İzmir’in En İddialı Konut Projesi Gayda Solo

Gayda Solo konut projesi, İzmir, Çiğli’de hayata geçirildi. Cazip fiyatları ve uygun ödeme seçenekleri sayesinde kolayca ev sahibi olmanızı sağlayan proje aynı zamanda ideal bir yatırım aracı olarak da görülüyor. İzmir’in en canlı bölgesinde inşa edilen konut projesi, konforlu ve kaliteli bir hayat yaşatmak için alıcılarını bekliyor!

 

Şehrin En Hızlı Gelişen Bölgesinde!


 

Gayda Solo konut projesi, İzmir, Çiğli’de hayata geçirildi. Üstün yaşam standartları vadeden konut projesi, birinci sınıf inşaat malzemelerinde yapıldı ve bütün ayrıntıları düşünüldü. Şehrin en hızlı gelişen bölgesi olan Çiğli, özellikle ulaşım ve sosyal yaşam canlılığı olarak harika bir ilçe. İlçenin kuzeyde kalan kısmında Menemen, doğusunda kalan kısmında ise Karşıyaka yer alıyor. İzmir’in merkezine yalnızca 17 kilometrelik bir mesafede yer alan Çiğli, şehrin en canlı bölgelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Denize olan yakınlığınız, bölgenin nezih insan popülasyonu ve sakin yaşam tarzı sayesinde hayatınıza konfor ve kalite gelecek. Şehrin en canlı, en hızlı gelişen bölgesinde konumlanan Gayda Solo, uygun ödeme seçenekleriyle sizleri bekliyor!

 

Geniş Oturma Seçenekleri Sunuyor!


 

Gayda Solo konut projesinde ideal yaşam alanlarınızı rahatça seçebileceğiniz geniş ve kullanışlı daireler yer alıyor. 2.212 metrekarelik bir arazi üzerinde inşa edilen konut projesi, 35 konuta da ev sahipliği yapıyor. Son derece kolay bir şekilde ideal yaşam alanlarınızı oluşturabileceğiniz Gayda Solo’da, farklı metrekare ölçülerine sahip daire planları yer alıyor. Konforlu bir yaşamı sonuna kadar deneyimleyeceğiniz konut projesinde, ihtiyaçlarınıza en uygun daireyi de rahatlıkla bulabileceksiniz. Geniş oturma seçenekleri ve kullanışlı daire planları sayesinde sizler için en uygun yaşam alanlarını oluşturan proje, değişkenlik gösterene, farklı metrekare ölçüleriyle de seçim yapmanızı bir hayli kolay hale getiriyor.

İzmir’in en iddialı konut projesi olan Gayda Solo, en uygun, en rahat şekilde bulabilmeniz için 2+1 ve 3+1 daire tiplerini bünyesinde bulunduruyor. Metrekare ölçülerine göre farklılıklar gösteren daire tipleri, son derece ferah ve kullanışlı bir şekilde tasarlanmış. 2+1 daire tipleri 113 metrekarelik geniş bir yaşam alanını sizlerin konforuna sunuyor. Bir diğer yaşam alanı olan 3+1 daire tipleri ise 150 metrekarelik, son derece ferah bir kullanım alanından meydana geliyor. Sizler için en uygun yaşam alanını, kolay bir şekilde keşfedebileceğiniz konut projesinde, seçim yaparken hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. İhtiyaçlarınıza cevap veren kullanışlı yapısı, ferah bir yaşam sunan geniş daire planlarıyla ideal daire seçeneklerinizi özgürce seçebileceksiniz. Gereksiz gördüğünüz hiçbir alanı satın almak zorunda kalmayacaksınız ve sadece ihtiyacınız dahilinde olan alanlara para ödeyeceksiniz. Konfor duygusunu henüz daire seçiminde tatmaya başlayacaksınız. Kaliteli bir yaşamın kapılarını ardına kadar açan Gayda Solo konut projesi, İzmir’in en nezih bölgesinde, huzurlu bir yaşam vadediyor.

 

Kaliteyi Burada Yakalayın!


 

Gayda Solo konut projesi, yaşamınızın her anını kolaylaştıran, her anına ayrı bir kalite katan konut özelliklerine bünyesinde yer veriyor. Yaşamın her anında pratik çözümlerle karşılayacağınız proje sayesinde hayat çok kolay hale geliyor! Son teknoloji ürünler ve birinci sınıf inşaat malzemeleri kullanılan projede, hayatınıza pratik çözümler getiren birçok özellik bulunuyor. Merkezi ısıtma sistemi, ısı yalıtımı, fiber internet altyapı, güvenlik hizmeti, hidrofor, jeneratör sistemler, yük asansörü, temizlik hizmetleri ve kapalı otopark gibi birçok önemli donanım ve donatılar Gayda Solo konut projesinde yer alıyor.

Özellikle kış aylarında ısınma probleminizi tamamen çözecek olan merkezi ısıtma sistemleri, doğal gaz faturalarında da ciddi bir tasarruf sağlama özelliğine sahip. En olumsuz hava koşullarında dahi araçlarınızın zarar görmesinin önüne geçen kapalı otoparklar, sizleri maddi kayıplardan fazlasıyla koruyor. Yüksek hızda internet hizmeti alabileceğiniz fiber altyapı ve su sorunu yaşamanızın önüne geçen hidroforlar da yine Gayda Solo’da yer alıyor. Hayatınızın her alanında kaliteyi ve konforu bulabileceğiniz konut projesinde, kusursuz günler sizleri bekliyor! Gayda Solo konut projesinde her şey, sizlerin iyi bir hayat yaşaması için özenle tasarlandı.

 

Depreme Karşı Tamamen Dayanıklı


 

Deprem kuşağında yer alan İzmir, çoğu kişiye, zaman zaman deprem endişesi yaratıyor. Bu nedenle insanlar haklı olarak, oturdukları yapının sağlamlığını da sürekli sorguluyor. Gayda Solo konut projesi tüm bu endişenin ve sorgulamanın önüne geçiyor. Çünkü tamamıyla depreme dayanıklı bir şekilde inşa edildi. Zemin etüt çalışmalarının oldukça özenli bir şekilde yapıldığı konut projesinde, yapı denetimi de aynı şekilde titizlikle incelendi. Hiçbir zaman deprem endişesi yaşamayacağınız konut projesinde, geceleri yataklarınıza, içiniz rahat bir şekilde girebileceksiniz. Deprem yönetmeliğine de tamamen uyumlu bir şekilde tasarlanan Gayda Solo projesinin her alanında huzur ve güven duygusunu sonuna kadar hissedeceksiniz.