Kadıköy’ün Merkezinde Park Residence Cadde Projesi

Park Residence Cadde konut projesi, Kadıköy’ün merkezinde, uygun konut fiyatları ve geniş daire seçenekleri ile sizleri bekliyor! Her ihtiyacı tek bir noktadan karşılayacak kadar zengin sosyal donatılar, İstanbul’un her yerine ulaşım kolaylığı ve konforlu yaşam alanlarıyla Park Residence Cadde projesi vazgeçemeyeceğiniz bir yer olacak!

 

Anadolu Yakası’nın En Seçkin Konumunda


 

Tüm sosyal çevrenizin burada şekilleneceği Park Residence Cadde, Kadıköy’ün merkezinde yer alıyor. Gündüzleri, Bağdat Caddesi’nin eğlenceli yollarında doyasıya yürüyebilecek, geceleri ise son derece canlı Kadıköy hayatına dahil olabileceksiniz. Üstelik ne trafiğe gireceksiniz ne de ulaşım sorunu yaşayacaksınız. Park Residence Cadde projesiyle sosyalleşeceğiniz tüm alanlara yürüyerek gidebileceksiniz. Anadolu Yakası’nın en nezih, en canlı lokasyonunda bulunan konut projesi sayesinde hayatı dolu dolu yaşayabileceksiniz. Park Residence Cadde, sizleri modernliğin, sanatın, sosyal yaşamın merkezinde bir yaşam sunuyor.

 

Yaşam Alanlarınızı Siz Belirleyin!


 

Toplamda 44.000 metrekarelik geniş bir arazide inşa edilen Park Residence Cadde, sizlere son derece geniş oturma seçenekleri sunuyor. Yaşam alanlarınızı tamamen kendiniz belirleyeceğiniz konut projesinde, ideal oturma alanlarınızı rahatça seçebilmeniz için daire planları oldukça geniş bir yelpazede tasarlanmış. 1+1, 2+1, 3+1 ve son olarak da 4+1 tip daireleri bünyesinde barındıran proje, her daire tipinde farklı metrekare ölçülerine sahip. 1+1 tip daireler 102 metrekareden, 117 metrekareye kadar uzanırken 2+1 daireler ise 130 metrekarelik bir alanda tasarlanmış. 3+1 daire seçenekleri ise 223 metrekare ile 263 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor. Son olarak ise 4+1 tip daireler 350 metrekarelik oldukça geniş bir oturma seçeneğini sizlere sunuyor.

 

Sosyal Yaşam Alanları Çok Geniş


 

Park Residence Cadde konut projesi ile hayatınızın her anını dolu dolu yaşayacaksınız. Projenin hemen yakınında bulunan Göztepe Parkı ve Özgürlük Parkı sayesinde doğayla iç içe bir yaşam sürecek, özellikle yaz aylarında bu parklar, keyifli yürüyüşlerinize eşlik edecek. Sosyalleşeceğiniz birçok alanı içinde bulunduran konut projesi, Bağdat Caddesi’nin en merkezi yerinde yer almasıyla sizlere konut dışında da birden fazla sosyalleşme seçeneği sunuyor. Projenin bünyesinde birbirinden zengin sosyal yaşam alanlarını bulunuyor. Fitness ve spor alanlarına da yer verilen projede, son teknoloji spor ürünleri kullanılmış. Böylelikle sporu hayatınızın merkezine koyabilecek, sağlıklı yaşamın kapılarını burada açabileceksiniz. Çocuklar için özel tasarlanmış park ve oyun alanları sayesinde çocuklarınız, oyun ve eğlence dolu bir dünyanın içinde gönüllerince eğlenebilecekler. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte keyifli zamanlar geçireceğiniz, özel tasarımlı konut alanlarının yanı sıra deniz ve yelken kulüplerine yakınlığı sayesinde farklı aktivitelerin içinde yer alabileceksiniz. Konforlu ve kalite bir yaşamın kapılarını sizler için açan Park Residence Cadde konut projesi, Kadıköy’ün merkezinde çok farklı duyguları deneyimleyeceğiniz eşsiz bir proje sunuyor!

 

Projenin Ulaşım Kolaylığı Dikkat Çekiyor!


 

İstanbul’un en gözde yeri olan Kadıköy’de yer alan Park Residence Cadde konut projesi, konut sahiplerine sunduğu ulaşım seçenekleri ve rahatlığıyla bir hayli dikkat çekiyor! Bütün toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde bulunan proje sayesinde her yere rahatlıkla gidebileceksiniz. Marmaray’a 5 dakika, metrobüse ise 10 dakikalık mesafede yer alan Park Residence Cadde projesiyle İstanbul’un her yerine rahatlıkla ulaşım sağlayabileceksiniz. Özellikle trafik derdine kesin bir çözüm sağlayan deniz ulaşımına da bir hayli yakın bir konumda yer alan proje, tüm şehri, ayaklarınızın altına taşıyor. Hastane, üniversite, çevre okullar ve belediye binası gibi kamusal alanlara da son derece yakınlığı bulunan konut sayesinde hayatınızın her alanında kolay ve rahat ulaşımı yaşayacaksınız.

 

Tamamen Depreme Dayanıklı Bir Yapı


 

İstanbul’un deprem kuşağında yer almasından dolayı çoğumuz “acaba deprem olacak mı?” tedirginliği ile yaşıyoruz. Özellikle deniz kenarında yaşayan kişilerde bu tedirginlik duygusu daha da yüksek oluyor. Fakat Park Residence Cadde ile bu tedirginliği artık yaşamayacaksınız! Depreme tamamen dayanıklı olan bu yapının zemin etüt çalışmaları son derece titiz bir şekilde yapılmış. Aynı zamanda deprem yönetmeliğine tamamen uyumlu planlanan Park Residence Cadde konut projesiyle birlikte tamamıyla huzurlu ve güvende olacaksınız. Konforunuz için her detayın düşünüldüğü projede, deprem konusu da atlanmamış, hatta en çok özen buraya gösterilmiş. Böylelikle içiniz rahat bir şekilde, Park Residence Cadde’nin sunduğu ayrıcalıkla dünyada yaşayabileceksiniz.

 

Hayatınızı Kolaylaştıran Tüm Detaylar


 

Park Residence Cadde, hayatınızı tamamen kolaylaştıran donanımlara sahip bir konut projesi olarak karşımıza çıkıyor. Kapalı otopark, merkezi ısıtma sistemleri, hidrofor, ısı yalıtımı, ADSL altyapı, lobi hizmetleri ve jeneratör sistemleri gibi önemli donanımlara sahip proje, hayatınızı her anlamda kolaylaştırıyor. Elektrik ve güç kesintileri durumlarında devreye giren jeneratör sistemi sayesinde herhangi bir işiniz yarım kalmıyor ve yaşamınıza kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Yüksek tutarda gelen doğal gaz faturalarının önüne geçen merkezi ısıtma sistemleri sayesinde özellikle kış aylarında sıcacık bir konutta oturmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Kapalı otopark sayesinde en olumsuz hava koşullarında dahi aracınız maddi bir zarara uğramayacak ve herhangi bir mağduriyet yaşamayacaksınız. Park Residence Cadde konut projesi güven ve konfor duygunuz için her detayı düşünülmüş bir proje.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu