İzmir’in Tatil Merkezinde: Çeşmarine Konut Projesi

Çeşmarine konut projesi, dört mevsim boyunca tatil ruhunu size yaşatmak için yükseliyor! İzmir konut projeleri arasında net olarak çizgisini ortaya koyan konut projesi, muhteşem bir konut yaşamı vadediyor! İzmir’in en gözde yerleşim yerinde hayata geçirilen proje, uygun fiyatları ve farklı ödeme seçenekleriyle sizleri bekliyor!

 

Çeşme’nin Merkezinde Yaşam!


 

Dünyaca ünlü tatil beldesi Çeşme, Çeşmarine konut projesi ile artıdan bir değer kazanıyor! Dünyanın her yerinden insanların, eğlenmek, tatil yapmak ve gezmek için geldiği yer olan Çeşme, birçok ayrıcalığı sizlere sunuyor! Dünyanın en ünlü tatil bölgesinde bir eviniz olsun istemez misiniz? Üstelik bütçenize uygun fiyatları ve kolay ödeme seçenekleriyle… Çeşmarine konut projesi, tatilin merkezi olan Çeşme’de bütün ayrıcalıkları sizler için sunuyor. Harika plajları, tertemiz denizi, eğlence mekanları ve insan popülasyonuyla muhteşem bir lokasyonda yer alan konut projesi, sizlere dört dörtlük bir konut yaşantısı sunacak! Dünyanın en ünlü sahil ve plajlarına dakikalar içinde ulaşım sağlayabilecek ve tertemiz denizin tadını çıkarabileceksiniz. Birbirinden güzel eğlence mekanlarında gününüzü güzelleştirecek, İzmir’in o enfes doğasında huzuru keşfedeceksiniz! Bir evden çok daha fazlasını sizler için sunan Çeşmarine konut projesi, lüks bir hayatın kapılarını ardına kadar açıyor!

 

Merkezi Lokasyonun Rahatlığını Yaşayın!


 

Çeşmarine konut projesi, İzmir’in en gözde, en merkezi konumunda hayata geçirildi. Şehrin merkezi lokasyonunda yer almasından dolayı birçok noktaya yakın olan konut projesi, hayatınızın tümüyle pratik bir hale getiriyor. Adnan Menderes Havaalanına 45 dakikalık bir mesafede yer alan proje, şehir dışı seyahatlerinizin tümünü kolay ve konforlu bir hale getiriyor. Aynı zamanda şehrin tüm bağlantı yollarına da komşu olan proje, şehir içindeki tüm ulaşımlarınızı rahat bir şekilde yapmanızı sağlıyor. Merkezi konumu sayesinde bütün ulaşım problemlerinizi ortadan kaldıran proje, İzmir’in en gözde merkezi olan Çeşme’de sizler için yükseliyor!

 

Alışveriş Alanlarıyla İhtiyaçlarınızı Karşılayın!


 

Şehrin en geniş kapsamlı projesi olan Çeşmarine konut projesi, çevresinde yer verdiği alışveriş alanlarıyla, gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz her şeye kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyor. Birçok alışveriş alanına yürüme mesafesinde yer alan proje, süpermarket zincirleri, fırın, manav gibi birçok ticari alana dakikalar içinde ulaşmanıza imkan tanıyor. Aynı zamanda İzmir’in en sosyal bölgesi olan Çeşme’de hayata geçirilen proje, birbirinden güzel sosyal alanları da sizlere sunuyor. Şehrin en şık kafe, bar ve restoranlarına dakikalar içinde erişim sağlayabilecek ve daima sosyal yaşamın merkezinde olacaksınız. İzmir’in en çok dikkat çeken konut projesi, lüks ve konforlu bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor!

 

Ferah Yaşam Alanlarını Keşfedin!


 

Çeşmarine konut projesi, şehrin en ferah, en rahat yaşamını vadediyor! Geniş oturma seçenekleri ve lüks daire planlamalarıyla konfor duygusunu sonuna kadar hissedeceğiniz projede, daire seçimi yaparken de herhangi bir zorluk yaşamayacaksınız! Her bütçeye uygun olan daireleri bünyesinde barındıran konut projesi, farklı metrekare ölçülerine sahip yaşam alanlarıyla da ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. 1.800 metrekarelik bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 25 daireye ev sahipliği yapıyor. 1+1 ve 2+1 daire tiplerinden oluşan yaşam alanları, ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla seçmenizi sağlıyor.

1+1 daire tipleri 80 metrekarelik kullanışlı bir alanı sizlerin konforuna sunuyor. Projedeki bir diğer daire seçeneği olan 2+1 daire tipleri ise 127 metrekareden meydana gelen, son derece ferah ve geniş bir yaşam alanından oluşuyor. Her metrekaresinde lüks ve konforu keşfedeceğiniz proje, aylar süren mimari bir tasarım çalışmasının ardından hayata geçirildi. İzmir’in en değerli bölgesinde, kusursuz bir yaşam, Çeşmarine konut projesi ile sizler için şekilleniyor!

 

İzmir’in Eşsiz Doğasını Keşfedin!


 

Çeşmarine konut projesi, ülkenin en güzel şehri İzmir’de yükseliyor! Benzersiz bir doğa ortamının içinde, yemyeşil bir yaşam vadeden proje, İzmir’in en gözde bölgesi Çeşme’de yer alıyor. İzmir’in kusursuz doğa ortamını sizlere sunan Çeşmarine konut projesi, yeşil alanlara olan hasretinizi sona erdiriyor. Kuş sesleriyle dolu sabahlarınız, Çeşme’nin tertemiz denizinden esen rüzgarlarıyla şenleniyor. Huzur ve konfor dolu günler, İzmir’in en iddialı konut projesi olan Çeşmarine’de, sizler için şekilleniyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu