İzmir’in En İddialı Projesi Folkart Incity

Folkart Incity projesi, İzmir’in en hızlı gelişim gösteren bölgesi Bornova’da hayata geçirildi. Oldukça geniş ve kullanışlı daire seçeneklerine bünyesinde yer veren proje, cazip konut fiyatları ve uygun ödeme seçenekleriyle de bir hayli dikkat çekiyor! İzmir’in en iddialı projesi olan Folkart Incity, şehrin en merkezi yeri olan Bornova’da alıcılarını bekliyor!

 

Şehrin Merkezinde, Kusursuz Bir Hayat


 

Folkart Incity projesi, İzmir’in en çok yatırım alan bölgesi Bornova’da hayata geçirildi. Şehrin en merkezi yerinde konumlanan proje, İzmir’in en canlı bölgesinde yaşama şansını sizlere sunuyor. Daima sosyal bir yaşamın içinde olacağınız proje, yaşamın her anını değerli kılacak. Birinci sınıf malzemelerle donatılan proje, lüks ve kaliteli bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor. Geniş oturma seçenekleri, şık daire planlamaları ve uygun konut fiyatlarıyla kolayca ev sahibi olabileceksiniz. Şehrin merkezinde, her yaştan insana hitap eden yapısıyla Folkart Incity projesi, mutlu bir yaşam sürmek isteyen herkes için en doğru adres!

 

Yeşilin Her Tonunu Burada Keşfedin!


 

Folkart Incity projesinin %72’lik büyük bir kısmı yeşil alanlardan oluşuyor. Aileniz, sevdikleriniz ve dostlarınızla birlikte keyifli vakitler geçirebileceğiniz bu yeşil alanların tamamı, uzman peyzaj mimarları tarafında özel olarak tasarlandı. Yeşille iç içe bir yaşam süreceğiniz projede, oldukça mutlu ve özel zamanlar geçirebileceksiniz. Akşamları keyifli yürüyüşler yapabileceğiniz bu alanlarda, yeşilin her tonunu keşfedeceksiniz. Sizler için özel tasarlanmış kameriye alanlarında sevdikleriniz ve aileniz birlikte oturabilecek, keyifli çay sohbetleri yapabileceksiniz. Şehrin merkezinde, doğayla iç içe bir yaşam fırsatı sunan Folkart Incity, hayatınıza konfor ve huzur getirecek.

 

Eğlence Mekanlarıyla Yaşamı Keşfedin!


 

İzmir’in en canlı bölgesi olan Bornova’da konumlanan proje, dışarıdaki sosyal yaşamdan kopmamanızı sağlayacak, bütün eğlence mekanlarını çevresinde barındırıyor. Artık evinizden çok uzağa gitmenize gerek kalmadan dışarıda sosyalleşebilecek, sevdiklerinizle birlikte eğlenceli zamanlarınızı paylaşabileceksiniz. Sıcak yaz akşamlarında, dostlarınızla güzel bir mekana gidip, keyifli sohbetler eşliğinde içkinizi yudumlamak istemez misin? Folkart Incity, çevresinde birçok kaliteli mekanı bulunduruyor. Özellikle gece hayatıyla ön plana çıkan mekanlara son derece yakın bir konumda olan proje, İzmir’in eğlence dolu gecelerine ortak olmanızı sağlıyor. Kusursuz bir hayatın kapılarını ardına kadar açan proje, sizlere eğlence ve mutluluk dolu bir dünya yaşatıyor!

 

Kış Aylarında Dahi Havuz Keyfi Yapın!


 

Folkart Incity projesi mevsim fark etmeksizin sizleri havuz keyfiyle buluşturuyor! Biri kapalı diğeri açık olan toplamda iki geniş havuzu bünyesinde barındıran konut projesi, dört mevsim boyunca tatil ruhunu kaybetmemenizi sağlıyor! 260 metrekarelik son derece geniş bir havuzda yaz aylarında dilediğiniz gibi eğlenip yüzebileceksiniz! 127 metrekarelik büyük bir alana yayılan kapalı yüzme havuzu da kış aylarında size hizmet edecek! Sevdikleriniz ve dostlarınızla birlikte keyifli havuz başı sohbetleriniz gerçekleştirebilir ve bu alanlar doyasıya yüzebilirsiniz. Nasıl eğleneceğiniz sizlere kalmış!

 

Yedinci Sanata Yolculuğa Hazır Olun!


 

Folkart Incity projesi, İzmir’de yaşıyor olmanın bütün ayrıcalıklarını, sonuna kadar sizlere hissettiriyor. Herkese hitap eden, vizyon filmlerini bulabileceğiniz, geniş sinema salonları bu projeyle birlikte sizlerle buluşuyor! Dönemin en olay yaratmış filmlerine de yer verilen sinema salonunda, bazen güleceksin bazen ağlayacaksınız bazen de hüzünleneceksiniz… Ama her şeyin sonunda çok eğleneceksiniz! Artık sinemaya gitmek için evinizden uzaklara gitmenize, salon aramanıza gerek yok! Buradaki tüm koltuk ve tüm biletler sizlere ait olacak! Benzersiz bir yaşamın içinde olacağınız proje, sizlere her alanında çok özel hissettirecek!

 

Sporu Yaşamın Merkezinde Tadın!


 

Folkart Incity projesi dilediğiniz her sporu yapabileceğiniz alanları sizlerin sağlıklı bir yaşam sürmesi için özel olarak tasarladı. Sağlıklı bir vücuda sahip olacağınız birçok spor ve fitness alanına yer veren projede, her güne enerjik uyanacaksınız! Projede mini golf sahası, çocuklarınız ile birlikte oyunlar oynayabileceğiniz futbol ve basketbol sahası ve son olarak da tam donanımlı fitness merkezi yer alıyor. Bütün bu alanlarda hem sağlıklı bir yaşama adım atmış olacaksınız hem de sosyal yaşamın tam merkezinde yer alacaksınız. Sabah koşusuna çıktığınız özel tasarımlı yürüyüş parkularında, yeni komşularınız ile tanışacak ve birlikte fitness salonlarına geçiş yapabileceksiniz. İzmir’de yaşamın bütün avantajlarını bu proje sayesinde tadacak, benzersiz bir yaşamın bütün ayrıcalıklarını sonuna kadar deneyimleyeceksiniz!

 

İstediğiniz Her Yere Kolayca Ulaşın!


 

İzmir’in en gelişmiş bölgesi Bornova’da hayata geçirilen proje, şehrin her noktasına rahatça ulaşma şansı tanıyor. Birkaç dakikada, yürüyerek ulaşacağınız metro hattıyla trafiksiz ve pratik bir ulaşım sizlerle olacak. 10 dakikada Alsancak’a ulaşabilecek ve deniz ulaşım yollarını da kullanabileceksiniz. Çevre yolu bağlantısına birkaç dakikalık uzaklıkta yer alan proje, Ankara Caddesi’ne ise 2 dakikalık mesafede bulunuyor. Böylelikle şehir içi ulaşımınız tamamen kolaylaşıyor. Şehrin her noktasına kolaylıkla ulaşım sağlayacağınız proje, İzmir’in en merkezi yerinde yer alıyor.

Aynı zamanda devlet hastanesi, alışveriş merkezleri, bankalar, süpermarket zincirleri, üniversite gibi kamusal bütün alanları da çevresinde bulunduran proje, günlük yaşamınızı da oldukça kolay bir hale getiriyor. İhtiyacını duyduğunuz her şeye en basit yoldan ulaşabileceğiniz Folkart Incity’de, hayatınıza konfor geliyor. Gündelik yaşamda yapmanız gereken her işi uzaklara gitmenize gerek kalmadan, bulunduğunuz noktadan rahatlıkla halledebiliyorsunuz.