşsiz bir konut deneyimi kurguluyor. Aileniz ve dostlarınızla birlikte çok özel bir hayatın kapılarını ardına kadar açacak, her anınız mutlu ve huzur dolu geçecek.

Özel olarak tasarlanmış yapısı ile bütün ihtiyaçlarınıza cevap sağlayan konut projesi, kaliteli bir yaşamın tam merkezinde yer almanızı sağlıyor. Her bütçeye uygun, satılık daire fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri ile rahatça ev sahibi olmanızı sağlayan yapı, mutlu bir konut deneyimini sizler için kurguluyor!

 

Havuzda Tatilin Keyfini Doyasıya Çıkarın!


 

Kocaeli konut projeleri arasında farkını net bir şekilde ortaya koyan Kavanya Koru, şehrin en değerli bölgesinde yükseliyor! Bünyesinde bulundurduğu sosyal yaşam donatıları ile harika zamanlar geçirmenizi sağlıyor! Sıcak yaz günlerinin, bunaltıcı havasından kurtulacağınız, özel tasarım havuzlara yer verilen projede muhteşem bir tatil deneyimi sizinle olacak! Şehrin en donanımlı konut projesinde her anınız dolu dolu geçecek!

 

Şehir İçi Yolculuklarınız Son Derece Konforlu!


 

Kocaeli’nin en merkezi bölgelerinden birinde hayata geçirilen konut projesi; şehrin en canlı noktasında, kusursuz bir deneyim vadediyor! Benzersiz bir konuma sahip olan proje, eşsiz bir konut deneyimini sizler için kurguluyor!

Şehrin kalabalığında ve gürültülü ortamın uzakta, huzurlu bir yaşam vadeden konut projesi, merkezi birçok avantajı da sizlere sunuyor! Bir evden çok daha fazlasını sizler için sunan konut projesi, merkezi konumu ile hayatınıza artı bir değer katıyor!

Kocaeli’nin en merkezi yerleşim bölgesinde hayata geçirilen proje, toplu ulaşım seçeneklerine dakikalar içinde ulaşmanıza sağlıyor. Otobüs ve minibüs duraklarına yürüyerek ulaşabilecek ve şehir içi yolculuklarınızı kolay bir hale getirebileceksiniz!

 

Sağlıklı Bir Yaşam Kavanya Koru ile Başlıyor!


 

Tamamıyla sizler için özel olarak tasarlanmış fitness ve spor salonları, tam donanımlı yapıları ile bütün spor aktivitelerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyor. Sağlık dolu bir yaşamın kapılarına ardına kadar açan Kavanya Koru konut projesi, bünyesinde bulundurduğu spor aktivite alanları ile zinde ve enerjik bir yaşam sürmenizi sağlayacak. Şehrin en değerli yapısı yaşamınızın her anına zenginlik katacak!

Düzenli bir şekilde, tüm spor aktivitelerini gerçekleştirebileceğiniz fitness ve spor salonlarında ekstra hiçbir ödemenize gerek kalmayacak! Konutunuz hemen önünde yer alan spor alanlarında, tüm zamanınızı kendinize ayırabilecek ve sağlık dolu bir yaşamın tam merkezinde yer alacaksınız!