Kasaba 4. Etap Lansman Sonrası Satış Faaliyetleri Başladı!

Kasaba 4. Etap projesinde lansman yapıldı ve gösterişli daireler satışa sunuldu! Büyük merak uyandıran Kasaba Evleri projesinin arkasında ise kalite standartları ve üstün mimari anlayışa sahip 62 yıllık tecrübesi ile Koray İnşaat bulunuyor.


Çekmeköy’de geliştirilen Kasaba Evleri 4. Etap, İstanbul-Şile yolu üzerinde bulunan Ömerli Havzası’nda geliştiriliyor ve diğer Kasaba projelerine komşu oluyor! Doğa ve temiz havayı yaşamınızın tamamına yansıtmak için tasarlanan proje, diğer Kasaba evlerinde olduğu gibi tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Satış faaliyetleri sona ermeden bu benzersiz İstanbul konut projesinin detaylarını ve onu özel yapan detayları ayrıntılı inceleyelim.


Kuzey Çevre Otoyolu’na Yalnızca 6km Lüks Villalar!


Kasaba 4. Etap şehirden ayrılmadan şehrin kalabalığından uzaklaşmak isteyen konut alıcılarının dikkatini üzerine çekiyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Üsküdar-Ümraniye Çekmeköy hattından oluşan M5 metrosuna olan kısa mesafesi ile şehirden çok uzaklaşmadan şehrin kalabalığından uzaklaşmanızı amaçlıyor!


Ayrıca konumundan kaynaklanan orman havası ve ayrıcalıklı olanaklar ile değerlenen proje, konut alıcılarının yaşamına değer katacak birçok ayrıntıyı bünyesinde bulunduruyor. Lokasyonun ötesinde etrafında bulunan olanaklar ile konfor alanınızı genişletmek için özenle tasarlanmış projede seçenekler tükenmeden acele etmelisiniz.


Avrupa Ev Standardı "KNX EIB" ile Donatılmış Akıllı Evler!


Kasaba 4. Etap Evleri, İstanbul konut projeleri arasında Avrupa akıllı ev standardına uygun geliştirilmesi ile ses getiriyor! Gün boyu güneş alan evler, kompleks içerisinde yer alan sosyal olanaklar ile konut alıcılarının hayallerini süsleyen yaşam alanı sunuyor. Kendinize özel bahçeniz olsun ister misiniz? Kasaba 4. Etap Evleri, konut alıcıları için özel bahçeli villalar ile hayal gibi bir yaşam vaad ediyor. Farklı konut tipleri bulunan konaklar, yüksek yaşam standartları teklif ediyor.


Peki Kasaba 4. Etap Konaklarının sahip olduğu KNX EIB Standardı nedir? Uluslararası çapta kabul edilmiş olan haberleşme protokolü, başta Avrupa olmak üzere birçok ülkede yaygın olarak kullanılmaktadır. Dünyaca ünlü otomasyon firmaları tarafından geliştirilmiştir. Akıllı ev sistemleri denince KNX tabanlı ürünler akla gelmektedir. Konut içerisini her türlü olumsuz duruma karşı korumayı amaçlayan kablolu ve kablosuz güvenlik cihazları, yaşam boyu huzurla yaşayacağınız bir alan sağlamak için geliştirilmiştir. Yalnızca güvenlik değil, haberleşme ve otomasyonuda kontrol altında tutan sistem, İphone veya Android cihaz üzerinden tek dokunuşla tüm evi kontrol etmenizi sağlıyor! Evde olduğunuzda, ayrıldığınızda veya uyuduğunuz anda yalnızca bir ikona tıklayarak huzurlu bir şekilde devam edeceksiniz! Kısaca yaşamınızı kontrol altında tutmak için yaşam alanınızı tamamen kendi kontrolünüz altına almanızı sağlayacak fonksiyonlara sahip olmanız için geliştirilen teknolojidir.


Şehir Yaşamının Karmaşasından Yoruldunuz mu? 


Kasaba 4. Etap Konakları, stres ve koşturmadan soyutlanmanız için incelikle tasarlanmıştır. Kasaba projesi güvenli ve akıllı yaşamın en özel alternatiflerini sunuyor. Kasaba 4. Etap Konaklarının içine adım attığınız anda kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayan nitelikli bir yaşam ünitesi olduğunu söylemek ise en basit ayrıntı olacaktır. Konut seçeneklerini ve bölge yatırım verilerini inceledikten sonra düşünmek için vakit kaybetmek istemeyeceksiniz!


Proje kapsamında 2 tip konut seçeneği bulunuyor; villa ve apartman. Projenin metrekare aralıkları ise 79-571 m² arasında değişiklik gösteriyor. Kasaba’da bulunan lüks dubleks villalar 2,5+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 ve 7+1 konut seçenekleri sunuyor. Apartman tipi evlerin genişlikleri ise 1+1 ve 3+1 arasında değişiyor. Konut seçenekleri arasından standartlarınıza en uygun olan ev tipi için satışlar hız kesmeden devam ediyor. Lansmanın ardından hızla sürdürülen satış faaliyetleri esnasında belirlenen verilere göre projeden konut satın alan kişilerin yatırımın yanı sıra yaşam alanı olarak karar verdiği belirlenmiştir.


Kasaba 4. Etap Konakları projesinden bütçenize ve yaşam standartlarınıza uygun bir konut satın almak için acele etmeniz gerekiyor. Huzurlu ve neşe dolu bir yaşam teklif eden projede lüks villalar ve ferah dairelerin yanı sıra sahip olduğu sosyal donatılar, ihtiyaçlarınızın ve beklentilerinizin ötesinde imkanlar sunuyor!


Projede tüm konut tipleri ferah, geniş ve incelikle tasarlanmış iç mimarisi ile dikkat çekerken, geniş balkonlar konutlara değer kazandıran bir diğer özellik olarak göze çarpıyor. Ayrıca şehir yaşamının kısıtlayıcı özelliklerinden tamamen soyutlanacaksınız! Evinizde kalabalık davetler verebilir, keyifli sohbetler edebilir, dilediğiniz gibi yüksek sesle müzik dinleyebilirsiniz. Eğlenceli barbekü partileri düzenleyebilirsiniz. Kişiye özel bahçeler, geniş ve ferah daireler ile konut alıcıları için lüks ve konforlu yaşam standartları sunan proje hakkında ayrıntıları incelemeye devam edelim…


Kasaba 4. Etap Türkiye'nin En Ayrıcalıklı Okullarına Komşu!


Kasaba 4. Etap Konakları, sahip olduğu bisiklet parkurundan okula ulaşabilecek! Projenin yakınında bulunan eğitim kurumları ile çocuklarınızın eğitimi için en ayrıcalıklı okullara kolay ulaşım imkanına sahip olun! Çocuklarınız için trafikte geçirilen uzun vakitleri ortadan kaldıran proje, sahip olduğu bisiklet parkurları üzerinden bisiklet ile okula ulaşım sağlamaları için çocuklarınıza okula gitme motivasyonu sağlayacak. Bölgede Türkiye’nin en ayrıcalıklı okulları olan, Bahçeşehir Koleji, Koç Lisesi, Sabancı ve Özyeğin Üniversitesi gibi eğitim kurumları bulunmaktadır. En saygın üniversiteler, kolejler ve daha birçok özel kurum bulunmaktadır. Okullarına yürüyerek veya bisikletleri ile ulaşan çocukların motivasyonu artarken, keyifli bir yaşamın kapıları aralanacak!


Kasaba 4. Etap Projesinde Bütçenize Uygun Ödeme Seçenekleri!


Kasaba 4. Etap Konakları sahip olduğu fonksiyonlar ile eşdeğer olan konut projeleri arasında uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor! 1.136.100 TL’den başlayan fiyatlar ile konut alıcılarına ulaşılabilir lüks konutlar sunan Kasaba projesi, gerçek bir kasabada yaşama deneyimi sunmayı amaçlıyor.


Uygun ödeme seçenekleri, banka kredisi imkanı, özel taksitlendirme seçenekleri gibi konut alıcılarına özel imkanlar sunarak yüksek yaşam standartlarını hayal olmaktan çıkarmayı amaçlıyor!


Sermaye sahipleri için en avantajlı yatırım teklifi olarak öne çıkan proje, yaşamınıza yatırım yapmak için de en doğru tercih olacak. Tüm bu avantajlardan faydalanmak ve proje hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşmanız yeterli olacak. Hemen form doldurabilir ve daha ayrıntılı bilgiye sahip olarak bu benzersiz fırsata dahil olabilirsiniz!


(Proje Hakkında Detaylı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu