İzmir’in En Prestijli Konut Projesi: Sokak Urla

Sokak Urla, İzmir’in en hızlı gelişim gösteren bölgesinde hayata geçirildi. İzmir’in en iddialı konut projeleri arasında olan Sokak Urla, modern mimarisi, lüks tasarımı ve cazip fiyatları ile herkesin dikkatini çekiyor! Urla’da hayata geçirilen proje, hemen teslim seçeneği ile alıcılarını bekliyor!

 

İzmir’de Lüks Bir Yaşam


 

Sokak Urla, modern villa konsepti, özel tasarımlı bahçeleri ve geniş oturma seçenekleriyle son derece lüks bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor. Kendinizi tamamen özel hissedeceğiniz konut projesinde, gözünüzün gördüğü her şey size özel olarak tasarlandı. İzmir’in en harika ilçelerinden biri olan Urla’da hayata geçirilen proje, merkezi konumu sayesinde de sizi daima hayatın içinde tutacak. Evinizin her alanında konfor ve lüksü deneyimleyeceğiniz projenin büyük bir kısmı da yeşil alanlardan meydana geliyor. Doğanın merkezinde, kusursuz bir yaşam vadeden konut projesi, hayal ettiğiniz hayatı sizler için sunuyor!..

 

Doğal Yaşamın Yeni Adresi!


 

Sokak Urla konut projesinde, her sabah uyandığınızda etrafınızı huzur duygusu çevreleyecek. Konutunuzun içine dolan doğa kokusu, evinizin içinde dolanan kuş sesleri ve çiçeklerin hoş kokusuyla güne son derece keyifli bir şekilde başlayacaksınız. Yemyeşil bir doğanın içinde yaşamınızı sürdürecek, villanızın önünde yer alan, özel tasarlanmış bahçelerde mutlu zamanlar yaşayacaksınız. Şehrin hengamesinden uzak, sakin ve dinginlik dolu günler, burada sizin için şekillenecek. Hem şehrin merkezi avantajlarından yararlanacaksınız hem de gürültüden, trafikten uzak bir yaşam süreceksiniz. Eşsiz doğası ve muhteşem ortamıyla Sokak Urla, yaşamak istediğiniz bir hayatın en doğru adresi olacak!

 

İzmir’in Merkezinde Kusursuz Bir Yaşam!


 

Urla Bağ Yolu üzerinde hayata geçirilen konut projesi, şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesinde yer alıyor. Merkeze 5 dakikalık bir mesafede yer alan konut projesi, İzmir’in en benzersiz lokasyonunda sizleri bekliyor. Merkezi konumuyla bütün ihtiyaçlarınıza cevap veren proje, ulaşım konusunda da birçok ayrıcalığı sizlerle buluşturuyor. Toplu ulaşım seçeneklerine yürüme mesafesinde bulunan proje, şehir içi ulaşımlarınızı tamamen konforlu ve rahat bir hale getiriyor. Aynı zamanda merkezi lokasyonu sayesinde gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz birçok alan da projenin çevresinde konumlanıyor. Alışveriş merkezleri, bankalar, süpermarketler gibi birçok önemli kamusal alana yakın olan konut projesi, günlük yaşamda ihtiyacını duyduğunuz her şeye kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyor.

 

Sokak Urla, Sabancı İnşaat Güvencesiyle


 

Özgün mimarisi ve modern tasarımıyla ön plana çıkan konut projesi, arkasında çeyrek asırlık bir tecrübeyi barındırıyor. İmza attığı tüm projeler ve yaptığı tüm işlerde kusursuz mutluluk ve sonsuz güven hissi veren Sabancı İnşaat, çeyrek asra yaklaşan tecrübesinin bütün getirisini, Sokak Urla projesine yansıttı. Firmanın “ustalık eseri” diyebileceğimiz Sokak Urla projesi, modern mimarisi, estetik tasarımı ve bütün ihtiyaçlara cevap veren yapısıyla, alıcısını çok mutlu ediyor. Sabancı İnşaat güvencesinde hayata geçirilen konut projesi, kusursuz yaşamı, en pratik şekilde sizlere sunuyor. Geniş oturma seçenekleri ve cazip fiyatları ile ideal bir yaşamı sizler için tasarlayan Sabancı İnşaat, İzmir’in en güzel yeri olan Urla’da, çeyrek asırlık sektör tecrübesiyle yine başarılı bir işe imza attı.

 

İhtiyacınıza Uygun Villalar!


 

Sokak Urla, bir villa projesi olmaktan çok bir yaşam projesi olarak karşımıza geliyor. Kusursuz bir şekilde tasarlanan yapı, bütün ihtiyaçlarınıza tek bir noktadan cevap sağlayabiliyor. Birinci sınıf malzemelerle donatılmış villalar, benzersiz bir oturma deneyimini sizler için sunuyor. 20 adet villadan meydana gelen konut projesindeki her yapı, toplamda iki kattan oluşuyor. 125 metrekarelik son derece ferah ve kullanışlı yaşam alanlarını sizler için sunan Sokak Urla, ideal bir kullanım alanı yaratıyor. İzmir’in en iddialı konut projesi olan Sokak Urla, geniş oturma seçenekleri ve cazip fiyatları ile şehrin en sakin yerinde sizleri bekliyor!