Kadıköy’de Yükselen Bir Konut Projesi: Mesa Koz

Mesa Koz konut projesi, uygun fiyatları ve lüks sosyal yaşam imkanlarıyla Kadıköy’de yükseliyor! İstanbul’un en canlı, en merkezi yerinde konumlanan proje; ulaşım kolaylığı, zengin donatıları ve konforu sonuna kadar yaşatan donanımlarıyla alıcılarını bekliyor!

 

Yaşam Alanlarınızı Kendiniz Seçin!


 

Toplamda 8.280 metrekarelik geniş bir alanda inşa edilen Mesa Koz konut projesi, bünyesinde oldukça geniş oturma seçenekleri sunuyor. Tamamını kullanacağınız, sizin için gerekli olanları seçebileceğiniz proje, zengin daire planlarından oluşuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerini bünyesinde barındıran Mesa Koz projesi, her daire tipinde farklı metrekare ölçülerine sahip. 1+1 daireler 66 metrekareden meydana gelirken 2+1 tipteki daireler 113 metrekarelik bir alanda tasarlanmış. Son olarak 3+1 tipteki daireler ise 179 metrekarelik geniş bir alana yayılmış durumda. Son derece geniş daire seçenekleri sunan Mesa Koz konut projesi, yaşam alanlarınızı en ideal şekilde seçmenize olanak tanıyor. Zengin daire tipleri sayesinde kullanmayacağınız, gereksiz gördüğünüz alanları satın almayacak ve bu alanlara ekstra para ödemek durumunda kalmayacaksınız.

 

Ulaşım Kolaylığı Dikkat Çekiyor!


 

Kadıköy’ün hızlı gelişen bölgesi Kozyatağı’nda konumlanan, Mesa Koz konut projesi lokasyonuyla da oldukça dikkat çekiyor! Bütün toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde yer alan proje, Kadıköy’ün sosyal alanlarının tümünü de 15 dakikalık bir mesafede bulunuyor. Yani Kadıköy’ün eşsiz denizini ve harika manzarasını izlemek için en fazla 15 dakikalık bir yol gitmiş olacaksınız, denizle iç içe bir yaşam için Mesa Koz en doğru adres! Aynı zamanda hastane, okul, banka gibi kamusal ve kurumsal tüm alanlara da son derece yakın olan proje sayesinde hayatınız oldukça kolay bir hale gelecek! Kadıköy’ün en merkezi yerinde, İstanbul’un her yerine kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz Mesa Koz proje, ihtişamlı ve konfor dolu bir hayat sunmak için sizleri bekliyor.

 

Herkes İçin Sosyal Yaşam Alanları


 

Her yaştan, her kesimden insana uygun zengin sosyal yaşam alanları sunan konut projesi, bütün ihtiyaçlarınıza tek bir noktadan cevap vererek, konfor ve lüks yaşamı hayatınızın merkezine taşıyor. Dört mevsim boyunca tatil ruhunu asla içinizden kaybetmeyeceğiniz havuzları bulunan projede, doyasıya yüzüp eğlenebileceksiniz. Ayrıca son teknoloji spor aletlerine bünyesinde yer veren fitness ve spor salonları sayesinde sağlıklı yaşamı burada sonuna kadar tadacak, ideal formunuza rahatlıkla kavuşacaksınız. Mesa Koz’un içinde tamamen çocuklara özel tasarlanmış oyun ve park alanları da bulunuyor. Özellikle güvenli bir alan olmasına dikkat edilen bu park ve oyun bahçelerinde çocuklarınız gönüllerince oyunlar oynayıp doyasıya eğlenebilecekler. Çocuklarınız oyun ve park alanlarında oyunlar oynarken sizler de bu sırada, saunalarda dilediğiniz gibi ter atabilecek, günün tüm yorgunluğu ve stresini bu alanlarda bırakabileceksiniz. Ayrıca Mesa Koz konut projesinde herkesin faydalanabileceği ortak bir salon katı da yer alıyor. Konut sahiplerinin huzurlu ve kaliteli zamanlar geçirmesi, iş insanlarının toplantılarını düzenleyebilmesi, isteyen herkesin misafirlerini şık bir şekilde ağırlayabilmesi için son derece özenli bir şekilde tasarlanan bu salon katı sayesinde tüm konforu ve rahatlığı tadabileceksiniz.

 

İdeal Bir Yatırım Aracı


 

Kadıköy’ün en nezih bölgesinde inşa edilen konut projesi; ulaşım kolaylığı, metropol şehrin tüm ayrıcalıklarını sunan yapısı ve içinde barındırdığı lüks ve konforlu yaşam alanlarıyla tam bir yatırım aracı olarak karşımıza çıkıyor. Her geçen gün katbekat değer kazanan proje sayesinde iyi bir yatırım yapmış olacaksınız. Asla değeri düşmeyen, tam aksine her geçen gün değerlenen Mesa Koz projesine yapacağınız yatırım, çok kısa bir zaman sonra yaptığınız yatırım en az beşe katlayacak! Böylelikle hem kaliteli bir yaşamın içinde olma ayrıcalığını yaşayacaksınız hem de iyi bir projeye yatırım yapmanın maddi tatminkârlığına ulaşacaksınız!

 

Her Alanıyla Güvenli Bir Proje


 

7 gün 24 saat kesintisiz güvenliğin sağlandığı proje; her alanında, her detayında sizlere güven ve huzur duygusunu sonuna kadar hissettirecek. Uzman güvenlik ekipleri tarafından sağlanan güvenlik kontrolleri; projede yer alan kapalı devre kamera sistemleri ve atılan devriyeler ile konutun her alanı titizlikle inceleniyor ve kontrol ediliyor. Her detayında güvenliğin sağlandığını konut projesinde, güven ve huzur duygusunu hissedecek, içiniz rahat bir yaşam süreceksiniz. Her alanıyla güvenli olan Mesa Koz, 7 gün 24 saat boyunca sizlerin konforu için çalışıyor.

 

Oldukça Zengin Yapı Donanımları


 

Mesa Koz konut projesinde son derece zengin yapı donatı ve donanımlar bulunuyor. Yük asansörü, lobi hizmeti, ADSL altyapı, merkezi ısıtma sistemleri, hidrofor, kapalı otopark, ses yalıtımı ve jeneratör sistemi gibi önemli donanımlara bünyesinde yer veren proje sayesinde hayatınızın tüm noktalarında kolaylığı tadacaksınız. Güç ve elektrik kesintileri durumunda devreye giren jeneratör sistemleri sayesinde herhangi bir işiniz yarım kalmayacak ve jeneratör sistemleri sayesinde hayatınıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Yük asansörleriyle en ağır yükleriniz dahi konutunuza rahatlıkla taşıyabilecek, ağır eşyalarınız için ekstra taşıma ücreti vermemiş olacaksınız. Özellikle kış aylarında sıcacık bir konutta yaşamanızı sağlayacak merkezi ısıtma sistemi sayesinde yüksek tutarlı doğal gaz faturalardan da kurtulacaksınız ve az ödemeyle, çok ısınmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

 

Depreme Tamamen Dayanıklı


 

Hepimizin ortak tedirginliği haline gelen “deprem korkusu”na Mesa Koz son veriyor. Son derece depreme dayanıklı olan konut projesi sayesinde geceleri yatağınıza içiniz rahat bir şekilde gireceksiniz. Zemin etüt çalışmaları ve yapı denetimi son derece titiz bir şekilde yapılan projede, deprem konusuna fazladan özel gösterilmiş. Aynı zamanda deprem yönetmeliğine de tamamıyla uyumlu inşa edilen proje sayesinde güvenli bir yaşamın içinde olacak, tamamen huzurlu günler geçireceksiniz!


BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu